Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, zachodniopomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 15

1583 działek na sprzedaż zachodniopomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1324) oraz niepowtarzające się oferty agencji (259).

Szczecin Dąbie, ul. Domowa · Działka budowlana · 1259 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
145 000 zł
115 zł / m²

Działka Szczecin Dąbie na sprzedaż bezpośrednio
Załom działka na sprzedaż. Doskonale położona. Wydane warunki zabudowy. Gorąco polecam. ...

Wirów · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
120 zł / m²

Działka Wirów na sprzedaż bezpośrednio
Wirów Gmina Gryfino działka budowlana uzbrojona powierzchnia 0,1000 ha blisko jezioro i jest pięknie sprzedam ...

Działka budowlana Nowe Bielice
Nowe Bielice · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
125 000 zł
114 zł / m²

Działka Nowe Bielice na sprzedaż bezpośrednio
W bardzo dobrej lokalizacji Koszalin - Nowe Bielice, działka o powierzchni 11 arów, wśród domków jednorodzinnych. Dojazd do działki droga. Na terenie działki dostępne wszystkie media. Działka nie ogrodzona. Istnieję możliwość umienia się na obejrzenie działki. Sprzedam lub zamienię za mieszk...

Manowo · Działka budowlana · 1885 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 000 zł
53 zł / m²

Działka Manowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, usługi inne. Działka położona jest w Manowie na końcu ślepej ulicy. więcej info pod nr telefonu podanym w ogłoszeniu....

Goleniów, ul. Maszewska · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
93 000 zł
78 zł / m²

Działka Goleniów na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam do sprzedania działkę o powierzchni 1200 metrów kwadratowych. Działka znajduje się przed Hotelem Atria ( Wjazd drogą gminną ) posiada warunki zabudowy, oraz media na działce. Cena jest ceną do uzgodnienia. Więcej informacji na telefon. Pozdrawiam...

Działka rolno-budowlana Dębostrów
Dębostrów · Działka rolno-budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
48 000 zł
24 zł / m²

Działka Dębostrów na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolno budowlana, prostokątna przy głównej drodze do Trzebiezy w miejcowości Dębostrów...

Redło · Działka inwestycyjna · 42800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 280 000 zł
100 zł / m²

Działka Redło na sprzedaż bezpośrednio
Nieruchomość niezabudowana o łącznej powierzchni 4,28ha, o przeznaczeniu magazynowo- składowy z dopuszczeniem funkcji produkcyjnej i usług rzemieślniczych mogących pogorszyć stan środowiska wyłącznie w granicach działki. Działka położona przy drodze krajowej....

Działka budowlana Babigoszcz
Babigoszcz · Działka budowlana · 51183 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
98 465 zł
2 zł / m²

Działka Babigoszcz na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Babigoszcz. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 2095 m2 w kształcie nieregularnym. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: woda, prąd w drodze. Działka jest złożona z d...

Działka Czarna Łąka
Czarna Łąka · 909 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
84 000 zł
92 zł / m²

Działka Czarna Łąka na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Czarna Łąka. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 909 m2 w kształcie zbliżonym do prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: prąd, gaz, woda w drodze. Okolice...

Działka rolna Tarnowiec
Tarnowiec · Działka rolna · 81160 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
840 000 zł
10 zł / m²

Działka Tarnowiec na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Tarnowiec. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: brak ustalonego przeznaczenia. Opis działki: Działka o powierzchni 81160 m2 w kształcie nieregularnego prostokąta. Teren: płaski, miejscami górzysty, nieogrodzony. Dostępne media: wszystkie m...

      1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.