Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki powiat polkowicki - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

68 działek na sprzedaż powiat polkowicki. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (63) oraz niepowtarzające się oferty agencji (5).

Działka budowlana Ogrodzisko
Ogrodzisko · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
27 zł / m²

Działka Ogrodzisko na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Do sprzedania jest działka budowlana o wielkości 11 ar.Działka uzbrojona w energie. Na jednej z działek rozpoczęta budowa domu. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jest woda i kanalizacja. (Zdj.nr8)W sąsiedztwie ośrodek agroturystyczny z możliwością kąpieli oraz łowienia ryb.(zdjęcie.nr 3) Okolica bardzo cicha. Sklep na miejscu. Komunikacja miejska około 3km .działki w trakcie uporządkowania z krzewów i drzew.Odległość od Lubina 11km: Polkowic 16km; Chocianów 7km. Zaprasza... dodano wczoraj

Działka budowlana Grębocice, ul. Kolejowa
Grębocice, ul. Kolejowa · Działka budowlana · 1095 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
64 zł / m²

Działka Grębocice na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana o pow. 10,96 ara, dz. NR 548/7. we wsi Grębocice, przy ulicy Kolejowej. W pobliżu miast: Głogów - 10km, Polkowice - 20km, z bardzo dobrym dojazdem PKS, PKP oraz dojazdami pracowniczymi KGHM i na strefę Polkowice : VW ,CCC, Sitech, Sanden itd. Dojazd z drogi gminnej, w której znajdują się media :woda kanalizacja i prąd, natomiast gaz i telefon przy wjeździe z drogi asfaltowej, nabicie punktów granicznych działki w cenie. Kontakt telefoniczny lub przez adresowo.pl, jeśli jestem n...

Działka rolna Jędrzychów
Jędrzychów · Działka rolna · 6700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
4 zł / m²

Działka Jędrzychów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną. Ziemia klasy V. Działka przy drodze asfaltowej pomiędzy Nową Wsią Lubińską a Jędrzychowem (Osiedle Nowinki). ...

Działka budowlana Polkowice Polkowice Dolne, ul. Chocianowska
Polkowice Polkowice Dolne, ul. Chocianowska · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
126 500 zł
115 zł / m²

Działka Polkowice Polkowice Dolne na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 11 arów w Polkowicach (Dolnych) przy ul. Chocianowskiej. Działka w sąsiedztwie lasu, uzbrojona w media wystarczy sobie zrobić przyłącza do domu. \cena za 1 mkw = 115 zł Do sprzedania również działki sąsiednie o pow. 13,29 arów i 16,91 arów....

Działka budowlana Radwanice, ul. Jaworowa
Radwanice, ul. Jaworowa · Działka budowlana · 843 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
43 000 zł
51 zł / m²

Działka Radwanice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Radwanicach. Media na granicy działki....

Działka budowlana Radwanice, ul. Głogowska
Radwanice, ul. Głogowska · Działka budowlana · 7304 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
293 000 zł
40 zł / m²

Działka Radwanice na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana Radwanice Działka zabudowa mieszkalna i usługowa Powierzchnia 7 304 m2 Ogrodzenia brak Kształt prostokąt z jednej strony ścięty Wygląd bez zabudowań Media woda i kanalizacja – na działce, prąd i gaz – przy drodze i działkach sąsiednich Dojazd do działki drogą krajową nr 12 oraz drogą polną. Odległość od Głogowa 15 km, od Polkowic 15 km. Działka znajduje się w centrum miejscowości Radwanice, powiat Polkowicki, przy drodze krajowej nr 12. Działka o pow...

Działka budowlana Kłębanowice
Kłębanowice · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
34 000 zł
34 zł / m²

Działka Kłębanowice na sprzedaż bezpośrednio
Prąd i woda przy granicy dzialki...

Działka budowlana Grębocice
Grębocice · Działka budowlana · 958 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
63 zł / m²

Działka Grębocice na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Grębocice. Dojazd do działki: droga utwardzona. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 958 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Opis lokalizacji: Komunikacja: własna, PKS, PKP, prywatni przewoźnicy. Odległość od centrum Głogowa: 10 km. Sąsiedztwo: nowa zabudowa jednorodzinna. Rekreacja: tereny zielone. Usługi: sklepy spożywcze, punkty usługowe, szkoła ...

Działka budowlana Polkowice
Polkowice · Działka budowlana · 1739 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
131 000 zł
75 zł / m²

Działka Polkowice na sprzedaż
Nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 1739 m2 w specjalnej Strefie Ekonomicznej - Polkowicka Podstrefa Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Wysokiej jakości tereny inwestycyjne przygotowane do prowadzenia działalności gospodarczej, przeznaczone pod zabudowę przemysłową, wyposażone w infrastrukturę techniczną, atrakcyjnie zlokalizowane na styku międzynarodowych szlaków komunikacyjnych....

Działka budowlana Polkowice
Polkowice · Działka budowlana · 2756 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
207 000 zł
75 zł / m²

Działka Polkowice na sprzedaż
Nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 2756m2 w specjalnej Strefie Ekonomicznej - Polkowicka podstrefa Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Wysokiej jakości tereny inwestycyjne przygotowane do prowadzenia działalności gospodarczej, przeznaczone pod zabudowę przemysłową, wyposażone w infrastrukturę techniczną, atrakcyjnie zlokalizowane na styku międzynarodowych szlaków komunikacyjnych....

  1 2 3 4 5 6 7

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.