Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Swobodna Najwięcej bez pośredników

Średnia 69 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Swobodnej - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Swobodnej można kupić za 1.6 mln zł, a najdroższe za 1.6 mln zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 1.6 mln zł, natomiast średnia cena za m² to 69 zł.

10
Działka rolna Swobodna

1 600 000

2,31 ha

Sprzedam bezpośrednio! Warmia! Działka nad jeziorem Limajno: - pow. 2,31 ha (23 100 m2) - 150 m linii brzegowej - szer. 120 m przy drodze i 150 m przy jeziorze - dł. ok 200 m - użytki rolne + las 0,78 ha - wieś Swobodna - Dobre Miasto - 7km, Olsztyn - 20km, Warszawa - 240km

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
3
Działka inwestycyjna Spręcowo

675 200

6752

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej objętej miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, położonej w miejscowości Spręcowo , gmina Dywity , powiat Olsztyński, województwo Warmińsko-Mazurskie. Nieruchomość oznaczona numerem ewidencyjnym 186/38, o powierz...

Zobacz ogłoszenie
14
Działka inwestycyjna Dobre Miasto, ul. Łużycka

1 900 000

3210

Informacje pod nr [numer] MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 3210 m2 położoną w Dobrym Mieście przy ulicy Łużyckiej . W planie Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Dobre Miasto ze znakiem U.S. w trakcie zmiany Planu pod DPS. Działa idealna pod tak...

Zobacz ogłoszenie
12
Działka siedliskowa Sętal

1 500 000

10,19 ha

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż działkę siedliskową z dwoma pozostałościami dwóch siedlisk ( ruiny widoczne na planach) o powierzchni 10,18 ha 100 m od jeziora. Dużym atutem nieruchomości jest plan zagospodarowania przestrzennego Gminy Dywity w trakcie realizacji. Dojazd drogą szutrową 5...

Zobacz ogłoszenie
13
Działka budowlana Nowe Włóki

500 000

9002

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż działkę budowlaną ujętą w Planie Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Dywity. Działa o powierzchni 9002 m2 o wymiarach [numer]1/67 położona przy drodze Gminnej szutrowej 1000 m od asfaltowej w miejscowości Sętal 15 km od granicy Olsztyna. Media: prąd i wod...