Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, zachodniopomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 10

1704 działek na sprzedaż zachodniopomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1451) oraz niepowtarzające się oferty agencji (253).

Działka rolno-budowlana Chojna
Chojna · Działka rolno-budowlana · 3058 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
36 zł / m²

Działka Chojna na sprzedaż bezpośrednio
Działka nr 190 Chojna obręb 5...

Działka budowlana Tanowo, ul. Wiatraczna
Tanowo, ul. Wiatraczna · Działka budowlana · 817 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
97 223 zł
119 zł / m²

Działka Tanowo na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedaży 5 działek (o łącznej powierzchni 4089m2) budowlanych w Tanowie przy ul. Wiatracznej, o powierzchniach 817- 819m2 wraz z udziałem w działce drogowej (sprzedaż w całości bądź pojedynczo) . Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania i przeznaczony pod zab...

Działka rolna Jatynia
Jatynia · Działka rolna · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
33 000 zł
7 zł / m²

Działka Jatynia na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka o powierzchni 0.5000 ha we wsi Jatynia Gmina Bobolice (4 km od Dobrociech). Kl. głównie V...

Działka budowlana Kobylanka, os. Nowy Horyzont 1
Kobylanka, os. Nowy Horyzont · Działka budowlana · 1143 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
165 000 zł
144 zł / m²

Działka Kobylanka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę położoną na w Kobylance na Osiedlu Horyzont. Działka jest w pełni uzbrojona, graniczy ze ścianą lasu. Dojazd do działki drogą utwardzoną. Na całym osiedlu zrobione są drogi oraz oświetlenie. ...

Działka rekreacyjna Kamień Pomorski
Kamień Pomorski · Działka rekreacyjna · 435 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
12 000 zł
28 zł / m²

Działka Kamień Pomorski na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę ogrodniczą w Kamieniu Pomorskim o powierzchni 435m2. Działka posiada prąd, wodę, domek(camping). Cena do uzgodnienia. Wszelkie informacje pod numerem tel....

Działka budowlana Mielno
Mielno · Działka budowlana · 359 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
153 zł / m²

Działka Mielno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną nad morzem - kontakt telefoniczny...

Działka budowlana Stepnica
Stepnica · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
35 zł / m²

Działka Stepnica na sprzedaż bezpośrednio
Opis: -Piękna spokojna działka pod lasem ze wszelkimi niezbędnymi pozwoleniami do budowy i dociągniętym prądem. Utwardzona droga polna jako dojazdowa a polbrukowa już zlecona przez Gminę w tym okresie letnim. Bardzo spokojne miejsce, blisko do centrum. -5 min drogi do Zalewu Szczecińskiego. -wsp...

Działka siedliskowa Gorzyca
Gorzyca · Działka siedliskowa · 16100 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
73 000 zł
5 zł / m²

Działka Gorzyca na sprzedaż
Działka siedliskowa położona w miejscowości Gorzyca. Dojazd do działki: z drogi asfaltowej drogą gruntową. Przeznaczenie: uprawa rolna. Opis działki: Działka o powierzchni 16100 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, woda. Opis lokalizacji: Komunikacja: własna. ...

Działka budowlana Rochowo
Rochowo · Działka budowlana · 31100 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
185 000 zł
6 zł / m²

Działka Rochowo na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Rochowo. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy dla farmy fotowoltaicznej, pozwolenie na budowę farmy fotowoltaicznej, wydane opinie środowiskowe, warunki przyłączenia do sieci SN oraz zaświadczenia w sprawie gospodarki wodnej i obszarów Natura 2000. J...

Działka budowlana Koszalin Rokosowo
Koszalin Rokosowo · Działka budowlana · 2562 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
595 000 zł
232 zł / m²

Działka Koszalin Rokosowo na sprzedaż
Działka budowlana na Rokosowie - w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Koszalina. Nieruchomość jest położona w dzielnicy mieszkaniowej, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej jedno i wielorodzinnej, na terenie przeznaczonym w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego na cele wielorodzin...

      1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.