Przejdź do wyników wyszukiwania

Domy na sprzedaż gmina Sułoszowa Najwięcej bez pośredników

Średnia 9 368 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych domów na sprzedaż z gminy Sułoszowa - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze domy z gminy Sułoszowa można kupić za 890 tys zł, a najdroższe za 890 tys zł. Średnie ceny domów w ogłoszeniach sprzedaży to 890 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 9368 zł.

8
dom wolnostojący Wielmoża

890 000

95

Nowe

Na sprzedaż murowany dom o powierzchni ok. 95 m², zlokalizowany w miejscowości Wielmoża, Podzamcze (gmina Sułoszowa). Budynek stoi w bezpośrednim sąsiedztwie Ojcowskiego Parku Narodowego - to idealne miejsce dla osób szukających ciszy i czystego powietrza, z bardzo sprawnym dojazdem do Krakowa (ok. ...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
40
dom wolnostojący, 11 pokoi Sułkowice

3 400 000

631

11 pok.

| Duży dom 631 m² + 1,76 ha | potencjał inwestycyjny | Sułkowice Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Sułkowicach, gmina Iwanowice, zaledwie kilkanaście kilometrów od Krakowa. Działka o powierzchni 1,76 ha zabudowana jest czterokondygnacyjnym domem wolnostojącym o powierzc...

Zobacz ogłoszenie
13
bliźniak, 5 pokoi Minoga

995 000

109

5 pok.

Na sprzedaż nowoczesny, 5-pokojowy dom o powierzchni 109,18 m² zlokalizowany w kameralnej inwestycji w miejscowości Minoga (Gmina Skała), w spokojnej i zielonej okolicy, z wygodnym dojazdem do Krakowa. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest przestronna działka o powierzchni ok. 622 m² oraz taras, k...

Zobacz ogłoszenie
13
dom wolnostojący, 3 pokoje Sulisławice

449 000

84

3 pok.

ZADZWOŃ -->ZOBACZ-->ZAPROPONUJ CENĘ-->MY ZAJMIEMY SIĘ RESZTĄ!!! Biuro Nieruchomości WW DOM proponuje do sprzedaży: Gmina Wolbrom, Miejscowość Sulisławice Dom wolnostojący o powierzchni ok. 84m2 położony na działce o powierzchni 31 ar. Nieruchomość ogrodzona, na płaskim terenie. Dojazd z...

Zobacz ogłoszenie
9
dom wolnostojący, 2 pokoje Smardzowice, ul. Kościelna

95 000

52