Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki powiat sztumski - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

24 działek na sprzedaż powiat sztumski. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (24)

Działka budowlana Sztum, ul. Kwidzyńska
Sztum, ul. Kwidzyńska · Działka budowlana · 1650 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
61 zł / m²

Działka Sztum na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana, przy drodze wylotowej na Kwidzyn, media blisko. W planie zagospodarowania przestrzennego możliwość wybudowania domu mieszkalnego, jak i przestrzeni handlowej typu market Mrówka czy stacja benzynowa....

Działka rolno-budowlana Zajezierze
Zajezierze · Działka rolno-budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
38 000 zł
38 zł / m²

Działka Zajezierze na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dwie działki budowlane, każda o powierzchni 1000 mkw...

Działka siedliskowa Bągart, Bągart 20
Bągart, Bągart · Działka siedliskowa · 341200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 650 000 zł
5 zł / m²

Działka Bągart na sprzedaż bezpośrednio
Https://youtu.be/Y3njgQQH-ps Sprzedam gospodarstwo rolne położone we wsi Bągart woj. Pomorskie . W skład gospodarstwa wchodzi: *ziemia rolna 34,12ha (urodzajna ) *Siedlisko zabudowane 2-ma niezależnymi budynkami mieszkalnymi: -mieszkalnym 189m2 (kryty blachą, murowany) - mieszkalno -gospodarczym 187m2(murowanym, kryty blachą, z garażem 2-stanowiskowym), - wiatą na maszyny 96m2(kryta blachą) - stodołą 184m2 (kryta blachą, murowana) - oborą 161m2 ( murowana, kryta blachą) - pomi...

Działka budowlana Mikołajki Pomorskie
Mikołajki Pomorskie · Działka budowlana · 1430 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
28 zł / m²

Działka Mikołajki Pomorskie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w budowlaną w centrum Mikołajek Pomorskich!! Łączna powierzchnia działki to 0,1430 ha. Teren działki przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z możliwością wykorzystania części budynku na cele usługowe. Działka ma bardzo atrakcyjne położenie w centrum, spokojna okolica, w pobliżu las, sklepy, kościół, przedszkole. Działka ma dostęp do dróg gminnych. Na zdjęciu widać działkę i fragment drogi dojazdowej - od strony drogi gminnej (ul. Spacerowej) W sąsiedz...

Działka rolna Piekło
Piekło · Działka rolna · 6700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
10 500 zł
2 zł / m²

Działka Piekło na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona w Pieklo Gmina Sztum o numerze 184 powierzchnia 0,67 h...

Działka budowlana Stary Dzierzgoń
Stary Dzierzgoń · Działka budowlana · 2210 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 300 zł
16 zł / m²

Działka Stary Dzierzgoń na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam do zaoferowania trzy działki budowlane w miejscowości Stary Dzierzgoń. 1. 30,54a ---> 45800,00zł 2. 22,82a ---> 36500,00zł 3. 22,10a ---> 35300,00zł działki pod zabudowę mieszkaniową, lub gospodarczą. Istnieje możliwość scalenia działek i utworzenia siedliska rolniczego. Bardzo dobra lokalizacja!!! 5 minut spacerem do centrum miejscowości (sklepy, kościół, ośrodek zdrowia, ośrodek kultury, szkoła podstawowa). -12km do Dzierzgonia, -41km do Iławy, -42km do Mal...

Działka rolno-budowlana Mikołajki Pomorskie, ul. Kościuszki
Mikołajki Pomorskie, ul. Kościuszki · Działka rolno-budowlana · 6460 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
226 100 zł
35 zł / m²

Działka Mikołajki Pomorskie na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna ogrodzona o powierzchni 0,646 ha kl. R V z warunkami zabudowy....

Działka budowlana Zajezierze
Zajezierze · Działka budowlana · 3016 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 960 zł
60 zł / m²

Działka Zajezierze na sprzedaż bezpośrednio
Działka z wszystkimi mediami(woda, prąd, gaz), świetna lokalizacja....

Działka budowlana Dzierzgoń
Dzierzgoń · Działka budowlana · 1350 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
26 zł / m²

Działka Dzierzgoń na sprzedaż bezpośrednio
Witam, Mam do sprzedania 3 działki budowlane. Działki o powierzchni ok. 13,5 arów (przylegające do siebie), położone na obrzeżach malowniczego miasteczka. Działki znajduje się około 50m od drogi wojewódzkiej nr 515 . W Miasteczku szkoły, kościół, markety, sklepy, apteki. Działka uzbrojona : prąd i woda w sąsiedztwie.. Możliwość wydzielenia działek. ...

Działka budowlana Bukowo
Bukowo · Działka budowlana · 6400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
13 zł / m²

Działka Bukowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę inwestycyjno-budowlaną położoną w Bukowie gmina Stary Targ, kolo Malborka o pow 6400 m2. Działka posiada fundament budynku, na ktorym mozna zbudowac nastepny bez koniecznosci zalatwiania zezwolen. Mozliwosc sprzedazy czesci dzialki....

  1 2 3

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.