Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Czapury ul. Poznańska Najwięcej bez pośredników

Średnia 544 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Czapur ul. Poznańska - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Czapurach ul. Poznańska można kupić za 2 mln zł, a najdroższe za 2 mln zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 2 mln zł, natomiast średnia cena za m² to 544 zł.

1
Działka inwestycyjna Czapury, ul. Poznańska

2 000 000

3676

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 3676 m², zlokalizowaną w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Czapury. Działka znajduje się w dogodnej lokalizacji w Czapury, blisko głównych arterii komunikacyjnych. Lokalizacja ta zapewnia szybki dostęp do Poznania oraz inny...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
15
Działka rolna Poznań Nowe Miasto, ul. Jarosławska

219 000

400

Zadbana i zagospodarowana działka ROD w Krzesinach  Ogrody Działkowe "  POD LIPAMI "  pow. działki 400 m2 , domek całoroczny  o pow całkowitej 70 m2  parter 35 m2 , piętro / wysokość180 cm / 35  dwie łazienki , salon połączony z kuchnią  dwie sypialnie , pomieszczenie gospodarcze , drewutnia  ...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Poznań Dębiec, ul. Jaśminowa

599 000

608

Oferta dostępna tylko u nas! Kupujący nie płaci prowizji - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż zlokalizowanej w Poznaniu. Działka o powierzchni 608 m2 - na zdjęciach oznaczona kolorem czerwonym.  Opis nieruchomości:  Numer ew...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Puszczykowo Puszczykówko, ul. Cyryla Ratajskiego

620 000

1200

Puszczykowo - ul. Cyryla Ratajskiego  w pobliżu Wielkopolski Park Narodowy ,  niepowtarzalna działka budowlana o pow. 1200 m2 , działka w drugiej linii zabudowy , wydane warunki zabudowy pod dom jednorodzinny parterowy z użytkowym poddaszem  niecałe 300 m do Warty , front 23 m2  media : P , W ...

Zobacz ogłoszenie
15
Działka budowlana Kamionki, ul. Jaśminowa

4 389 600

9145

Oferta dla deweloperów i inwestorów. Sprzedam teren 9145 m2 w doskonałej lokalizacji, w ścisłym centrum miejscowości Kamionki. Teren o wymiarach ok. 48x187 m, objęty MPZP i warunkami zabudowy, w całości przewidziany pod budownictwo jednorodzinne. Możliwość wydzielenia łącznie 10-11 działek o powie...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka inwestycyjna Poznań Starołęka, ul. Rozwadowska

480 000

1204

Sprzedam działkę 1204 m2 przy ul. Rozwadowskiej, Poznań STAROŁĘKA. Wydane WARUNKI ZABUDOWY. Budynek do 8 m wysokości, dach dwuspadowy 15 - 45 stopni. Posiadam też drugą taką samą, zatem można połączyć w większy teren. Dostęp bezpośredni z drogi utwardzonej. Układ prostokątny. Działka pod działalno...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rod Luboń, ul. Świerczewska

53 000

450

Ogódek 450 m kwadratowych narożnikowy, ogrodzony. Altana murowana. Brak szamba, woda na sezon, prąd cały rok. Trochę zapuszczona działka.

Zobacz ogłoszenie
9
Działka budowlana Poznań Nowe Miasto, ul. Rydzowa

433 750

1735

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1735 m². Działka ma utwardzony dojazd oraz ogrodzenie. Dostępne media to prąd i woda. Wymiary działki to 4200/5513, co daje wiele możliwości zabudowy. Działka znajduje się w miejskiej okolicy, blisko lasu i jeziora. W niedalekiej odległości znajdują się pr...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka rod Poznań Stare Miasto, ul. Jarosławska

55 000

350

Działka ROD Pod Lipami Krzesiny, ulica Jarosławska. Powierzchnia około 350 m2. Domek drewniany (jedno pomieszczenie - pokój) o powierzchni około 35 m2 z tarasem. Osobna komórka na narzędzia (ubikacja plus szambo). Woda na działce, nie dociągnięta do domku, zamykana przez zarząd na okres zimowy. Prąd...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka rod Poznań Głuszyna, ul. Przy Lotnisku

36 000

303

Sprzedam działkę ROD Głuszynka w Poznaniu. Działka 303m2, wyrównana gotowa do nałożenia humusu i zasiania nowej trawy. Na działce znajduje się murowany podpiwniczony domek do remontu lub rozbiórki. Prąd i woda na działce. Cena 36000 zł do negocjacji.

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rod Poznań Krzesiny, ul. Dynowska

135 000

400

Witam, Do zaoferowania mam na sprzedaż działkę ROD z murowanym domkiem po całkowitym remoncie. Działka znajduje się na obrzeżach Poznania, adres: Poznań, ul. Dynowska. Jest to ROD Koninko. Rewelacyjne umiejscowienie działki, bo 2 alejka od parkingu i od głównego ogólnego kompostownika oraz konten...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rod Poznań Nowe Miasto, ul. Sypniewo

75 000

309

Działka 309 m² w ROD Sypniewo - domek i pergola Na sprzedaż zagospodarowana działka rekreacyjna o powierzchni 309 m². Nieruchomość jest w pełni wyposażona i gotowa do użytkowania. Budynek i wnętrze: • Konstrukcja: Domek drewniany na murowanych fundamentach (piwnica pod budynkiem z dwoma pomieszcze...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Luboń, ul. Skowronkowa

683 000

1053

Rozważ zakup działki o powierzchni 1053 m², położonej w mieście. Działka ma wymiary 19,92 x 51,31 metrów i jest przeznaczona pod zabudowę: - domu jednorodzinnego wolnostojącego do dwóch, trzech kondygnacji z poddaszem użytkowym, - lub bliźniaka. Powierzchnia zabudowy działki wynosi maksymalnie 30%...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka rod Poznań Sypniewo, ul. Sypniewo

68 500

300

Sprzedam działke ROD Sypniewo/Poznań o powierzchni 300 metrow.Na działce znajduje sie domek murowany z tarasem o raz drewutnia na narzedzia oraz rózne nasadzenia roślinne. Na działke jest mozliwy wjazd samochodem. W domku znajduje sie pokoj z kominkiem oraz kuchnia i łazienka. informacje pod numer...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka rod Poznań Stare Miasto, ul. Jarosławska

42 000

398

Sprzedam prawo do użytkowania działki znajdującej się na ROD „Pod lipami”, Poznań ul. Jarosławska. Powierzchnia działki: 398 m2. Działka w trakcie przygotowań do postawienia domku, niestety plany się pozmieniały. Na działce znajduje się sporo drzew owocowych: śliwki, czereśnie, jabłoń, wiśnia oraz p...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Poznań Starołęka, ul. Połaniecka

zapytaj

1200

decyzja o warunkach zabudowy dla budynku usługowego, dostęp do drogi publicznej media w ulicy,

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rod Poznań Nowe Miasto, ul. Głuszyna

94 900

404

Gotowa działka ROD z murowanym domkiem i łazienką - wchodzisz i korzystasz od pierwszego dnia. Duży, zadaszony taras i dojrzały ogród tworzą miejsce, do którego chce się wracać. Działka rekreacyjna - idealna na weekendy, grill i wypoczynek blisko natury. NAJWAŻNIEJSZE: - Domek murowany + łazienka -...

Zobacz ogłoszenie
11
Działka budowlana Puszczykowo, ul. Tulipanowa

1 670 000

2743

Na sprzedaż działka budowlana w Puszczykowie, przy ulicy Tulipanowej. Powierzchnia: 2743 m2. Front działki: 40 m.

Zobacz ogłoszenie
8
Działka budowlana Puszczykowo

870 000

1160

Sprzedam działkę budowlaną w centrum Puszczykowa. 1160 m2. Bardzo dobra lokalizacja, blisko szkoła, przedszkole, LO. Niedaleko dworca PKP, blisko sklepy. Cicha ulica. Bardzo dobry dojazd. Doprowadzona energia. Media doprowadzone pod bramą. Na działce stoi piętrowy budynek, który w mojej ocenie nadaj...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka rod Poznań Dębiec, ul. Leszczyńska

72 000

300

Dzień dobry. Działka ROD Poznań Leszczyńska. Powierzchnia: 300 m kw. Domek murowany: 20 m kw. z małą piwnicą. Blisko parking na terenie ROD. Media: woda, prąd.Gaz butla. Ogrzewanie: koza. Zagospodarowanie: Drzewa owocowe, kwiaty, trawa. Grunt przygotowany pod uprawę warzyw.

Zobacz ogłoszenie
12
Działka budowlana Poznań Starołęka, ul. Pochyła

650 000

776

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 776 m2, położonej w malowniczej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Starołęka w Poznaniu, na skrzyżowaniu ulic Pochyłej i Ochoty. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 16,46m szerokości i 47,34m długości. J...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Wiry, ul. Czereśniowa

650 000

1300

Sprzedam działkę w Wirach koło Poznania, o powierzchni 1300 metrów kwadratowych, przy ul. Czereśniowej.

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Daszewice

420 000

996

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Daszewicach o powierzchni 996 m², położona w spokojnej i zielonej okolicy, w sąsiedztwie lasu. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, naturę i jednocześnie dobrą infrastrukturę. W miejscowości znajduje się przedszkole i szkoła podstawowa, basen oraz a...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Daszewice, ul. Rogalińska

430 000

1621

Działka budowlana w Daszewicach, blisko Poznania, znajduje się w urokliwej, spokojnej okolicy. Działka o powierzchni 1621 m2, przy ul. Rogalińskiej w Daszewicach (gmina Mosina). Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania. - Rodzaj inwestycji: budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego...

Zobacz ogłoszenie
12
Działka budowlana Czapury, ul. Kręta

450 000

800

Do bezpośredniej sprzedaży działka budowlana z mpzp ,położona w malowniczej miejscowości Czapury sąsiadującej z miastem Poznań,kilkanaście kilometrów od centrum miasta, Pośrednikom i biurom dziękuję za współprace

Zobacz ogłoszenie
4
Działka inwestycyjna Czapury

945 000

6300

Sprzedam działkę 6400 m² - z możliwością zabudowy! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 6300 m², położona w spokojnej okolicy. Szerokość działki wynosi 9 metrów. INFORMACJE PODSTAWOWE: - Powierzchnia: 6300 m² - Szerokość: 9 m - Cena: 150 zł/m² - Cena łączna: 945 000 zł - Status: Możliwość...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Poznań Świerczewo, ul. Grabowa

1 185 000

482

Działka budowlano-usługowa Inwestycyjna o pow. 482 m2 . Według warunków zabudowy można wybudować jedną kondygnację podziemną i dwie kondygnacje naziemne. Każda po ok. 241 m2 . 30 procent zabudowy to może być powierzchna usługowa. Można wybudować dwa niezależne mieszkania . W sąsiedztwie znajduje...

Zobacz ogłoszenie
10
Działka rod Poznań Głuszyna, ul. Przy Lotnisku

109 000

396

Ogródek działkowy ROD Głuszynka - 396mkw. Cicha, boczna uliczka. Domek drewniany z salonem, pokojem, aneksem kuchennym, łazienka z prysznicem, ciepła woda (bojler), gaz (butla) - płyta gazowa, szambo, szopka na narzędzia. Na działce znajduje się oczko wodne z rybkami, drzewa owocowe. Warzywniak z sy...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rod Poznań Krzesiny, ul. Jarosławska

80 000

320

Działka przy ul. Jarosławskiej. - 320 m, domek murowany ok. 30 m. - Pokój, kuchnia, WC, prysznic i małe pomieszczenie gospodarcze oraz taras. - Działka zadbana. - Podstawowe narzędzia ogrodowe, leżaki, grill itd. oraz wielki basen (4x2 m). - Winogrono, jabłoń, wiśnia, porzeczka i borówka. - Świeżo ...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rod Świątniczki

69 000

400

Sprzedam bezpośrednio ogródek działkowy o pow. 400 m2, znajdujący się na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych "Koninko". Na działce znajduje się domek drewniany z tarasem (zadaszonym), o regulaminowej powierzchni 25 m2. Domek zewnętrznie zaolejowany (pomalowany na kolor biały, wewnętrznie zaolejo...