Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Szczecin ul. Hodowlana Najwięcej bez pośredników

Średnia 395 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Szczecina ul. Hodowlana - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Szczecinie ul. Hodowlana można kupić za 400 tys zł, a najdroższe za 400 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 400 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 395 zł.

1
Działka budowlana Szczecin Wielgowo, ul. Hodowlana

400 000

1013

wtorek, 27 lutego 2024 13:06 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1013 m². Posiada utwardzony dojazd oraz ogrodzenie. Prąd dostępny na działce. Woda i gaz są dostępne w drodze przy działce. Kształt prostokąta. Idealne miejsce na budowę wymarzonego domu. Działka znajduje się w spokojnej okoli...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
16
Działka budowlana Niedźwiedź

275 000

903

Działka budowlana 903 m² | Niedźwiedź, gm. Kobylanka | pozwolenie na budowę Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 902 m², położona w miejscowości Niedźwiedź, gmina Kobylanka, powiat stargardzki. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, rozwijającej się okolicy, w sąsiedztwie zabudowy jednorod...

Zobacz ogłoszenie
11
Działka budowlana Szczecin Płonia, ul. Klonowa

410 000

800

Na sprzedaż działka budowlana – 800 m² | Szczecin – Płonia, ul. Klonowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 800 m², położona na Prawobrzeżu, w spokojnej i zielonej dzielnicy Płonia. Nieruchomość objęta MPZP po zabudowę jednorodzinną wolnostojącą. Teren wyrównany, niepodmokły, og...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Niedźwiedź

220 000

1566

Szukacie idealnego miejsca z dala od miejskiego zgiełku? Ta urokliwa, zalesiona działka położona na uboczu to perfekcyjna przestrzeń dla osób ceniących ciszę, spokój oraz naturę. Otoczona drzewami, oferuje wyjątkowy klimat i śpiew ptaków o poranku. Powierzchnia działki to 1566 m2- idealny metr...

Zobacz ogłoszenie
21
Działka rolna Szczecin

456 000

7600

Działka z ogromnym potencjałem o powierzchni 7600m. kw. zlokalizowana w malowniczej części Szczecina, osiedle Wielgowo - Sławociesze. Pełna własność. Gaz, prąd oraz wodociąg znajduje się w linii prostej ok 83m od działki. W sąsiedztwie las oraz zabudowa jednorodzinna. W projekcie planu ogólnego dz...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Szczecin Kijewo, ul. Kurza

804 000

670

Sprzedam działkę budowlaną 670 m2 pod działalność rzemieślniczą/gospodarczą, oraz dom mieszkalny. Położona przy lesie. Możliwe dokupienie działki 650 m2 od UM. Działka uzbrojona Dzielnica Kijewo, ul. Kurza Cena za m2 - 1200zł

Zobacz ogłoszenie
13
Działka rolna Szczecin Wielgowo, ul. Żywiczna

260 000

1960

Na sprzedaż działka rolna z perspektywą zabudowy jednorodzinnej o powierzchni 1960 m2, znajdująca się w Szczecinie Wielgowo przy ul. Żywicznej. Działka jest położona w pięknym, cichym miejscu przy wysokim lesie sosnowym. Do najbliższych zabudowań (domy jednorodzinne) jest około 600 m. W odległości 8...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Niedźwiedź

185 000

1033

Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni 1033 m² każda w cenie 185.000 zł, położone w miejscowości Niedźwiedź, gm. Kobylanka, powiat stargardzki. Przedmiotem inwestycji jest budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Działki posiadają p...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka rod Szczecin Wielgowo, ul. Tatarakowa

30 000

500

Sprzedam działkę rod w Szczecin wielgowo sektor B działka 44 cena do negocjacji

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rod Szczecin Płonia, ul. Senna

35 000

300

Sprzedam działkę ROD Leszczyniec, 300m2 - dojazd ul. Senną w Płoni - prąd w domku i woda na działce, - blisko Puszczy Bukowej, -liczne nasadzenia:- duże krzaki borówek, truskawki, jabłoń, czereśnie, -Namiot na pomidory, trawnik

Zobacz ogłoszenie
6
Działka budowlana Niedźwiedź

299 000

902

Sprzedam działkę z wydanymi warunkami zabudowy, z projektem budowlanym domu jednorodzinnego oraz pozwoleniem na budowę. Działka w drugiej linii zabudowy, w około domy jednorodzinne oraz Las. Dojazd częściowo drogą utwardzoną, jedynie droga wewnętrzna nie utwardzona. Po więcej informacji zapraszam...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rod Szczecin Wielgowo, ul. Tatarakowa

48 000

400

Sprzedam działkę ROD POLANA - Wielgowo. Na sprzedaż działka na ROD POLANA, ul. Tatarakowa, Wielgowo (wejście C). Na działce znajduje się wylewka o powierzchni 35 m² oraz drewniany domek 3x4 m. Dostępne media: prąd i studnia z wodą. Dodatkowo miejsce parkingowe. Na działce jest możliwość wybudow...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka budowlana Niedźwiedź

260 000

1927

OKAZJA! Działka budowlana 1927 m² - Niedźwiedź, bez pośredników Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1927 m², położona w miejscowości Niedźwiedź, blisko Szczecina. Cena: 260 000 zł (ok. 135 zł/m²) Sprzedaż bez pośredników - brak prowizji! Informacje: - warunki zabudowy - miejscowy plan za...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rod Szczecin Wielgowo, ul. Tatarakowa

50 000

391

Sprzedam działkę ROD Polana w Szczecinie Wielgowie przy ul. Tatarakowej, sektor A, nr 87. Powierzchnia działki wynosi 391 m2. Działka jest zaniedbana, ale posiada murowany domek do remontu, murowany basen na grzanie wody, piwniczkę oraz narzędzia. Zainstalowano prąd, a opłaty są uregulowane. ...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka budowlana Szczecin Płonia, ul. Deszczowa

550 000

1422

Działka Budowlana 1422 m² – Twoje Miejsce na Dom Marzeń Ul. Deszczowa – Spokojna i Zielona Okolica, w Otulinie Puszczy Bukowej Marzysz o własnym domu w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Lokalizacja: ul. Deszczowa, Szczecin – Płonia Powier...

Zobacz ogłoszenie
14
Działka rod Szczecin Wielgowo, ul. Tatarakowa

55 000

459

Sprzedam działke Szczecin Wielgowo 459m². Więcej informacji pod numerem Zapraszam

Zobacz ogłoszenie
6
Działka inwestycyjna Szczecin Wielgowo, ul. Rumiankowa

625 000

2489

Sprzedam działkę 137/1 w Wielgowie o powierzchni 2489m2. Prąd i gaz dostępny w ulicy Rumiankowej. Teren elementarny D.W.1037.P,U,MN Ustalenia funkcjonalne: przeznaczenie terenu: zabudowa produkcyjna i usługowa; w granicach działki budowlanej dopuszcza się wprowadzenie jednego lokalu mieszkalnego; P...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Szczecin Płonia, ul. Klonowa

450 000