Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Kraków ul. Rybna Najwięcej bez pośredników

Średnia 192 zł/m² 3 oferty
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Krakowa ul. Rybna - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Krakowie ul. Rybna można kupić za 60 tys zł, a najdroższe za 110 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 83 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 192 zł.

7
Działka rod Kraków Bielany, ul. Rybna

110 000

612

Nowe

Działka ROD Drogowiec Kraków Witam, mam na sprzedaż działkę narożną w ROD Drogowiec w Krakowie, w okolicy ulicy Rybnej. Są tylko jedni bezpośredni sąsiedzi. Działka ma powierzchnię ok 612m² (jest to chyba największa działka w tym ogrodzie). Znajdują się na niej dwa zabudowania, w których jest prąd...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rod Kraków Bronowice, ul. Rybna

89 000

500

Sprzedam działkę na terenie ogródków działkowych. Działka o powierzchni 500 m². Na działce jest domek murowany o powierzchni ok. 25 m², wewnątrz ok. 20 m². W domku jest prąd. Na terenie działki doprowadzona jest woda. Działka malownicza, pełna zieleni, bardzo dobrze usytuowana, ma własne wejście bez...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rod Kraków Przegorzały, ul. Rybna

65 000

300

Okazja! Sprzedam działkę ROD w Krakowie Przegorzałach, przy ul Rybnej.Działka jest wyjątkowo atrakcyjnie położona w zielonym zakolu Wisły, z widokiem na klasztor Kamedułów, zadbana, pięknie zagospodarowana z domkiem i piwniczką. Na działce doprowadzone są media: prąd i woda. Przyjazne sąsiedztwo.Bar...

Zobacz ogłoszenie

Dodaj ogłoszenie za darmo

3 mln osób szuka z adresowo.pl

Dodaj ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
4
Działka budowlana Kraków Dębniki, ul. Podgórki Tynieckie

1 300 000

1650

| Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni około 1400 m² , położona w zielonej i spokojnej części Krakowa - okolice Tyńca To idealna propozycja dla osób marzących o dużym domu z przestronnym ogrodem Przeznaczenie w MPZP Obszar objęty obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania prze...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka rekreacyjna Kraków Dąbie, ul. Praska

67 000

400

Sprzedam prawo do użytkowania działki ROD - Kraków, Dębniki - 4 ary Na sprzedaż oferuję prawo do użytkowania atrakcyjnej działki ogrodowej o powierzchni 4 arów, położonej na terenie ROD Dębniki przy ul. Praskiej w Krakowie. To doskonała propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca do wypoczynk...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Kraków Wola Justowska, ul. Królowej Jadwigi

1 500 000

600

Esto-Nieruchomosci, prezentuje do sprzedania działkę, w samym centrum Woli Justowskiej - ul. Królowej Jadwigi-trzecia linia zabudowy. Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz. Droga dojazdowa-służebność -szer 4m Obowiązujący plan zagospodarowania przestrzennego: " Strzelnica-Sikornik" a) minimalny wskaź...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Kraków Dębniki

620 000

667

| Działka budowlana 667 m² - Kraków, Skotniki | spokojna okolica, świetna komunikacja Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 667 m², zlokalizowana w cichej i cenionej części Krakowa - Skotnikach. To propozycja dla osób, które chcą wybudować dom w spokojnym otoczeniu, z szybkim...

Zobacz ogłoszenie
9
Działka budowlana Kraków Skotniki, ul. gen. Jana Karcza

700 000

704

| Na sprzedaż piękna, widokowa działka budowlana - Skotniki, ul. Karcza | 7,04 ar + udział w drodze | Pozwolenie na budowę | Media | Ostatnia linia zabudowy Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 7,04 ar, położonej w malowniczej i spokojnej części Krakowa...

Zobacz ogłoszenie
13
Działka budowlana Kraków Zwierzyniec, ul. Królowej Jadwigi

1 750 000

893

| Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 9 arów (893 m²) , położona przy ulicy Królowej Jadwigi w prestiżowej dzielnicy Wola Justowska w Krakowie. Działka znajduje się na płaskim terenie , ma regularny, kwadratowy kształt o wymiarach ok. 30 x 30 metrów , co zapewnia...

Zobacz ogłoszenie
13
Działka rolna Kraków Sidzina

599 000

3683

| Oferta sprzedaży działki w Sidzinie, Kraków - 3683 m² z możliwością zabudowy bliźniaczej Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 3683 m², położona w malowniczej i spokojnej dzielnicy Krakowa - Sidzinie. Opis działki Powierzchnia: 3683m ,Działka ma wymiary około 182...

Zobacz ogłoszenie
14
Działka budowlana Kraków Bronowice, ul. ks. Stanisława Truszkowskiego

1 191 800

888

| Atrakcyjna działka budowlana w Krakowie - Bronowicach Oferujemy na sprzedaż działkę pod zabudowę jednorodzinną położoną w krakowskich, historycznych Bronowicach Małych. Prostokątna działka o pow. 868 m 2 i wymiarach ok. 20 x 43 m (+20 m 2 udziału w drodze dojazdowej), położona w oko...

Zobacz ogłoszenie
10
Działka inwestycyjna Kraków Bronowice, ul. ks. Stanisława Truszkowskiego

3 642 650

2719

| Atrakcyjna działka budowlana w Krakowie - Bronowicach Oferujemy na sprzedaż działkę pod zabudowę jednorodzinną położoną w krakowskich, historycznych Bronowicach Małych. Prostokątna działka o pow. 2639 m 2 (+80 m 2 udziału w drodze dojazdowej) i wymiarach ok. 20 x 130 m, położona w o...

Zobacz ogłoszenie
15
Działka budowlana Kraków Bronowice, ul. Włodzimierza Tetmajera

998 000

1024

| Atrakcyjna działka budowlana w Krakowie - Bronowicach Małych pod zabudowę jednorodzinną. Prostokątna działka o pow. 1050 m2 i wymiarach ok. 23 x 44 m, położona w okolicy zabudowy jednorodzinnej. Działka niezagospodarowana, bez drzew. Dojazd do działki przez zaplanowaną w MPZP drogą publiczną klas...

Zobacz ogłoszenie
12
Działka inwestycyjna Kraków Bronowice, ul. Balicka

4 900 000

1309

| Oferta na wyłączność! Oferujemy nieruchomość objętą MPZP "Os. Widok", o powierzchni 1309m² , znajdującą się w Krakowie przy ul. Balickiej (dzielnica Bronowice). Obecnie na działce znajduje się budynek do generalnego remontu lub wyburzenia. Działka o powierzchni 1309m2, objętą MPZP z...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Kraków Łagiewniki, ul. Aleksandra Fredry

1 800 000

586

Nowe

2 kamienice - 4 mieszkania - 325 PUM + 100 m2 garaż PNB prawomocne, przyłączone media 6ar z prawomocnym pozwoleniem na budowę 2 budynków jednorodzinnych dwulokalowych tj. 4 lokale mieszkalne po ok. 80m2 każdy, w sumie ok 325 m2 PUM + garaż na 4 pojazdy. Budowę można zacząć od razu. Każde mieszkanie...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka rod Kraków Bielany, ul. Księcia Józefa

110 000

612

Działka ROD Drogowiec Kraków Witam, mam na sprzedaż działkę narożną w ROD Drogowiec w Krakowie w okolicy ulicy Rybnej. Są tylko jedni bezpośredni sąsiedzi. Działka ma powierzchnię ok 612m² (jest to chyba największa działka w tym ogrodzie), znajdują się na niej dwa zabudowania w których jest prąd or...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka rod Kraków Podgórze, ul. Za Torem

85 000

318

Do sprzedania działka o powierzchni 318 m2, w ogrodzie ROD Podgórze. Ogród znajduje się przy ul. Za torem, w pięknej i spokojnej okolicy przy Rezerwacie Przyrody Nieożywionej Bonarka. W pobliżu znajduje się były kamieniołom Liban oraz Kopiec Kraka. Łatwy dojazd samochodem lub komunikacją miejską od ...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Kraków Skotniki, ul. Skotnicka

867 000

964

Działka budowlana ul Skotnicka Na sprzedaż duża prostokątna działka budowlana 964m2 pomiędzy ul. Skotnicką a ul. Dobrowolskiego. Na działce znajdują się stare zabudowania do wyburzenia. Do ceny należy doliczyć Vat. W ofercie również inne działki bezpośrednio od właściciela w Skotnikach i Kostrzu....

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Kraków Skotniki, ul. Spacerowa

666 000

740

Na sprzedaż działka budowlana – ul. Spacerowa Atrakcyjna działka w spokojnej i zielonej okolicy. Idealne miejsce pod dom jednorodzinny lub inwestycję. Świetny dojazd, kameralne otoczenie i dużo przestrzeni. Media w drodze. Dostępne są również inne działki budowlane o różnej powierzchni....

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rod Kraków Zwierzyniec, ul. Emaus

65 000

440

Na sprzedaż działka rekreacyjna w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym „Zwierzyniec” (Polski Związek Działkowców) w Kraków, przy ul. Emaus – w bezpośrednim sąsiedztwie Błoń i Kopca Kościuszki. - Powierzchnia: 440 m² - Charakter: działka rekreacyjna, zagospodarowana - Zabudowa: domek narzędziowy z altanką ...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka rod Kraków Bronowice, ul. Eljasza Walerego Radzikowskiego

54 000

250

Sprzedam prawo do użytkowania działki zlokalizowanej na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych (ROD im. Lucjana Rydla ul. Radzikowskiego 83). To idealne miejsce na weekendowy relaks, uprawę własnych warzyw lub bezpieczny wypoczynek z rodziną. Podstawowe informacje: Powierzchnia: 2,5 ara (250 m²) - ...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Kraków Dębniki, ul. Księdza Franciszka Trockiego

630 000

650

Budowlane 6,5 ar płaskie w super lokalizacji. Plan zagospodarowania aktualny , dostęp do mediów i drogi . Ewentualnie gotowy projekt domu pasujący na działkę . Zapraszam Sprzedaż bez pośredników !!!

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Kraków Kostrze, ul. Tyniecka

800 000

912

Sprzedam działkę w Kostrzu przy ulicy Tynieckiej 167. Działka idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Działka nie jest uzbrojona. Księga wieczysta: Powierzchnia: 912 m2 TERYT.OBRĘB: 126104_9.0003 województwo: małopolskie Powiat: Kraków Gmina: Kraków-Podgórze Rodzaj: delegatura

Zobacz ogłoszenie
3
Działka rolna Kraków Mydlniki, ul. Zygmunta Starego

1 500 000

2500

Dzialka znajduje się na ul.Zygmunta Starego w Mydlnikach. Ma 25ar.Dojazd od Księcia Józefa i od strony Balickiej.

Zobacz ogłoszenie
2
Działka rekreacyjna Kraków Bielany, ul. Orla

180 000

1114

KRAKÓW - BIELANY - UL. ORLA Działka położona w atrakcyjnej i pięknej lokalizacji w Krakowie, idealna jako działka letniskowa lub lokata kapitału. Działka niezabudowana o powierzchni 11,14 a, położona przy ul. Orlej w Krakowie. Działka objęta planem zagospodarowania Rejon Fortu Skała II oznaczona ...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rekreacyjna Kraków Bielany, ul. Do Przystani

85 000

330

Na sprzedaż prawo do użytkowania jednej z najlepiej zlokalizowanych działek w Krakowie – w prestiżowej i zielonej dzielnicy Zwierzyniec (Bielany), w ogrodzie ROD „Drogowiec” przy ul. Do Przystani. Najważniejsze atuty: • Prestiżowa lokalizacja: Działka w sercu krakowskich Bielan, zaledwie 350 m od wa...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka inwestycyjna Kraków Bronowice, ul. Hamernia

9 600 000

4033

Sprzedam bezpośrednio działkę o powierzchni 4033 m2 przy ul. Hamernia w Krakowie. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania terenu dla obszaru „Wola Justowska - Hamernia” oznaczona jako MN.28. Na działce znajduje się stary dom o powierzchni ~150 m2 (idealny do przebudowy/rozbudowy ewen...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka inwestycyjna Kraków Górka Narodowa, ul. Węgrzecka

2 180 000

7600

Dwie dzałki , jedna 9 arów druga 67arów rolne z dużym prawdopodobieństwem w przyszłości budowlane świetna inwestycja długo terminową

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Kraków Wola Justowska, ul. Nad Zalewem

3 250 000

12

Dojazd ulicą Królowej Jadwigi do centrum zajmuje 15 minut, autobusy komunikacji miejskiej linia 152. Łatwy i krótki dojazd z autostrady Kraków-Katowice. Lokalizacja idealna dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. W okolicy tereny zielone, budynki użyteczności publicznej, przedszkola, szkoły, sklepy...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka rod Kraków Tyniec, ul. Podgórki Tynieckie

75 000

500

Działka ROD 500 m Piękna okolica Las Tyniecki Park krajobrazowy Tereny zielone Polecam Cena do negocjacji Tel.

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rod Kraków Dębniki, ul. Do Przystani

162 000

600

Z powodów losowych pilnie sprzedam działkę ROD przy ul. Do Przystani w Krakowie. Działka 6 arów z możliwością dojazdu i parkowania na działce. Domek ok. 30m2, parter plus piwnica pod całym domkiem, ze świeżo zrobioną izolacją p/wilgoci oraz ocieplony. Nowe drzwi wejściowe i okna, nowy dach, wszystko...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rod Kraków Bronowice, ul. Mydlnicka

99 000

350

Sprzedam działkę 3,5 ara położoną w ogródkach działkowych Małe Błonia. Wejście od ulicy Mydlnickiej 18 lub od strony Błoń lub od ulicy Korzeniowskiego. Na działce znajduje się drewniany domek. Do domku doprowadzony jest prąd. W środku mała kuchnia, toaleta oraz schowek na narzędzia. Jest woda ogrod...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka rod Kraków Ludwinów, ul. Rozdroże

13 600

210

Odstąpię prawo do użytkowania działki o powierzchni 210 m2 przy ul. Rozdroże z przeznaczeniem na ogródek działkowy. Na działce w bliskiej odległości od siebie stoją dwa domki - narzędziownie o łącznej powierzchni 6,8 m2. Miesięczny koszt utrzymania działki, stanowiący czynsz dzierżawny uiszczany do ...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka inwestycyjna Kraków Zwierzyniec, ul. Głogowiec

1 490 000

6687

Działka inwestycyjna 6687 m² - Kraków Zakamycze / Zwierzyniec Cena: 1 490 000 zł Powierzchnia: 6687 m² Cena za m²: 223 zł Na sprzedaż duża działka inwestycyjna o powierzchni 6687 m², położona w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych części Krakowa - Zakamycze / Olszanica (dzielnica Zwierzyn...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka rod Kraków Bielany, ul. Krucza

63 000

394

Do sprzedania prawo do działki na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych "Bielany" przy ul. Kruczej w Krakowie. Działka znajduje się w niewielkim kompleksie ogródków - jedynie 25 działek, położonych w malowniczej okolicy krakowskich Bielan w sąsiedztwie Klasztoru Ojców Kamedułów, Winnicy Srebrna Gó...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Brzyczyna, ul. Spacerowa

499 999

1072

Sprzedam działkę budowlaną przy ul. Spacerowej w Brzyczynie. Cena za ar: 46 tys. Prąd w granicy działki. Woda po drugiej stronie ulicy. Gaz przechodzi przez działkę. Więcej informacji pod numerem telefonu.

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Kraków Ruczaj, ul. Drukarska

7 300 000

2198

Sprzedam atrakcyjną działkę o powierzchni 2198 m2. Działka zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę wielorodzinną. Zlokalizowana jest na osiedlu Kraków Ruczaj, przy ulicy Drukarskiej. Działka otoczona budynkami od 5 do 10 pięter. W bezpośrednim sąsiedztwie działki...

Zobacz ogłoszenie
9
Działka rod Kraków Bielany, ul. Mirowska

75 000

525

Sprzedam prawo do użytkowania działki 5,25 ara na terenie ROD "Bielany" - Kraków Bielany, ul. Mirowska. Dogodny dojazd zarówno samochodem (na terenie ogrodu parking ogólnodostępny) jak i komunikacją miejską: - 1,5 km do obwodnicy, - przystanek autobusowy przy bramie ogrodu - dojazd z Salwatora 12 m...