Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 13

2334 działek na sprzedaż pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2152) oraz niepowtarzające się oferty agencji (182).

Działka rolna Czarnylas
Czarnylas · Działka rolna · 16067 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
125 000 zł
8 zł / m²

Działka Czarnylas na sprzedaż bezpośrednio
NA SPRZEDAŻ ATRAKCYJNA DZIAŁKA o pow. 1,6067 HA zlokalizowana na Kociewiu położona ok 600m od jeziora Czarnoleskiego, Do działki prowadzą dwie drogi dojazdowe (50m i 150m do asfaltu) jedna droga prowadzi do wsi Wolental a druga jest drogą krajową Pączewo-Ocypel. Media w drodze (woda, prad i ga...

Działka leśna Jakubowo
Jakubowo · Działka leśna · 5828 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
49 000 zł
8 zł / m²

Działka Jakubowo na sprzedaż bezpośrednio
LAS LIŚCIASTY W GMINIE PRABUTY - ATRAKCYJNE POŁOŻENIE (0,5828 ha). Oferuje do sprzedaży korzystnie położony las liściasty o powierzchni 0,5828 ha, zlokalizowany w miejscowości Jakubowo (gmina Prabuty, powiat kwidzyński). Dojazd drogą utwardzaną (płyty). Działka prośnięta drzewostanem liściastym....

Działka rolna Osieczna
Osieczna · Działka rolna · 4200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
37 800 zł
9 zł / m²

Działka Osieczna na sprzedaż bezpośrednio
Oprócz zaprezentowanej działki istnieje możliwość kupna dwóch sąsiednich działek o powierzchni 4300 i 5214 metrów kwadratowych....

Działka rolno-budowlana Domisław
Domisław · Działka rolno-budowlana · 6700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
9 zł / m²

Działka Domisław na sprzedaż bezpośrednio
Mam do zaoferowania bardzo atrakcyjną działkę rolno- budowlaną. Działka budowlana o powierzchni 4000m2 i rolna o powierzchni 2700m2 łącznie 6700m2 (67a) całość ogrodzona. Grunt położony jest w Domisławiu 30km od Szczecinka woj.pomorskie powiat człuchowski, gmina Czarne. (link do mapy: http://mapa....

Działka rolna Kętrzyno
Kętrzyno · Działka rolna · 21500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
199 000 zł
9 zł / m²

Działka Kętrzyno na sprzedaż bezpośrednio
NA SPRZEDAŻ ATRAKCYJNA DZIAŁKA ROLNA W PIĘKNEJ, SPOKOJNEJ OKOLICY W MIEJSCOWOŚCI KĘTRZYNO Nieruchomość gruntowa (nr 328) o pow. 2,15ha zlokalizowana w Kętrzynie (woj. pomorskie, powiat wejherowski, gmina Linia). Grunt składa się z 0,8ha użytków rolnych i 1,35ha terenów leśnych....

Działka rolna Kłanino, Kłanino 12
Kłanino, Kłanino · Działka rolna · 100000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
900 000 zł
9 zł / m²

Działka Kłanino na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunt orny około 10ha można przeznaczyć na działki budowlane, cena do negocjacji...

Działka budowlana Gardeja, ul. Młyńska
Gardeja, ul. Młyńska · Działka budowlana · 3851 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
9 zł / m²

Działka Gardeja na sprzedaż bezpośrednio
Mam na sprzedaż 3 działki budowlane w Gardei i łącznej powierzchni 0.3851 ha w tym 0.1108 ha z terenem przeznaczonym pod drogę dojazdową do działek od ulicy Kwiatowej (wjazd za stacją paliw). Powierzchnia działek: 1. 9,58 a 2. 9,70 a 3. 9,27 a. W pobliżu przedszkole, sklepy, stacja paliw, cment...

Działka leśna Mierzyno
Mierzyno · Działka leśna · 18200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
155 000 zł
9 zł / m²

Działka Mierzyno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam las w atrakcyjnie położonej okolicy z drzewostanem buka jako gatunkiem głównym. Aktualna wartość prawna działki to 157 000 pln....

Działka rolno-budowlana Lubuń
Lubuń · Działka rolno-budowlana · 30000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
270 000 zł
9 zł / m²

Działka Lubuń na sprzedaż bezpośrednio
Dwie działki o łącznej powierzchni 3 hektarów położone w malowniczej wsi Lubuń, w gminie Kobylnica, województwo pomorskie, w otulinie Parku Krajobrazowego Dolina Słupi. W miejscowości znajduje się bijące źródło krystalicznej wody, 2 sklepy, świetlica wiejska, Ochotnicza Straż Pożarna, drzewo będą...

Działka leśna Stężyca, ul. Polna
Stężyca, ul. Polna · Działka leśna · 30000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
270 000 zł
9 zł / m²

Działka Stężyca na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam las ok 70 letni świerk/sosna. Powierzchnia 3h. Cena za 1m^2 9 zł. Zapraszam do negocjacji!...

      1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.