Działka na sprzedaż bez pośredników
ul. Józefa Wybickiego Kraków

Działka budowlana Kraków, ul. Józefa Wybickiego. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Kraków ul. Józefa Wybickiego

330 000
2 025 zł/m²
163
Kraków, Józefa Wybickiego - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 9 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam działkę budowlaną, uzbrojoną, 1,63 ara, wraz z 2 kontenerami, które znajdują się na działce. Lokalizacja: ul. Wybickiego 8, Kraków. Cena: 330000 zł.

  • ul. Józefa Wybickiego, Kraków  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 163 m²  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
66000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat