Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Powiat.
usuń wybór
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki gmina Przyrów - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

5 działek na sprzedaż gmina Przyrów. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (5)

Działka budowlana Sieraków
Sieraków · Działka budowlana · 1360 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
33 000 zł
24 zł / m²

Działka Sieraków na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana położona jest blisko lasu na Jurze w uroczej scenerii i zdrowym,czystym powietrzu we wsi Sieraków, gmina Przyrów. Na działce rosną drzewa,zioła i grzyby. Wymiary działki to : 34 m. X 40 m. Bardzo dobrze odpoczywa się w tym miejscu, można się opalać lub też skryć przed słońcem w cieniu drzew, zatem to miejsce jest wyjątkowe do rekreacji, jak również wybudowania domu. Dookoła panuje cisza, słychać śpiew ptaków i czuje się zapach pobliskiego lasu. ...

Działka budowlana Kopaniny
Kopaniny · Działka budowlana · 2300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
57 zł / m²

Działka Kopaniny na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowano-rekreacyjną z zabudowaniami.Piękna spokojna okolica wśród pół i lasów media woda i prąd...

Działka rolna Zarębice
Zarębice · Działka rolna · 12880 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
27 000 zł
2 zł / m²

Działka Zarębice na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka rolna idealna na potrzeby KRUS. Działka zlokalizowana we wsi Zarębice ok 35km od Częstochowy. Wymiary działki: dł. 920m, szer. 14m Działka o wysokiej klasie gruntów, idealnie nadająca się na potrzeby produkcji rolnej. Cały czas uprawiana - w związku z tym jej właścicielowi przysługuje prawo do dopłat bezpośrednich z EU. Plan Zagospodarowania Przestrzennego definiuje ten teren: R02 - tereny rolnicze - przestrzeń produkcyjna ZU/R - teremy rolnicze w tym użytki ...

Działka budowlana Sieraków
Sieraków · Działka budowlana · 1284 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
34 000 zł
26 zł / m²

Działka Sieraków na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana nieuzbrojona, z przeznaczeniem pod zabudowę całoroczną lub rekreacyjną, położona na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, w odległości 7 km od Złotego Potoku, idealne miejsce dla poszukujących ciszy i spokoju. Działka płaska, prostokątna, dojazd do działki drogą utwardzoną ok.200m od drogi asfaltowej i przystanku PKS oraz sklepu spożywczego, najbliższe zabudowania w odległości ok.100m, w bliskiej odległości od kompleksów leśnych. Do okolicznych atrakcji należą liczne trasy spacerowe...

Działka rekreacyjna Kopaniny
Kopaniny · Działka rekreacyjna · 2300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
57 zł / m²

Działka Kopaniny na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w Kopaninach blisko Knieji uzbrojoną w media (woda, prąd) ,na działce dwa budynki, działka usytuowana w otulinie lasów...

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.