Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż powiat olkuski Najwięcej bez pośredników

Średnia 138 zł/m² 135 ofert
Zobacz 135 aktualnych działek na sprzedaż z powiatu olkuskiego - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w powiecie olkuskim można kupić za 20 tys zł, a najdroższe za 15 mln zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 445 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 138 zł.

6
Działka budowlana Trzyciąż

700 000

3211

DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ - TRZYCIĄŻ | 3211 m² | 700 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3211 m², położona w spokojnej i zielonej części miejscowości Trzyciąż. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób szukających miejsca pod budowę domu, inwestycji w rozwijając...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rolno-budowlana Laski

179 000

1879

Witam, oferuję na sprzedaż działkę budowlaną na której znajduje się budynek gospodarczy o powierzchni 50 m2 (do gruntownego remontu lub rozbiórki) w malowniczej okolicy przy lesie błędowskim, we wsi Laski położonej w województwie małopolskim, w powiecie olkuskim, w gminie Bolesław. Działka objęta j...

Zobacz ogłoszenie
11
Działka rod Zabagnie

119 999

300

Piękna działka rekreacyjna nad Zalewem Wolbromskim - ROD "Na Szlak Orlich Gniazd" Na sprzedaż urokliwa działka rekreacyjna, położona w wyjątkowo spokojnej i zielonej okolicy, na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych. Najważniejsze informacje: - Powierzchnia: około 300 m² (wymiary ok. 15 × 20 m) -...

Zobacz ogłoszenie

Dodaj ogłoszenie za darmo

3 mln osób szuka z adresowo.pl

Dodaj ogłoszenie
10
Działka budowlana Hucisko, ul. Skalna

110 000

981

DO SPRZEDANIA DZIAŁKA HUCISKO (Kwaśniów Górny) PRZY ULICY SKALNEJ POWIERZCHNIA DZIAŁKI WYNOSI 981 m2 Według Planu Zagospodarowania działka położona na terenach oznaczonych: 77M4a - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej MEDIA w drodze: woda, prąd gaz Dojazd do działki częściowo drogą służ...

Zobacz ogłoszenie
10
Działka rolno-budowlana Hucisko, ul. Skalna