Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 2

6141 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (5494) oraz niepowtarzające się oferty agencji (647).

Działka rolna Dziurków
Dziurków · Działka rolna · 7300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
17 000 zł
2 zł / m²

Działka Dziurków na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną o powierzchni 73 ary (plus 20 arów w pobliżu gratis) położoną w Dziurkowie, gmina Solec nad Wisłą. Ziemia znajduje się przy trasie przebiegu nowej drogi wojewódzkiej numer 747 od mostu na Wiśle w Kamieniu do drogi krajowej numer 79 w Lipsku. * prostokątny kształt * dogodn... 3 dni temu

Działka budowlana Józefów
Józefów · Działka budowlana · 11400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 800 000 zł
158 zł / m²

Działka Józefów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Józefów pod Warszawą. Działka z znajduje się w spokojnej i zamożnej okolicy, pośród zabudowań jednorodzinnych oraz graniczy z jednej strony bezpośrednio z lasem. Cisza i spokój to największy atut. Działka jest obecnie jeszcze niepodzielona na m... 3 dni temu

Działka budowlana Izabelin C, ul. Mariana Langiewicza
Izabelin C, ul. Mariana Langiewicza · Działka budowlana · 2384 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 500 000 zł
629 zł / m²

Działka Izabelin C na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o łącznej powierzchni 2384m2. Działka nr 9 o powierzchni 1192 m2. Działka nr 10 o powierzchni 1192 m2. Działki zlokalizowane są w najbardziej ekskluzywnej części podwarszawskiego eleganckiego siedliska przy ulicy Langiewicza, Izabelin C. Nieruchomości posiadają kształt regular... 3 dni temu

Działka budowlana Goławice Pierwsze, Goławice Pierwsze
Goławice Pierwsze, Goławice Pierwsze · Działka budowlana · 2700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
189 000 zł
70 zł / m²

Działka Goławice Pierwsze na sprzedaż bezpośrednio
Witam, Mam do zaoferowania Państwu działkę budowlana położoną nieopodal malowniczej rzeki Wkra , daleko od miejskiego zgiełku niewielkiej wsi Goławice Pierwsze , działka usytuowana jest 150 m od miejscowego sklepu , 120 m od miejscowej szkoły podstawowej i 550 m od rzeczki. Cena działki do lek... 3 dni temu

Działka budowlana Kąty Węgierskie, ul. Bagienna 44
Kąty Węgierskie, ul. Bagienna · Działka budowlana · 1024 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
176 zł / m²

Działka Kąty Węgierskie na sprzedaż bezpośrednio
Więcej kontakt telefoniczny. Zapraszam. ... 4 dni temu

Działka leśna Koźniewo Średnie
Koźniewo Średnie · Działka leśna · 15000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
3 zł / m²

Działka Koźniewo Średnie na sprzedaż bezpośrednio
15000 tys.m 2 lasu.drzewostan,sosna,brzoza cena do negocjacji.... 5 dni temu

Działka rekreacyjna Budy Augustowskie
Budy Augustowskie · Działka rekreacyjna · 900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
22 500 zł
25 zł / m²

Działka Budy Augustowskie na sprzedaż bezpośrednio
Atrakcyjne działki rekreacyjno-letniskowe położone na obrzeżach Puszczy Kozienickiej, w otulinie lasu. Powierzchnie działek 900 - 1200 m2. Doskonałe położenie: Gmina Grabów nad Pilicą, miejscowość: Budy Augustowskie. Dojazd asfaltowy, ok. 60 km. od centrum Warszawy. W pobliżu znajduje się rzeka Pili...

Działka budowlana Trzcinka
Trzcinka · Działka budowlana · 4739 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
42 zł / m²

Działka Trzcinka na sprzedaż
Sprzedam działkę rolno-budowlaną w miejscowości Trzcinka, w pow. wołomińskim, w gm. Poświętne, w pobliżu Sulejówka, o powierzchni 4739 m2. Działka położona jest w okolicy spokojnej i cichej, z dala od hałaśliwych ulic. Do dworca w Sulejówku 11 km, do centrum Warszawy 30 km. W odległości 2 km mieści... 4 dni temu

Działka budowlana Trzcinka
Trzcinka · Działka budowlana · 1060 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
84 800 zł
80 zł / m²

Działka Trzcinka na sprzedaż
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Trzcinka, w pow. wołomińskim, w gm. Poświętne, w pobliżu Sulejówka, o powierzchni 1060 m2. Działka położona jest w spokojnej i cichej okolicy, z dala od ruchliwych ulic. Do dworca w Sulejówku 11 km, do Centrum Warszawy 30 km. W odległości 2 km mieści się szk... 4 dni temu

Działka budowlana Warszawa Wawer, ul. Zagórzańska
Warszawa Wawer, ul. Zagórzańska · Działka budowlana · 3434 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 373 000 zł
400 zł / m²

Działka Warszawa Wawer na sprzedaż
Działka Teren ten jest działką budowlaną z bardzo szerokimi możliwościami zabudowy. Położona jest w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego w bezpośredniej bliskości jeziora Torfy - będącego rezerwatem Czapli Szarej. Piękne stare drzewa, cisza, śpiew ptaków to niewątpliwie największe walory t... 4 dni temu

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.