Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, zachodniopomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 7

1739 działek na sprzedaż zachodniopomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1459) oraz niepowtarzające się oferty agencji (280).

Działka rolno-budowlana Wyszebórz
Wyszebórz · Działka rolno-budowlana · 28000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
390 000 zł
14 zł / m²

Działka Wyszebórz na sprzedaż bezpośrednio
Pięknie położona działka na budowę domu,rezydencji....

Działka budowlana Dołuje, ul. Sarnia
Dołuje, ul. Sarnia · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
160 zł / m²

Działka Dołuje na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę ok.1000m2 w Dołujach ul.Sarnia. Wszystkie media w drodze. Cena do negocjacji...

Działka budowlana Niedalino
Niedalino · Działka budowlana · 855 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
64 zł / m²

Działka Niedalino na sprzedaż bezpośrednio
Działka w Niedalinie-Czacz. Przy drodze wewnętrznej ok. 100m od drogi głównej. Malownicze położenie 200m do rzeki Radew, 800m do jeziora Hajka, 150m do lasu. Cena promocyjna....

Działka budowlana Kołczewo, ul. Bałtycka 11
Kołczewo, ul. Bałtycka · Działka budowlana · 8977 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 423 790 zł
270 zł / m²

Działka Kołczewo na sprzedaż bezpośrednio
Wyspa Wolin - Międzyzdroje działka otoczna z dwuch stron lasem, położona na przeciw pola golfowego( 27 dołków) oraz jezioro racze 50m , leżącą na skraju Wolińskiego Parku Narodowego , oddalona o 800 m od wsi Kołczewo, przeznaczenie pod budowę i usługi turystyczne na polu golfowym nie ma bazy noclego...

Działka budowlana Pucice, ul. Wiejska
Pucice, ul. Wiejska · Działka budowlana · 1356 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
190 000 zł
140 zł / m²

Działka Pucice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o pow. 1356 mkw w Pucicach (gmina Goleniów, woj. zachodniopomorskie). Działka posiada wydane warunki zabudowy oraz pozwolenie na podłączenie wody i energii do istniejącej sieci. Działka jest ogrodzona płotem z siatki powlekanej z bramą wjazdową, ogrodzenie wykonane na soli...

Działka budowlana Goleniów, ul. Michała Drzymały
Goleniów, ul. Michała Drzymały · Działka budowlana · 3752 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
442 736 zł
118 zł / m²

Działka Goleniów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam bez posredników kompleks działek lub każdą z osobna (działa nr 555/10, 555/11,555/12,555/13) po okazyjnej cenie w okolicy domów jednorodzinnych przy ul. Drzymały w Goleniowie. Działki znajduja się w południowej części Goleniowa w spokojnej okolicy w otoczeniu ogródków działkowych i rzeki ...

Działka budowlana Nacmierz
Nacmierz · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
93 zł / m²

Działka Nacmierz na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w Naćmierzu koło Jarosławca na sprzedaż. Działka położona przy głównej ulicy prowadzącej z Jarosławca do Naćmierza w odległości 3 km. W krótce na działce będą wszystkie media (prąd, gaz, woda, kanalizacja). numer działki 83 / 1 Obecnie jest sześć działek do sprzedania (są z...

Działka budowlana Szczecin Płonia, ul. Trzcinowa
Szczecin Płonia, ul. Trzcinowa · Działka budowlana · 2921 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
484 044 zł
166 zł / m²

Działka Szczecin Płonia na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Szczecin - Płonia. Dojazd do działki: droga z kostki brukowej. Przeznaczenie: zabudowa domów jednorodzinnych. Opis działki: Działka o powierzchni 2 921 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: gaz ziemny, prąd, woda. Opis lokaliza...

Działka budowlana Szczecin Płonia, ul. Trzcinowa
Szczecin Płonia, ul. Trzcinowa · Działka budowlana · 3980 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
660 000 zł
166 zł / m²

Działka Szczecin Płonia na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Szczecin - Płonia. Dojazd do działki: drogą z kostki brukowej. Przeznaczenie: zabudowa domów jednorodzinnych. Opis działki: Działka o powierzchni 3 980 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, gaz ziemnym, prąd. Opis lokaliz...

Działka budowlana Szczecin Płonia, ul. Trzcinowa
Szczecin Płonia, ul. Trzcinowa · Działka budowlana · 6901 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 143 579 zł
166 zł / m²

Działka Szczecin Płonia na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Szczecin - Płonia. Dojazd do działki: droga z kostki brukowej. Przeznaczenie: zabudowa domów jednorodzinnych. Opis działki: Działka o powierzchni 6 901 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, gaz ziemny, woda. Opis lokaliza...

      1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.