Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania 3-pokojowe na sprzedaż Białystok Antoniuk Najwięcej bez pośredników

Średnia 11 120 zł/m² 11 ofert
Zobacz 11 aktualnych mieszkań 3-pokojowych na sprzedaż z Białegostoku Antoniuk - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania 3-pokojowe w Białymstoku Antoniuk można kupić za 370 tys zł, a najdroższe za 880 tys zł. Średnie ceny mieszkań 3-pokojowych w ogłoszeniach sprzedaży to 598 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 11120 zł. Najpopularniejsze ulice w dzielnicy Antoniuk to ul. Antoniukowska (3 ogłoszenia), ul. Władysława Broniewskiego (2 ogłoszenia), ul. Ukośna (2 ogłoszenia), ul. Hanki Ordonówny (2 ogłoszenia).

8
Mieszkanie 3-pokojowe Białystok Antoniuk, ul. Antoniuk Fabryczny

720 000

53

3 pok.

Na sprzedaż jasne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 53,75 m², położone na 2. piętrze w apartamentowcu z 2020 roku przy ul. Antoniuk Fabryczny w Białymstoku. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, prywatności i świetnej komunikacji z centrum miasta. Główne atuty mieszkania: Ogromny...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 3-pokojowe Białystok Antoniuk, ul. Antoniukowska

640 000

49

3 pok.

Sprzedam mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Antoniukowskiej o powierzchni 49,94 m2 wraz z przynależną piwnicą o powierzchni 3,04 m2. Rok oddania do użytkowania budynku: 2012. Mieszkanie składa się z: - Salonu - Kuchni - Sypialni - Przedpokoju - Garderoby/pomieszczenia gospodarczego (d...

Zobacz ogłoszenie
5
Mieszkanie 3-pokojowe Białystok Antoniuk, ul. Władysława Broniewskiego

399 000

53

3 pok.

Dzień dobry, Do sprzedania oferujemy trzypokojowe mieszkanie w czteropiętrowym bloku na ulicy Broniewskiego. Mieszkanie ma doskonałą lokalizację, blisko centrum, przedszkola, żłobek, szkoła, przystanki autobusowe i sklepy. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Zobacz ogłoszenie

Dodaj ogłoszenie za darmo

3 mln osób szuka z adresowo.pl

Dodaj ogłoszenie
9
Mieszkanie 3-pokojowe Białystok Antoniuk, ul. Hanki Ordonówny

449 000

37

3 pok.

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie – ul. Ordonówny, Białystok Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37 m², położone na 1 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku na osiedlu Antoniuk przy ul. Ordonówny w Białymstoku. Do mieszkania przynależy równ...