Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, zachodniopomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 9

1742 działek na sprzedaż zachodniopomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1463) oraz niepowtarzające się oferty agencji (279).

Działka budowlana Kiełpino
Kiełpino · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
30 zł / m²

Działka Kiełpino na sprzedaż bezpośrednio
Oferuję do sprzedaży działki budowlane (255/11, 255/12, 255/13) z widokiem na jezioro Kiełpino - obszar A-12.MR/MN, uzbrojone - prąd, woda, kanaliza, zgodnie z miejscowym planem przeznaczone do zabudowy: SZCZEGÓŁOWE ZASADY I WARUNKI KSZTAŁTOWANIA PRZESTRZENI § 11 Ustalenia dla terenów oznaczonych...

Działka rekreacyjna Szczecin Żelechowa, ul. Hoża
Szczecin Żelechowa, ul. Hoża · Działka rekreacyjna · 510 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
78 zł / m²

Działka Szczecin Żelechowa na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke zagospodarowana,domek murowany, nowy dach , na dole kuchnia,toaleta,pokoj,piwnica,gora to poddasze do spania na szesc osob,woda,prad,szambo,kuchnia gazowa,krzaki porzeczek agrestu,malin,aroni,jerzyn bezkolcowch,winogron,czeresnia,jablon,sliwka,wisnia,orzech laskowy,troche iglakow,du...

Działka rolno-budowlana Lewice
Lewice · Działka rolno-budowlana · 3399 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
19 zł / m²

Działka Lewice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolno-budowlana o powierzchni 0.339 num.działki 263/1 w Lewicach pow.gryficki Działka znajduje się w kompleksie działek,które posiadają warunki zabudowy,Do nadmorskich miejscowosci np.Mrzezyno 18 km. Cena do małej negocjacji....

Działka budowlana Pyrzyce, ul. Staromiejska
Pyrzyce, ul. Staromiejska · Działka budowlana · 19461 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
680 000 zł
35 zł / m²

Działka Pyrzyce na sprzedaż bezpośrednio
Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana znajdująca się w Pyrzycach w cichym i spokojnym miejscu na ul. Nad Potokiem. Nr działki 109 z geodezyjnym podziałem na 6 działek 109/1 - 109/6. Jedna działka o pow. 4461 m2 pozostałe po 3000 m2. Sprzedam w całości. Cena do negocjacji....

Działka rolno-budowlana Wyszebórz
Wyszebórz · Działka rolno-budowlana · 28000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
390 000 zł
14 zł / m²

Działka Wyszebórz na sprzedaż bezpośrednio
Pięknie położona działka na budowę domu,rezydencji....

Działka budowlana Dołuje, ul. Sarnia
Dołuje, ul. Sarnia · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
160 zł / m²

Działka Dołuje na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę ok.1000m2 w Dołujach ul.Sarnia. Wszystkie media w drodze. Cena do negocjacji...

Działka budowlana Niedalino
Niedalino · Działka budowlana · 855 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
64 zł / m²

Działka Niedalino na sprzedaż bezpośrednio
Działka w Niedalinie-Czacz. Przy drodze wewnętrznej ok. 100m od drogi głównej. Malownicze położenie 200m do rzeki Radew, 800m do jeziora Hajka, 150m do lasu. Cena promocyjna....

Działka budowlana Brzezin
Brzezin · Działka budowlana · 1233 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
32 zł / m²

Działka Brzezin na sprzedaż
Działka rolno-budowlana w miejscowości Brzezin. Szybki dojazd do Pyrzyc (4 km), Stargardu (20 km). Cicha i spokojna okolica, w której znajdują się: przedszkole, kościół, sklep, szkoła podstawowa (3km), plac zabaw. Wzdłuż granicy działki przechodzi nitka wodno-kanalizacyjna, gaz i prąd. W sąsiedzt...

Działka rolna Mierzyn, ul. Topolowa
Mierzyn, ul. Topolowa · Działka rolna · 2630 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
730 000 zł
278 zł / m²

Działka Mierzyn na sprzedaż
Działka w cichej miejscowości Mierzyn, kilka kilometrów od Szczecina. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie działki: zabudowa jednorodzinna, bliźniacza, czterorodzinna. Maksymalna wysokość zabudowy 1,5 kondygnacji (maksymalnie 9 m od poziomu terenu do kalenicy). Na terenie każdej dział...

Działka budowlana Sarbinowo
Sarbinowo · Działka budowlana · 3010 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
240 000 zł
80 zł / m²

Działka Sarbinowo na sprzedaż
Działka budowlana w nadmorskiej miejscowości Sarbinowo, położona około 1200 m od morza Bałtyckiego. Dojazd do działki: drogą gminną. Przeznaczenie: działka jest przekształcona na budowlaną (siedliskową), posiadają wydane warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego z garażem i budynku gospodar...

      1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.