Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Sowlany Najwięcej bez pośredników

Średnia 385 zł/m² 7 ofert
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Sowlan - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Sowlanach można kupić za 290 tys zł, a najdroższe za 640 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 439 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 385 zł.

6
Działka rolno-budowlana Sowlany, ul. Objazdowa

298 000

872

Sprzedam działkę 872 mkw, wymiar około 17,5 m x 50 m, ul. Objazdowa. - Prąd, gaz i światłowód przy działce. - Kanalizacja i woda w okolicy. - Autobus linii 1 i 111 (do przystanku około 350 m). - Działka częściowo ogrodzona. - Posiada warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego, wystawione 23.12...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Sowlany

349 000

1033

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1033 m² (nr 327/8) położona w malowniczych Sowlanach, zaledwie 15 minut od centrum Białegostoku. Dlaczego warto? - Idealna lokalizacja: Działka znajduje się w drugiej linii zabudowy, co gwarantuje ciszę i odizolowanie od głównej drogi, zapewnia...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka rolno-budowlana Sowlany, ul. Ułańska

349 000

730

Sprzedam działkę w Sowlanach położoną przy ul.Ułańskiej pośród nowo wybudowanych domów. Brak ryzyka ciągłego placu budowy, ponieważ osiedle już istnieje. Działka 730 m2 Prąd i Gaz przy działce. Dojazd utwardzony Nr działki 326/10 Sowlany Wydane warunki zabudowy Jedna z ostatnich działek w tej okol...

Zobacz ogłoszenie

Dodaj ogłoszenie za darmo

3 mln osób szuka z adresowo.pl

Dodaj ogłoszenie
1
Działka budowlana Sowlany

643 000

1837

Wydane warunki zabudowy na dom wolnostojący działki o powierzchni: 900m2 lub 1830m2 , 350 zł za m2 Media: Prąd, gaz Po sąsiedzku i w otoczeniu nowo powstające domy wolnostojące

Zobacz ogłoszenie
4
Działka rolno-budowlana Sowlany, ul. Ułańska

340 000

830

Sprzedam działkę przy ul.Ułańskiej numer dzialki 325/24 Lub 23 pośród nowo wybudowanych domów. Działka 830 m2 w Sowlanach. Prąd i Gaz przy działce. Dojazd droga gmina . Pytania prosze pisac na email: peterekt@msn.com lub prosze o tel odzwonie.

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Sowlany, ul. Karmelowa

585 000

1300

Sprzedam działkę budowlana w malowniczym miejscu. Działka położona jest w miejscowości Sowlany (gmina Grabówka) ul. Karmelowa. Do działki prowadzi droga prywatna zamknięta. Działka graniczy z malowniczym lasem ,co jest wielkim atutem osobom ceniący ciszę, prywatność i kontakt z natura. Nieruchomość...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Sowlany, ul. św. Marka

540 000

1636

W wyniku podziału jednej działki na dwie mniejsze, mam na sprzedaż idealną działkę pod zabudowę domu w otoczeniu zieleni, ciszy a jednocześnie blisko Białegostoku. Wiele możliwości aranżacji.

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
9
Działka rolna Henrykowo, ul. Srebrna

274 750

1099

Działka 8 km od Białegostoku - Henrykowo (gmina Grabówka) Z przyjemnością przedstawiam działkę o powierzchni 1099 m² położoną przy ul. Srebrnej w Henrykowie - miejscu, które od lat przyciąga osoby szukające spokojnego życia blisko Białegostoku. Nieruchomość ma kształt zbliżony do trapezu ...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka inna Izabelin, ul. Husarska