Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Powiat.
usuń wybór
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki gmina Kłomnice - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

15 działek na sprzedaż gmina Kłomnice. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (15)

Działka leśna Chorzenice Mostki, ul. Nowa
Chorzenice Mostki, ul. Nowa · Działka leśna · 10700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
7 zł / m²

Działka Chorzenice Mostki na sprzedaż bezpośrednio
Witam, Mam do sprzedania las sosnowy 1,07 ha. Cena do negocjacji Więcej informacji udzielę telefonicznie. ...

Działka budowlana Lipicze, ul. Kłomnicka 2
Lipicze, ul. Kłomnicka · Działka budowlana · 8100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
377 000 zł
47 zł / m²

Działka Lipicze na sprzedaż bezpośrednio
Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup 1/2 udziału w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w miejscowości Lipicze ul. Kłomnicka 2 gmina Kłomnice województwo śląskie, oznaczonej numerem ewidencyjnym 742 obręb 0010, opisanej w księdze wieczystej KW Nr CZ1C/00123142/7, za cenę nie niższą od ceny oszacowania tj. 377.000 zł netto. Bliższe informacje można uzyskać pod numerem telefonu. Oferty z proponowaną ceną nabycia można składać na adres Biura Syndyka ...

Działka rolno-budowlana Adamów, ul. Dojazdowa
Adamów, ul. Dojazdowa · Działka rolno-budowlana · 7200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
13 zł / m²

Działka Adamów na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona niedaleko głownej drogi dojazd z dwóch stron,jest to działka rolno -budowlana.Cena do negocjacji...

Działka rolna Zdrowa
Zdrowa · Działka rolna · 9600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
7 zł / m²

Działka Zdrowa na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolna, z możliwością przekształcenia na budowlana. Wszystkich informacji udzielę telefonicznie....

Działka budowlana Bartkowice
Bartkowice · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
40 zł / m²

Działka Bartkowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1500m2 , długości 65m2 i szerokości 23m2 w miejscowości Bartkowice koło Kłomnic Działka jest uzbrojona Dojazd drogą asfaltową blisko szkoła ,kościół gmina ,przedszkole ,i przystanek autobusowy Więcej informacji pod tel....

Działka rolno-budowlana Karczewice
Karczewice · Działka rolno-budowlana · 16500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
7 zł / m²

Działka Karczewice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolno-budowlaną w Karczewicach (woj. śląskie) nr. 679/2 (widoczna na zdjęciach). Działka położona jest przy drodze asfaltowej, media prąd i woda w drodze. Działka częściowo zalesiona samosiejkami....

Działka rolno-budowlana Rzerzęczyce
Rzerzęczyce · Działka rolno-budowlana · 8300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
10 zł / m²

Działka Rzerzęczyce na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolno-budowlaną o pow. 0.83 ha, z możliwością zabudowy, działka położona jest przy głównej drodze asfaltowej Skrzydlów - Rzerzęczyce gm. Kłomnice, media w ulicy, szerokość działki 23 m. Działka rozciąga się między główną drogą asfaltową a drogą polną., cena 85.000 zł....

Działka rolno-budowlana Adamów
Adamów · Działka rolno-budowlana · 2900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
21 zł / m²

Działka Adamów na sprzedaż bezpośrednio
Pilnie sprzedam działkę bud-rolną w spokojnej okolicy,działka przy drodze asfaltowej,w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych ,blisko las,polecam,...

Działka budowlana Witkowice
Witkowice · Działka budowlana · 2100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
19 zł / m²

Działka Witkowice na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana ze starym budynkiem do rozbiórki...

Działka budowlana Michałów Rudnicki, ul. Sportowa
Michałów Rudnicki, ul. Sportowa · Działka budowlana · 2200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
36 zł / m²

Działka Michałów Rudnicki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam świetnie położoną działkę budowlaną o powierzchni 2200 m2. 13 kilometrów od Częstochowy (bardzo spokojna okolica - tylko 600 metrów do drogi krajowej 91, 500m od lasu). Szerokość działki 21 metrów, media w drodze (droga asfaltowa). Lokalizacja Michałów Rudnicki ul. Sportowa. Cena do negocjacji. ...

  1 2

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.