Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, zachodniopomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 14

1561 działek na sprzedaż zachodniopomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1353) oraz niepowtarzające się oferty agencji (208).

Działka budowlana Kołczewo
Kołczewo · Działka budowlana · 1800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
50 zł / m²

Działka Kołczewo na sprzedaż bezpośrednio
18 działek z warunkami zabudowy o różnej powierzchni (1800 - 15000 m.kw) znajdujących się w miejscowości Kołczewo. Możliwość wybudowania na działkach komercyjnych obiektów typu:hotel, dom seniora, sanatorium, dom pomocy społecznej itp. Działki usytuowane w malowniczym miejscu z dala od siedzib ludzk...

Działka inwestycyjna Kobylanka
Kobylanka · Działka inwestycyjna · 7200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
396 000 zł
55 zł / m²

Działka Kobylanka na sprzedaż bezpośrednio
Witam . Oferuję do sprzedazy działki położone w obrębie gminy Kobylanka na wysokości rozwidlenia starej drogi z nową , wylot na Stergard w pobliżu magazynów NETTO , 12 km od Szczecina 10 od Stargardu . Miejsce idealne na prowadzenie działalności gospodarczej ze względu na położenie . Działki 45/6...

Działka inwestycyjna Dołuje
Dołuje · Działka inwestycyjna · 25500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 460 000 zł
96 zł / m²

Działka Dołuje na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę Przemysłową z Pozwoleniem na Budowę Hali Produkcyjnej Lokalizacja: pomiędzy miejscowościami Dołuje a Stobno, przy drodze gminnej Odległość od granic Szczecina: 5km Powierzchnia: 2,55ha Media: energia elektryczna, studnia głębinowa, szambo Na działkę wydane jest aktualne poz...

Działka budowlana Lulewiczki
Lulewiczki · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
21 zł / m²

Działka Lulewiczki na sprzedaż bezpośrednio
Posiadam działki budowlane o różnych powierzchniach przy drodze 166, miejscowość lulewiczki wylot na koszalin....

Działka budowlana Tatynia Witorza
Tatynia Witorza · Działka budowlana · 3600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
252 000 zł
70 zł / m²

Działka Tatynia Witorza na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam malowniczo położoną działkę budowlaną o powierzchni 3 600 m w kształcie prostokąta w miejscowości Witorza koło Tanowa , na skraju Puszczy Wkrzańskiej (8 km od Polic, 10 km od Jeziora Głebokiego). Najbliższe sąsiedztwo działki to tereny leśne oraz teren zabudowy jednorodzinnej. Od południa d...

Działka budowlana Polanów
Polanów · Działka budowlana · 2200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
25 zł / m²

Działka Polanów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę pod budowę i rekreację o pow.2248 m2 która jest częściowo zalesiona sosnami. Możliwość przyłączenia prądu, wody odległość ok 50 m. Działka nr 10/5 ogrodzona siatką na fundamencie betonowym. Więcej informacji na telefon, zapraszam do kontaktu. Cena do negocjacji....

Polanów · Działka budowlana · 1758 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
44 000 zł
25 zł / m²

Działka Polanów na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana, przy granicy znajduje się podłączenie energii, wody, studzienka kanalizacyjna....

Działka rolna Tarnowiec
Tarnowiec · Działka rolna · 81160 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
840 000 zł
10 zł / m²

Działka Tarnowiec na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Tarnowiec. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: brak ustalonego przeznaczenia. Opis działki: Działka o powierzchni 81160 m2 w kształcie nieregularnego prostokąta. Teren: płaski, miejscami górzysty, nieogrodzony. Dostępne media: wszystkie m...

Działka budowlana Białogard
Białogard · Działka budowlana · 3305 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
67 000 zł
20 zł / m²

Działka Białogard na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Rościno, gmina Białogard. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 3 305 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, woda, kanalizacja. Opis lok...

Działka Stare Bielice
Stare Bielice · 1309 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
34 zł / m²

Działka Stare Bielice na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Stare Bielice. Dojazd do działki: drogą asfaltową, drogą gruntową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1309 m2 w kształcie zbliżonym do prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd w drodze, gaz (100 m ...

      1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.