Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, śląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

2701 działek na sprzedaż śląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2461) oraz niepowtarzające się oferty agencji (240).

Działka inwestycyjna Wanaty
Wanaty · Działka inwestycyjna · 928000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
500 000 zł
1 zł / m²

Działka Wanaty na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę inwestycyjną w Wanatach/k.Częstochowy. Bezpośredni zjazd z trasy DK-1. Działka jest uzbrojona...

Działka rolna Rębielice Szlacheckie
Rębielice Szlacheckie · Działka rolna · 10220 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
1 zł / m²

Działka Rębielice Szlacheckie na sprzedaż bezpośrednio
Rębielice szlacheckie gmina lipie powiat kłobuck numery działek 300 426 766 798/2 871 wiecej informacji pod tel ...

Działka inna Złoty Potok
Złoty Potok · Działka inna · 13200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
10 325 zł
1 zł / m²

Działka Złoty Potok na sprzedaż bezpośrednio
Syndyk masy upadłości konsumenckiej posiada do sprzedaży nieruchomość gruntową niezabudowaną, stanowiącą działkę o nr ewid. 678, obr. Złoty Potok, gmina Janów. Działka stanowi składową nieruchomości objętej Księgą Wieczystą KW Nr CZ1C/00092546/2, udział 1/8 cz. Zgodnie z zapisami zawartymi w MPZP miejscowości Złoty Potok działka objęta jest obszarem strefy określonej jako " tereny zieleni otwartej z możliwością lokalizacji imprez masowych" – oznaczenie na rysunki planu (ZK/IM)". Nieruchomo...

Działka budowlana Kozy Małe Kozy
Kozy Małe Kozy · Działka budowlana · 329000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
1 zł / m²

Działka Kozy Małe Kozy na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 32,9 ha. Działka znajduje się w Bielsko-Bialej, gmina Kozy Małe . Więcej informacji w kontakcie telefonicznym. Polecam...

Działka rolna Pieńki Szczepockie
Pieńki Szczepockie · Działka rolna · 15000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
2 zł / m²

Działka Pieńki Szczepockie na sprzedaż bezpośrednio
Witam Sprzedam grunt orny świetnie nadający się pod zabudowę. Szczegółowe informację udzielę telefonicznie. Jeśli nie odbieram proszę o pozostawienie wiadomość sms. Zapraszam...

Działka rolna Wojsławice
Wojsławice · Działka rolna · 5900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
12 700 zł
2 zł / m²

Działka Wojsławice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolna o powierzchni 5900 m2 dojazd z dwóch stron działki więcej informacji pod tel...

Działka rolna Zarębice
Zarębice · Działka rolna · 12880 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
27 000 zł
2 zł / m²

Działka Zarębice na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka rolna idealna na potrzeby KRUS. Działka zlokalizowana we wsi Zarębice ok 35km od Częstochowy. Wymiary działki: dł. 920m, szer. 14m Działka o wysokiej klasie gruntów, idealnie nadająca się na potrzeby produkcji rolnej. Cały czas uprawiana - w związku z tym jej właścicielowi przysługuje prawo do dopłat bezpośrednich z EU. Plan Zagospodarowania Przestrzennego definiuje ten teren: R02 - tereny rolnicze - przestrzeń produkcyjna ZU/R - teremy rolnicze w tym użytki ...

Działka rolna Turów
Turów · Działka rolna · 9830 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
18 000 zł
2 zł / m²

Działka Turów na sprzedaż bezpośrednio
Teren rolny bez prawa zabudowy w miejscowosci Turow kolo Czestochowy. Dzialka nr 18. Prosze o kontakt telefoniczny   ....

Działka rolna Stary Kocin
Stary Kocin · Działka rolna · 30000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
52 500 zł
2 zł / m²

Działka Stary Kocin na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolnicza położona w miejscowości Stary Kocin, gm. Mykanów. Działka w ciągłej eksploatacji, przesiewana łubinem, zadbana. Cena do negocjacji....

Działka rekreacyjna Pińczyce, ul. Leśna
Pińczyce, ul. Leśna · Działka rekreacyjna · 20000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
2 zł / m²

Działka Pińczyce na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę orną która nadaje sie pod rekreację. Położona jest pod lasem 1.5km od trasy E16. ...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.