Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, zachodniopomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

1568 działek na sprzedaż zachodniopomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1360) oraz niepowtarzające się oferty agencji (208).

Działka rekreacyjna Goleniów, ul. Polna
Goleniów, ul. Polna · Działka rekreacyjna · 350 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
9 000 zł
26 zł / m²

Działka Goleniów na sprzedaż bezpośrednio
Działka ogrodowa ul.Polna za Słowackiego z altanką - zadbana prąd woda... dodane dzisiaj

Działka Kurów
Kurów · 2128 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
580 000 zł
273 zł / m²

Działka Kurów na sprzedaż bezpośrednio
Położona niespełna 2,5 km od Szczecina, malownicza miejscowość Kurów to iście magiczne miejsce, o zbójnickiej historii otoczonej niebanalną roślinnością. Na sprzedaż dwie działki w Kurowie o pow: 760m budowlana z wszystkimi mediami w drodze oraz o pow: 1368 rekreacyjno-turystyczna z linią brzegową szerokości około 25m rzeki Odry. ... dodane dzisiaj

Mierzyn · Działka budowlana · 1700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
561 000 zł
330 zł / m²

Działka Mierzyn na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną 1700m2 w Mierzynie, blisko granicy ze Szczecinem. Na działce można prowadzić nieuciążliwą działalność gospodarczą. Działka sąsiaduje z jednej strony z domkami szeregowymi. Media znajdują się w drodze dochodzącej do działki. W pobliżu ma powstać do 2019 roku kompleks kinowo-rozrywkowy przy centrum handlowym "Ster" na Gumieńcach. ... dodane dzisiaj

Biesiekierz · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
44 000 zł
29 zł / m²

Działka Biesiekierz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam Działkę, zainteresowanych prosze o kontakt telefoniczny w celu podania wszelkich informacji... dodane dzisiaj

Działka budowlana Lubczyna
Lubczyna · Działka budowlana · 932 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
74 000 zł
79 zł / m²

Działka Lubczyna na sprzedaż bezpośrednio
Działka o pow. 932 m2 znajduje się w miejscowości Lubczyna, w odległości około 400 m od jeziora. Lubczyna to malownicza wieś nad jeziorem Dąbie, ok.30 km od Szczecina. Dostępne media przy działce to: prąd, woda i kanalizacja. Obok inne działki z zabudową jednorodzinną. Teren na którym się znajduje jest jednym z najwyżej położonych w Lubczynie. Jest możliwość powiększenia działki o sąsiadującą ok.1000 m2.... dodane dzisiaj

Działka inwestycyjna Buczyna
Buczyna · Działka inwestycyjna · 4891 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
415 735 zł
85 zł / m²

Działka Buczyna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam nieruchomość składającą się z dwóch działek : 478/20; 478/21 o powierzchni 0,4891 ha, położoną w miejscowości Świdwin-Buczyna, rejon Świdwinek . Przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową , działalność gospodarczą w tym rzemieślniczą, istnieje możliwość podziału. Działka położona jest przy drodze woj. Świdwin – Drawsko. W pobliżu znajduje się jezioro Bukowiec Księga wieczysta –KO2B 1686 6/5 Cena 85/m2 do malej negocjacji ... dodane dzisiaj

Działka budowlana Szczecin Dąbie
Szczecin Dąbie · Działka budowlana · 1056 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
219 000 zł
207 zł / m²

Działka Szczecin Dąbie na sprzedaż bezpośrednio
Piękna narożnikowa działka w spokojnej dzielnicy Szczecina. Zdjęcie przedstawia lokalizację, lecz jest nieaktualne.Sporo domów już jest wybudowana w sąsiedztwie. Działka jest częściowo ogrodzona, równa, bez słupów wysokiego napięcia w pobliżu. Wszystkie media w drodze głównej. Sprzedaż prywatna. Wszelkie informacje pod nr tel..... dodane dzisiaj

Działka rolna Będzino
Będzino · Działka rolna · 6200 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
33 900 zł
5 zł / m²

Działka Będzino na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Będzino. Dojazd do działki: drogą asfaltową, ostatnie 150 m. drogą gruntową. Przeznaczenie: rolna. Opis działki: Działka o powierzchni 6200 m2 w kształcie zbliżonym do prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony, częściowo porośnięty drzewami. Dostępne media: prąd 150 m. od działki. Okolice działki: Sąsiedztwo: zabudowa mieszkaniowa. Tereny rekreacyjne: Morze Bałtyckie (4 km), lasy. Opis lokalizacji: Odległość od centrum Koszalina: około 13 km. ...

Działka Chłopy
Chłopy · 800 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
113 zł / m²

Działka Chłopy na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Chłopy. Dojazd do działki: drogą powiatową, następnie drogą polną. Przeznaczenie: rolna. Opis działki: Działka o powierzchni 800 m2 w kształcie prostokąta. Teren: równy. Dostępne media: prąd na działce. Opis lokalizacji: Komunikacja: PKS, bus. Odległość od centrum Chałup: około 800 m. Sąsiedztwo: działki rolne i rekreacyjne. Rekreacja: morze (około 500 m), las....

Działka budowlana Koszalin Rokosowo, ul. Strusia
Koszalin Rokosowo, ul. Strusia · Działka budowlana · 1610 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
241 500 zł
150 zł / m²

Działka Koszalin Rokosowo na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Koszalin. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 1610 m2 w kształcie rombu. Teren: płaski, suchy. Dostępne media: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Opis lokalizacji: Komunikacja: linie autobusowe miejskie. Odległość od centrum Koszalina: około 4 km. Sąsiedztwo: domy jednorodzinne. Rekreacja: las, jezioro. Usługi: fryzjer, przychodnia, stomatolog....

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.