Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Miejscowość
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Miejscowość.
usuń wybór
Dzielnica
Typ działki
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Typ działki.
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Ulica
Źródło

Działki Zgierz Chełmy - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

6 działek na sprzedaż Zgierz Chełmy. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (5) oraz niepowtarzające się oferty agencji (1).

Działka budowlana Zgierz Zegrzanki, ul. Nadrzeczna
Zgierz Zegrzanki, ul. Nadrzeczna · Działka budowlana · 997 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 600 zł
56 zł / m²

Działka Zgierz Zegrzanki na sprzedaż bezpośrednio
Działki budowlane w zielonej, rozwijającej się okolicy domów jednorodzinnych na kompleksie innych działek o powierzchniach ok. od 778 m² - 1951 m² w Zgierzu - Nadrzeczna!!! Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana objęty miejscowym planem zagospodarowania w całości przeznaczony na zabudowę mieszkaniową – aktualne warunki wydane 2017r. powierzchni ok. 997 m². Działka kształtna prostokątna z wjazdem od północy, o szerokim froncie 23 m i głęboka 44 m z możliwością do...

Działka budowlana Zgierz Chełmy, ul. Letnia 71
Zgierz Chełmy, ul. Letnia · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
240 000 zł
240 zł / m²

Działka Zgierz Chełmy na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedaż bez pośredników !!! Do sprzedania działka budowlana z mediami w przepięknej okolicy Zgierz-Chełmy przy ul. Letniej 71A (w pobliżu ul. Chełmskiej), wśród całorocznych domków jednorodzinnych, blisko terenów rekreacyjnych - Nowa Gdynia, Arturówek. Opis działki: - działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w kształcie prostokąta długość: 42,5 m, szerokość 23,5 m - teren: płaski - dostępne media: prąd, woda, gaz - sąsiedztwo: domki jednorodzinne - ogrodzona ze wszystkich stron - na ...

Działka budowlana Zgierz Chełmy, ul. Grunwaldzka
Zgierz Chełmy, ul. Grunwaldzka · Działka budowlana · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
225 zł / m²

Działka Zgierz Chełmy na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka znajduje sie w Zgierzu na cichym i spokojnym osiedlu Chełmy, zabudowana,jest podlączony prąd i woda....

Działka budowlana Zgierz Chełmy, ul. Młodzieżowa 25
Zgierz Chełmy, ul. Młodzieżowa · Działka budowlana · 855 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
140 zł / m²

Działka Zgierz Chełmy na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke budowlana na ul.Młodzieżowa 25,Zgierz Chelmy w poblizu Stacji Nowa Gdynia.Dzialka jest w ksztalcie prostokata 13.5 na 63m.Moze na niej powstac budynek parterowy jednorodzinny z poddaszem uzytkowym , w granicy poludniowej.Media:prad woda gaz w ulicy.W sasiedztwie jest las, dzialki budowlane i domki jednorodzinne. ...

Działka budowlana Zgierz Chełmy
Zgierz Chełmy · Działka budowlana · 600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
300 zł / m²

Działka Zgierz Chełmy na sprzedaż bezpośrednio
Działka jest zadbana, rogowa. Wszystkie media w ulicy. Zakończenie budowy drogi asfaltowej na wiosnę 2016 roku. Działka ma nowe ogrodzenie, gotowa do zabudowy....

Działka budowlana Zgierz Chełmy
Zgierz Chełmy · Działka budowlana · 2460 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
299 000 zł
122 zł / m²

Działka Zgierz Chełmy na sprzedaż
Niesamowita działka budowlana w Zgierzu - Chełmy. Nieruchomość znajduje się w idealnej lokalizacji, jeśli chodzi o komunikacje - zarówno Zgierz jaki Łódź - blisko. Otoczenie domów jednorodzinnych, cisza i spokój to niewątpliwie atuty nieruchomości. Media: - prąd w ulicy - 50m. - kanalizacja w ulicy - 50m. Działka płaska o wymiarach ok 35 m x 70 m. Serdecznie zapraszamy do kontaktu....

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.