Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Ścinawa Najwięcej bez pośredników

Średnia 130 zł/m² 2 oferty
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Ścinawy - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Ścinawie można kupić za 170 tys zł, a najdroższe za 210 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 190 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 130 zł.

1
Działka budowlana Ścinawa

210 000

2500

Nowe

Działka budowlana 2500 mkw koło Wrocławia (25 km), gmina Oława, z pozwoleniem na budowę 2 domów jednorodzinnych. Zadbana, cicha okolica, wieś bez hodowli, hałasu oraz brzydkich zapachów. Działka długa, prostokątna - długość 140 m x 17-19 m. Uzbrojona: woda, kanalizacja miejska plus studnia, prąd....

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Ścinawa

175 000

992

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Ścinawie, gmina Oława. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona pod teren zabudowy mieszkaniowej jedno rodzinnej. Media: woda, prąd, kanalizacja w pobliżu działki. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Ewa Tomkow licencja 5920 G...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
3
Działka budowlana Bystrzyca

229 000

1300

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI BIURA!!!! Gorąco polecam działkę położoną w spokojnej, malowniczej miejscowości Bystrzyca zlokalizowanej blisko lasów a oddalonej o 8km od Oławy i zaledwie 10 minut od Jelcz-Laskowic. Działka o powierzchni 1300m2, dojazd drogą asfaltową, w miejscowym planie przeznaczona p...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Bystrzyca

360 000

2316

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI BIURA!!!! Gorąco polecam działkę położoną w spokojnej, malowniczej miejscowości Bystrzyca zlokalizowanej blisko lasów a oddalonej o 8km od Oławy i zaledwie 10 minut od Jelcz-Laskowic. Działka o powierzchni 2316m2 w kształcie prostokąta, dojazd drogą asfaltową, w miejscowy...

Zobacz ogłoszenie
12
Działka budowlana Małujowice, Małujowice

150 840

838

Na sprzedaż działka budowlana – Małujowice Atrakcyjna działka budowlana w spokojnej miejscowości, idealna pod dom jednorodzinny lub bliźniak. Doskonałe miejsce dla osób szukających ciszy, zieleni i szybkiego dojazdu do większych miast. Cena: 240 000 zł PARAMETRY DZIAŁKI Powierzchnia: 838 m² Prze...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka budowlana Jaczkowice, ul. Nowodojazdowa

950 000

5020

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5020 m², położona w miejscowości Jaczkowice, gmina Oława. Działka znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do Oławy/Wrocławia/Brzegu Parametry nieruchomości: powierzchnia:  5020 m² oraz możliwość dokupienia 1300 m² w atrak...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka inwestycyjna Ścinawa Polska

903 000

4300

Na sprzedaż dwie działki (128/13 oraz 128/14) o łącznej powierzchni 4300 m2 znajdujące się w miejscowości Ścinawa Polska przy ulicy Jana Dzierżonia. Działka posiada plan miejscowy w z przeznaczeniem: Przeznaczenie podstawowe: 1) tereny zabudowy usługowej; 2) tereny zabudowy mieszkaniowej integralnie...