Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania na sprzedaż Ruda Śląska ul. Międzyblokowa Najwięcej bez pośredników

Średnia 7 686 zł/m² 2 oferty
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań na sprzedaż z Rudy Śląskiej ul. Międzyblokowa - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania w Rudzie Śląskiej ul. Międzyblokowa można kupić za 270 tys zł, a najdroższe za 280 tys zł. Średnie ceny mieszkań w ogłoszeniach sprzedaży to 275 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 7686 zł.

8
Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska Halemba, ul. Międzyblokowa

270 000

36

2 pok.

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 36,42 m² + przynależna piwnica. Położone w Rudzie Śląskiej - dzielnica Halemba 2, ulica Międzyblokowa 3. Znajdziesz tu dwa pokoje, umeblowaną kuchnię oraz łazienkę z prysznicem. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku, co zapewnia w...

Zobacz ogłoszenie
17

289 900

36

2 pok.

Sprzedam mieszkanie (bez pośredników) usytuowane na 3 z 4 pięter w pożądanej dzielnicy Rudy Śląskiej Halemba, ulica Międzyblokowa 3. Blok ocieplony. W pobliżu mały ryneczek i las. Mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki z WC. Do mieszkania ...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
5
Mieszkanie 3-pokojowe Ruda Śląska, ul. Ignacego Paderewskiego

340 000

59

3 pok.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 59,44 m², położonego w Rudzie Śląskiej, w dzielnicy Wirek przy ul. Paderewskiego. Najważniejsze atuty: • Doskonała lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy z dobrze rozwiniętą infrastrukturą. W pobl...

Zobacz ogłoszenie
11
Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska Wirek, ul. Fryderyka Joliot-Curie

270 000

46

2 pok.

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie - Ruda Śląska, ul. Joliot-Curie 4 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46,4 m² , położone na 2 piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku po termomodernizacji , zlokalizowanym w Ruda Śląska przy ul. Joliot-Curie 4. Lokal ...

Zobacz ogłoszenie