Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, zachodniopomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 8

1583 działek na sprzedaż zachodniopomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1324) oraz niepowtarzające się oferty agencji (259).

Działka inwestycyjna Dołuje
Dołuje · Działka inwestycyjna · 25500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 460 000 zł
96 zł / m²

Działka Dołuje na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę Przemysłową z Pozwoleniem na Budowę Hali Produkcyjnej Lokalizacja: pomiędzy miejscowościami Dołuje a Stobno, przy drodze gminnej Odległość od granic Szczecina: 5km Powierzchnia: 2,55ha Media: energia elektryczna, studnia głębinowa, szambo Na działkę wydane jest aktualne poz...

Działka rekreacyjna Szczecin Centrum
Szczecin Centrum · Działka rekreacyjna · 600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
12 500 zł
21 zł / m²

Działka Szczecin Centrum na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną w centrum Szczecina. Działka o powierzchni 600m2. Wjazd na działkę bezpośrednio z ulicy. Na działce znajduje się przyczepa campingowa, altanka letnia osmiokatna, plac zabaw dla dzieci, drewutnia oraz kontener baszany- magazyn. Na całej powierzchni są drzewa owocowe 3 duż...

Działka budowlana Lulewiczki
Lulewiczki · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
21 zł / m²

Działka Lulewiczki na sprzedaż bezpośrednio
Posiadam działki budowlane o różnych powierzchniach przy drodze 166, miejscowość lulewiczki wylot na koszalin....

Działka budowlana Tatynia Witorza
Tatynia Witorza · Działka budowlana · 3600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
252 000 zł
70 zł / m²

Działka Tatynia Witorza na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam malowniczo położoną działkę budowlaną o powierzchni 3 600 m w kształcie prostokąta w miejscowości Witorza koło Tanowa , na skraju Puszczy Wkrzańskiej (8 km od Polic, 10 km od Jeziora Głebokiego). Najbliższe sąsiedztwo działki to tereny leśne oraz teren zabudowy jednorodzinnej. Od południa d...

Działka budowlana Polanów
Polanów · Działka budowlana · 2200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
25 zł / m²

Działka Polanów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę pod budowę i rekreację o pow.2248 m2 która jest częściowo zalesiona sosnami. Możliwość przyłączenia prądu, wody odległość ok 50 m. Działka nr 10/5 ogrodzona siatką na fundamencie betonowym. Więcej informacji na telefon, zapraszam do kontaktu. Cena do negocjacji....

Polanów · Działka budowlana · 1758 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
44 000 zł
25 zł / m²

Działka Polanów na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana, przy granicy znajduje się podłączenie energii, wody, studzienka kanalizacyjna....

Działka siedliskowa Łowicz Wałecki
Łowicz Wałecki · Działka siedliskowa · 3104 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
39 zł / m²

Działka Łowicz Wałecki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę z domem, garażem i 2 budynkami gospodarczymi. Dom i zabudowania do remontu lub rozbiórki. Nieruchomość znajduje się w Łowiczu Wałeckim gmina Mirosławiec ( woj. zachodniopomorskie)...

Działka budowlana Polanów
Polanów · Działka budowlana · 3000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
39 000 zł
13 zł / m²

Działka Polanów na sprzedaż
Działka rekreacyjno - siedliskowa położona w miejscowości Cetuń. Dojazd do działki: z drogi asfaltowej drogą gruntową. Przeznaczenie: zabudowa rekreacyjna, zabudowa zagrodowa (siedlisko). Opis działki: Powierzchnia: 3000 m2. Teren: lekko pochyły. Opis lokalizacji: Komunikacja: transport ...

Działka budowlana Polanów
Polanów · Działka budowlana · 10130 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
132 000 zł
13 zł / m²

Działka Polanów na sprzedaż
Działka rekreacyjno- siedliskowa położona w miejscowości Cetuń. Dojazd do działki: z drogi asfaltowej drogą gruntową. Przeznaczenie: zabudowa rekreacyjna , zabudowa zagrodowa ( siedlisko). Opis działki: Powierzchnia: 10130m2 . Teren: lekko pochyły. Opis lokalizacji: Komunikacja: transpor...

Działka Łekno
Łekno · 4734 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
14 zł / m²

Działka Łekno na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Łekno, koło Będzina. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: pod budowę budynku mieszkalnego oraz budynku gospodarczego. Opis działki: Działka o powierzchni 4734m2 w kształcie nieregularnym. Teren: płaski, nie ogrodzony, przez działkę przep...

      1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.