Działka na sprzedaż bez pośredników
Jankowice Małe  

NOWA OFERTA
Działka budowlana Jankowice Małe. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Jankowice Małe

125 044
114 zł/m²
1 094
Jankowice Małe - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 3 800 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam działkę budowlaną w Jankowicach Małych, gmina Oława.
Działka nr. 5/7 o powierzchni 1094 m2.
Cena 125 044 zł (114,3 zł za m2).
Tereny "nie zalewowe".

  • Jankowice Małe, gmina Oława, powiat oławski  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 094 m²  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
25000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat