Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania na sprzedaż Kraków Bieńczyce Najwięcej bez pośredników

Średnia 14 138 zł/m² 31 ofert
Zobacz 31 aktualnych mieszkań na sprzedaż z Krakowa Bieńczyce - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania w Krakowie Bieńczyce można kupić za 390 tys zł, a najdroższe za 820 tys zł. Średnie ceny mieszkań w ogłoszeniach sprzedaży to 603 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 14138 zł. Najpopularniejsze ulice w dzielnicy Bieńczyce to os. Kalinowe (4 ogłoszenia), os. Józefa Strusia (4 ogłoszenia), os. Jagiellońskie (3 ogłoszenia), os. Albertyńskie (2 ogłoszenia).

8
Mieszkanie 4-pokojowe Kraków Bieńczyce

620 000

54

4 pok.

Nowe

PROSZĘ O NIE KONTAKTOWANIE SIĘ AGENTÓW NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m2. Znajduje się na drugim piętrze 4-piętrowego bloku na osiedlu Józefa Strusia. W najbliższej okolicy: Lidl, Biedronka, szkoła, przedszkola, kościół, parki, place zabaw. Przystanki autobusowe w odległoś...

Zobacz ogłoszenie
18
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Bieńczyce, os. Jagiellońskie

670 000

42

2 pok.

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,61 m², położone na 1. piętrze w kameralnym bloku z cegły z 1964 roku, na osiedlu Jagiellońskim w krakowskich Bieńczycach, w okolicy Ronda Hipokratesa. Mieszkanie posiada funkcjonalny układ i składa się z: - przestronnego salonu z wyjściem na balkon,...

Zobacz ogłoszenie
7
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Bieńczyce, os. Przy Arce

815 000

51

3 pok.

Oferuję na sprzedaż wygodne mieszkanie o powierzchni 51 m² na Oś. Przy Arce w Krakowie. Znajduje się ono na parterze w bloku i jest umeblowane. Wnętrze składa się z trzech jasnych pokoi, osobnej kuchni, toalety oraz wc, co zapewnia komfortowe warunki do życia. Mieszkanie idealne dla rodziny lub jako...

Zobacz ogłoszenie

Dodaj ogłoszenie za darmo

3 mln osób szuka z adresowo.pl

Dodaj ogłoszenie
9
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Bieńczyce, os. Na Lotnisku

565 000

43

2 pok.

Nowa Huta, Bieńczyce, Os. Na Lotnisku - 2 pokoje | 43,97m2 + piwnica // obok Planty Bieńczyckie WE SPEAK ENGLISH Do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,97m2 położone na 3. piętrze w kameralnym bloku z pustaka w dzielnicy Nowa Huta - Bieńczyce w Krakowie - osiedle na Lotnisku - duża i...

Zobacz ogłoszenie
15
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Bieńczyce

600 000

42

2 pok.

| Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design z doskonałą lokalizacją? To wyjątkowe, 2-pokojowe lokum o powierzchni 42 m² na krakowskich Bieńczycach (Nowa Huta) jest idealną propozycją dla par, rodzin z dzieckiem lub osób ceniących przestrzeń i prywatność. NOWOCZESNE WNĘTRZE I FUNKCJON...