Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Powiat.
usuń wybór
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki gmina Oława - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

29 działek na sprzedaż gmina Oława. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (26) oraz niepowtarzające się oferty agencji (3).

Działka rolna Drzemlikowice
Drzemlikowice · Działka rolna · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
7 zł / m²

Działka Drzemlikowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunt rolny jeden hektar w miejscowośći Drzemlikowice koło wiatraków gmina Oława ...

Działka budowlana Ścinawa Polska
Ścinawa Polska · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
108 000 zł
90 zł / m²

Działka Ścinawa Polska na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniowo-usługową na obrzeżach Oławy o powierzchni 1200m kw. Działka znajduje się ok. 50m od drogi miejskiej. Dostępność mediów: Gaz, woda i ścieki. Dojazd od ul. Dzierżonia....

Działka rekreacyjna Gać
Gać · Działka rekreacyjna · 34000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
450 000 zł
13 zł / m²

Działka Gać na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam.dzialke.rekreacyjną.o.areale.3.40ha.w.tym.2 stawy,polozona.przy.lesie.w.miejscowosci.Gać woj.Dolnoslaskie.. Tylko tel. proszę dzwonić....

Działka rolna Psary
Psary · Działka rolna · 29000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
5 zł / m²

Działka Psary na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 1.98 ha klasa III a i b w jednym kawałku oraz 1 ha w tym 0,20 ara lasu klasa IV...

Działka budowlana Jankowice Małe
Jankowice Małe · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
40 zł / m²

Działka Jankowice Małe na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę pod budowę o powierzchni 0,20 ha położoną w Jankowicach Małych gmina Oława przy drodze asfaltowej. Wszystkie media przy granicy działki. Cena za metr kwadratowy tylko 40 zł....

Działka budowlana Jankowice, Jankowice 35
Jankowice, Jankowice · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
330 000 zł
110 zł / m²

Działka Jankowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ładnie usytuowaną działkę budowlaną z możliwością działalności usługowej. Powierzchnia 30arów (dz. nr 139/2 AM1, powiat Oława) Jankowice (przy drodze krajowej nr 94 między Siechnicami, a Marcinkowicami); do Wrocławia zaledwie 12km. Działka uzbrojona: przyłącze prądu i przyłącze wody, a w drodze tuż przy granicy działki: gaz, kanalizacja i telefon. Dostęp bezpośrednio do drogi wyłożonej kostką granitową. Działka od strony drogi i sąsiada odgrodzona płotem (siatka i panele siatkowe...

Działka budowlana Marcinkowice, ul. Słoneczna
Marcinkowice, ul. Słoneczna · Działka budowlana · 960 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
116 000 zł
121 zł / m²

Działka Marcinkowice na sprzedaż bezpośrednio
Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w Marcinkowicach (gmina Oława), przy ulicy Słonecznej. Działka ma bardzo dobrą lokalizację (w centrum wsi). W bliskim sąsiedztwie znajdują się: market spożywczy (100 m), ośrodek zdrowia (250 m), szkoła podstawowa (400 m), kościół (450 m). Bardzo dobry dojazd do drogi krajowej numer 94, łączącej Wrocław i Opole. Atutem działki jest spokojna okolica. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się budynki jednorodzinne. Działka jes...

Działka budowlana Siedlce
Siedlce · Działka budowlana · 662 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
59 580 zł
90 zł / m²

Działka Siedlce na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Siedlce. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: działka objęta MPZP i oznaczona symbolem 3MN - zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 662 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: prąd na granicy działki. Opis lokalizacji: Komunikacja: PKS. Odległość od centrum Wrocławia: około 20 km. Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinna, las. Rekreacja: las, tereny spacerowe. ...

Działka budowlana Siedlce
Siedlce · Działka budowlana · 991 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
89 190 zł
90 zł / m²

Działka Siedlce na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Siedlce. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: działka objęta MPZP i oznaczona symbolem 4MN - zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 991 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: prąd na granicy działki. Opis lokalizacji: Komunikacja: PKS. Odległość od centrum Wrocławia: 20 km. Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinna, las. Rekreacja: las, tereny spacerowe....

Działka budowlana Siedlce
Siedlce · Działka budowlana · 704 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
63 360 zł
90 zł / m²

Działka Siedlce na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Siedlce. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: działka objęta MPZP i oznaczona symbolem 4MN - zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 704 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: prąd na granicy działki. Opis lokalizacji: Komunikacja: PKS. Odległość od centrum Wrocławia: około 20 km. Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinna, las. Rekreacja: las, tereny spacerowe....

  1 2 3

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.