Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, zachodniopomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 11

1432 działek na sprzedaż zachodniopomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1207) oraz niepowtarzające się oferty agencji (225).

Działka siedliskowa Wrześnica
Wrześnica · Działka siedliskowa · 2527 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
14 zł / m²

Działka Wrześnica na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna na siedlisko w kształcie prostokąta kl.III o powierzchni 0,2527ha fizycznego= 0,2906ha przeliczeniowego. Węższym bokiem przylega do drogi asfaltowej, media w drodze. Obok zabudowa wolnostojąca - domy jednorodzinne. Dla działki wydano warunki zabudowy....

Działka rolna Przyborze
Przyborze · Działka rolna · 326759 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
625 000 zł
2 zł / m²

Działka Przyborze na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna, uprawiana, obręb 007_Przyborze, grunty orne 22ha, łaki i pastwiska 3ha, lasy i zadrzewione 7ha. Teren płaski, częściowo ogrodzony, w kształcie prostokąta, dłuższym bokiem przylega do rzeki Regi, dojazd drogą polną...

Działka siedliskowa Lewice
Lewice · Działka siedliskowa · 3081 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
15 zł / m²

Działka Lewice na sprzedaż bezpośrednio
Działka nr 263/8...

Działka inwestycyjna Jarosławki
Jarosławki · Działka inwestycyjna · 63400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
850 000 zł
13 zł / m²

Działka Jarosławki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam atrakcyjnie polozona dzialke o pow. 63400 m² w Jaroslawkach nad Jeziorem Budzieszowce z pasmem lasu i linia brzegowa - 372 m. Od granicy polsko-niemieckiej - 55 km, od Szczecina - 35 km, od Goleniowa - 10 km. Bez posrednikow....

Działka rekreacyjna Szczecin Płonia
Szczecin Płonia · Działka rekreacyjna · 550 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
182 zł / m²

Działka Szczecin Płonia na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną o pow. 550m² położoną w Szczecinie Płoni. Prąd i woda całoroczne, szambo ekologiczne. Na działce jest altana całoroczna o pow 60m² z tarasem i całkowitym wyposażeniem . Więcej informacji pod numerem telefonu...

Działka budowlana Polanów, ul. Żwirowa
Polanów, ul. Żwirowa · Działka budowlana · 2350 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
89 000 zł
38 zł / m²

Działka Polanów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dwie połączone ze sobą działki budowlane, ogrodzone, 2 bramy dojazdowe częściowo w lesie. Po drugiej stronie za ogrodzeniem sady. Polanów ul Zwirowa...

Działka budowlana Nowogard, ul. Jana Kochanowskiego
Nowogard, ul. Jana Kochanowskiego · Działka budowlana · 916 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
131 zł / m²

Działka Nowogard na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną. ...

Działka budowlana Kretomino, ul. Rolna
Kretomino, ul. Rolna · Działka budowlana · 1721 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
115 000 zł
67 zł / m²

Działka Kretomino na sprzedaż
Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w Kretominie w gminie Manowo przy ulicy Rolnej. Ostatnia, dostępna z kompleksu 6-iu działek. Działka o powierzchni 1721 m2, usytuowana na prężnie rozwijającym sie osiedlu domków jednorodzinnym z takim samym przeznaczeniem. Działka w kształ...

Działka rolna Strzeżenice
Strzeżenice · Działka rolna · 3055 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
145 000 zł
47 zł / m²

Działka Strzeżenice na sprzedaż
Prezentujemy nieruchomość gruntową, położoną na prężnie rozwijającym się osiedlu w Strzeżenicach. Strzeżenice to miejscowość położona zaledwie 2 km od Mielna. Prezentowana działka usytuowana jest 300 m od głównej trasy na Mielno. Działka o powierzchni 3055 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach...

Działka rolna Stawno
Stawno · Działka rolna · 8600 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
159 000 zł
18 zł / m²

Działka Stawno na sprzedaż
Na sprzedaż malowniczo położona działka o powierzchni 8600 m2. Znajduje się w miejscowości Stawno, położonej 35 km od centrum Szczecina. Od trasy S3 jedynie 5km drogą prowadzącą przez las. Działka ma kształt prostokątny o wymiarach 50x205 m. Jest położona pomiędzy drogą asfaltową i gruntową. Teren p...

      1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.