Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Powiat.
usuń wybór
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki gmina Przodkowo - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

41 działek na sprzedaż gmina Przodkowo. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (37) oraz niepowtarzające się oferty agencji (4).

Działka budowlana Pomieczyno, ul. Słupia 17-19
Pomieczyno, ul. Słupia · Działka budowlana · 1121 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
67 zł / m²

Działka Pomieczyno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o powierzchni 1121 m2 w miejscowości Pomieczyno. Działka posiada odrębną księgę wieczystą. Działka sucha, płaska, w pobliżu zabudowań. W bezpośrednim sąsiedztwie nowo wybudowany dom. Dojazd do działki drogą asfaltową, media w granicy działki. Cicha i spokojna okolica. W pobliżu sklepy, kościół, szkoła i przychodnia. Dobre połączenie z Trójmiastem, Kartuzami i Wejherowem. ...

Działka budowlana Przodkowo, ul. Topolowa
Przodkowo, ul. Topolowa · Działka budowlana · 1130 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 900 zł
88 zł / m²

Działka Przodkowo na sprzedaż bezpośrednio
Malowniczo położona działka budowlana, w samym CENTRUM Przodkowa, o powierzchni 1130 m kw. Zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jest ona przeznaczona na cele zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka lekko nachylona, sucha, dobrze nasłoneczniona, na wzgórzu, z przepięknym widokiem. Jest położona blisko centrum Przodkowa (szkoła, sklepy, poczta, urząd, kościół w odległości kilkuset metrów), a jednocześnie na uboczu (ok. 100 m od głównej drogi, za wzgó...

Działka budowlana Przodkowo
Przodkowo · Działka budowlana · 8000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
960 000 zł
120 zł / m²

Działka Przodkowo na sprzedaż bezpośrednio
Zabudowa jednorodzinna wg planu zagospodarowania...

Działka budowlana Szarłata
Szarłata · Działka budowlana · 2100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
78 000 zł
37 zł / m²

Działka Szarłata na sprzedaż bezpośrednio
Posiadam działkę na sprzedaż o powierzchni 2100 m, zlokalizowaną na Kaszubach w miejscowości Szarłata. Działka położona jest niedaleko dwóch jezior: Białego i Czarnego. Piękna okolica, do której prowadzi droga gminna, utwardzona. Działka ma kształt prostokąta, bez słupów, terenów podmokłych i nierówności. Posiada warunki zabudowy jednorodzinnej oraz warunki przyłączenia do sieci elektroenergetycznej oraz wodociągowej. Cena do negocjacji. ...

Działka budowlana Barwik, ul. Słoneczna
Barwik, ul. Słoneczna · Działka budowlana · 1017 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
53 000 zł
52 zł / m²

Działka Barwik na sprzedaż bezpośrednio
Atrakcyjna działka w sąsiedztwie 4 budujące się domy uzbrojone w prąd i wodę. Droga utwardzona, bardzo blisko drogi asfaltowej. Działka nr ewidencyjny 89/7 przeznaczona pod budowę domu jednorodzinnego. ...

Działka budowlana Szarłata Bielawy, Szarłata 84
Szarłata Bielawy, Szarłata · Działka budowlana · 1315 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
48 000 zł
37 zł / m²

Działka Szarłata Bielawy na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka 15 m od drogi powiatowej grzybno hopy prad i woda na granicy dzialki ...

Działka budowlana Warzenko, ul. Wrzosowa
Warzenko, ul. Wrzosowa · Działka budowlana · 993 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
118 000 zł
119 zł / m²

Działka Warzenko na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana przy ul. Wrzosowej o pow. 23mx43m płaska i nasłoneczniona na osiedlu nowych domów jednorodzinnych. Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego - zabudowa jednorodzinna. Wszystkie media – woda i prąd (na działce), kanalizacja i gaz (w drodze) . Przy działce droga publiczna. Nowe domy na sąsiednich działkach. Widok na piękną leśną dolinę, nieopodal jezioro i kąpielisko. Atrakcyjna lokalizacja....

Działka budowlana Tokary
Tokary · Działka budowlana · 2048 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
122 zł / m²

Działka Tokary na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Tokary. Dojazd do działki: drogą utwardzona. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 2048 m2 w kształcie regularnym. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd, kanalizacja. Okolice działki: Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinna. Tereny rekreacyjne: las, stadnina koni, pole golfowe, jezioro, pola, łąki, szlaki turystyczne i rowerowe. Infrastruktura: drogowa, usługowa. Opis lokalizacji: Komunikacja: linie a...

Działka budowlana Rąb
Rąb · Działka budowlana · 1162 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
52 zł / m²

Działka Rąb na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Rąb. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 1162 m2 w kształcie kwadratu. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, kanalizacja. Okolice działki: Sąsiedztwo: nowa zabudowa jednorodzinna. Tereny rekreacyjne: las, jezioro. Opis lokalizacji: Komunikacja: PKS. Odległość od centrum Gdyni: około 25 km....

Działka Przodkowo
Przodkowo · 20331 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
370 000 zł
18 zł / m²

Działka Przodkowo na sprzedaż
Działka rzemieślnicza położona w miejscowości Załęże, gmina Przodkowo. Dojazd do działki: droga z kostki brukowej. Przeznaczenie: usługi przemysłowe, rzemiosła, składy i magazyny. Opis działki: Działka o powierzchni 20331 m2 w kształcie prostokąta, z możliwością podziału na działki o powierzchni minimum 1000 m2. Teren: płaski, z bezpośrednim dostępem do drogi wyłożonej kostka brukowej. Dostępne media: woda, prąd, kanalizacja. Opis lokalizacji: Komunikacja: transport własny. Odleg...

  1 2 3 4 5

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.