Przejdź do wyników wyszukiwania

Domy na sprzedaż Cisownica Cisownica-Dół Najwięcej bez pośredników

Średnia 3 800 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych domów na sprzedaż z Cisownicy Cisownica-Dół - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze domy w Cisownicy Cisownica-Dół można kupić za 190 tys zł, a najdroższe za 190 tys zł. Średnie ceny domów w ogłoszeniach sprzedaży to 190 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 3800 zł. Najpopularniejsze ulice w dzielnicy Cisownica-Dół to ul. Cisowa (1 ogłoszenie).

3
dom wolnostojący, 1 pokój Cisownica Cisownica-Dół, ul. Cisowa

190 000

50

1 pok.

Sprzedam budynek około 50 m2 położony na działce budowlanej 450m2. (Księga wieczysta ).Blisko szkoła , kościół , przystanek , dojazd asfaltowy całoroczny , media t.j. woda,prąd ,gaz , kanalizacja miejska w granicy działki

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
9
dom wolnostojący, 1 pokój Ustroń, ul. Lipowa

380 000

50

1 pok.

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,57ha położona przy szlaku turystycznym na Małą Czantorię, ogrodzona, o wymiarach 19m/30m zabudowana domkiem murowanym o pow. 25m2 z kominkiem (do remontu) z nadanym numerem i domkiem drewnianym typu "Brda" o pow. ok. 25m2 (do remontu). Woda i kanalizacja na działc...

Zobacz ogłoszenie
20
dom wolnostojący, 3 pokoje Bażanowice

750 000

65

3 pok.

Dom w Bażanowicach koło Cieszyna – spokój, natura i potencjał rozwoju Na sprzedaż dom o powierzchni 64 m² położony w malowniczej miejscowości Bażanowice, nieopodal Cieszyna. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, kontakt z naturą i możliwość stworzenia przestrzeni dopasowanej do własnych p...

Zobacz ogłoszenie
27
dom wolnostojący, 11 pokoi Ustroń

1 297 000

328

11 pok.

Ustroń | Dom wolnostojący | 328 m² | 11 pokoi | działka 758 m² PODSTAWOWE PARAMETRY Powierzchnia użytkowa: ok. 328 m² Kondygnacje: 2 nadziemne Liczba pokoi: 11 Kuchnie: 2 Łazienki: 2 Spiżarki: 2 Działka: 758 m² Rok budowy: 1973 Stan: do modernizacji Garaż: jednostanowiskowy w bryle bu...

Zobacz ogłoszenie
2
dom wolnostojący, 6 pokoi Ustroń, ul. Myśliwska

920 000

190

6 pok.

W bardzo bliskiej odległości: sklepy, szkoła, przedszkole, plac zabaw dla dzieci, park z tężnią i ścieżkami rowerowymi. Nieruchomość składa się z 4 sypialni, 2 łazienek z prysznicami i WC, salonu z aneksem kuchennym i wyjściem do ogrodu zimowego. Dodatkowo na parterze znajduje się kuchnia ze spiżar...