Działka na sprzedaż bez pośredników Kraków Kostrze ul. Tyniecka
829 000 zł
909 zł/m²
912 m²
Kraków Kostrze, Tyniecka
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 24 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
-
ul. Tyniecka, Kraków Kostrze
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 912 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
166000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
166000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości