Działka na sprzedaż bez pośredników
Chocianowiec  

NOWA OFERTA
Działka budowlana Chocianowiec. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Chocianowiec

109 000
84 zł/m²
1 294
Chocianowiec - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 3 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Działki budowlane na sprzedaż - Chocianowiec | gm. Chocianów | pow. polkowicki

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane, położone w spokojnej i zielonej części miejscowości Chocianowiec, gmina Chocianów, powiat polkowicki, województwo dolnośląskie. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu jednorodzinnego, z szybkim dojazdem do Polkowic, Lubina oraz strefy LGOM.

Działki znajdują się w rozwijającej się okolicy z zabudową jednorodzinną oraz terenami zielonymi. Lokalizacja zapewnia ciszę, przestrzeń i komfort mieszkania z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie dogodny dostęp do infrastruktury i pracy.

Dostępne działki:

Działka nr 1020/1
- Powierzchnia: 1444 m²
- Obręb: 0002
- Id działki: 021601_5.0002.1020/1
- Obwód: 171 m
Cena: 119 000 zł

Działka nr 1020/2
- Powierzchnia: 1294 m²
- Obręb: 0002
- Id działki: 021601_5.0002.1020/2
- Obwód: 151 m
Cena: 109 000 zł

Działka nr 1020/3
- Powierzchnia: 1339 m²
- Obręb: 0002
- Id działki: 021601_5.0002.1020/3
- Obwód: 148 m
Cena: 112 000 zł

Działka nr 1020/6
- Powierzchnia: 1399 m²
- Obręb: 0002
- Id działki: 021601_5.0002.1020/6
- Obwód: 150 m
Cena: 115 000 zł

Atuty nieruchomości:
- spokojna i zielona okolica
- idealne miejsce pod budowę domu jednorodzinnego
- możliwość zakupu jednej lub kilku działek
- regularne kształty działek
- dogodny dojazd do Polkowic i Lubina
- rozwijająca się okolica
- atrakcyjna inwestycja kapitału
- blisko terenów zielonych i rekreacyjnych

Lokalizacja:
- Chocianów - ok. 5 km
- Polkowice - ok. 18 km
- Lubin - ok. 30 km
- Przemków - ok. 15 km

Działki położone są w spokojnej części miejscowości, w otoczeniu zieleni oraz nowej zabudowy jednorodzinnej. Lokalizacja idealna dla osób ceniących prywatność, przestrzeń oraz szybki dojazd do pracy i miasta.

Informacje dodatkowe:
- możliwość sprawdzenia działek w Geoportalu po numerze działki
- sprzedaż bez pośredników
- możliwość obejrzenia działek po wcześniejszym kontakcie
- idealne pod dom całoroczny lub inwestycję

Zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz obejrzenia nieruchomości na miejscu.

  • Chocianowiec, gmina Chocianów, powiat polkowicki  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 294 m²  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
22000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat