Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, zachodniopomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 6

1432 działek na sprzedaż zachodniopomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1207) oraz niepowtarzające się oferty agencji (225).

Działka rolno-budowlana Redlino
Redlino · Działka rolno-budowlana · 1083 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
42 zł / m²

Działka Redlino na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Mam na sprzedaż działkę rolno - budowlaną o powierzchni 1083 m2 w msc. Trzebiele koło Białogardu wraz z udziałem w prywatnej drodze w wysokości 1/35. Działka nr 203/37 obr. Redlino. Działka uzbrojona w prąd, wodę i kanalizację sanitarną, sieć gazowa w trakcie wykonywania. Dla działki zostały...

Działka budowlana Grzybowo
Grzybowo · Działka budowlana · 1107 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
190 000 zł
172 zł / m²

Działka Grzybowo na sprzedaż bezpośrednio
Działka pod zabudowę jednorodzinną 1107m2 (131/16) w Grzybowie (gmina Kołobrzeg). Kształt prostokąta (25x45), teren wyrównany, podniesiony, cześciowo ogrodzony; wjazd od ul. Rubinowej oraz Bursztynowej. Media w drodze....

Działka budowlana Kalisz Pomorski, ul. Bydgoska
Kalisz Pomorski, ul. Bydgoska · Działka budowlana · 1189 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
77 285 zł
65 zł / m²

Działka Kalisz Pomorski na sprzedaż bezpośrednio

Działka rekreacyjna Rewal
Rewal · Działka rekreacyjna · 960 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
47 zł / m²

Działka Rewal na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam trzy działki rekreacyjne w Rewalu każda po 320 M2 ( łącznie 920m2). Położone są obok siebie, ogrodzone i uzbrojone (prąd,woda,szambo,WC). Działki posiadają księgę wieczystą (pełna własność). Na działkach można postawić  domki letniskowe na tzw zgłoszenie do 35 m2 lub kontener mieszkal...

Działka budowlana Nowe Czarnowo
Nowe Czarnowo · Działka budowlana · 3500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
185 000 zł
53 zł / m²

Działka Nowe Czarnowo na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana położona w bardzo cichym i malowniczym miejscu tuż przed Nowym Czarnowem. W sąsiedztwie działki znajduje się jedynie kilka domków jednorodzinnych. Działkę otacza z jednej strony las a z drugiej łąki. 5 minut od Gryfina (6 km). 10 minut od Widuchowej (12 km) W okolicy zna...

Działka rolna Białuń
Białuń · Działka rolna · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
48 000 zł
48 zł / m²

Działka Białuń na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o powierzchni 1000m2 na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Media: woda i prąd...

Działka budowlana Dygowo, ul. Barcińska
Dygowo, ul. Barcińska · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
45 zł / m²

Działka Dygowo na sprzedaż bezpośrednio
Działka o powierzchni 2000m doskonała na dom z ogrodem. Zlokalizowana w Dygowie przy ulicy Barcińskiej, w kształcie prostokąta - 30m/68 m, przylegająca bezpośrednio do drogi gminnej. Media- prąd, woda, gaz, kanalizacja w drodze. Miejscowość dobrze skomunikowana z Kołobrzegiem - 12km. W Dy...

Działka rekreacyjna Pękalin
Pękalin · Działka rekreacyjna · 800 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
63 000 zł
79 zł / m²

Działka Pękalin na sprzedaż
Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w pasie nadmorskim w miejscowości Pękalin, w odległości 1,25 km w linii prostej od morza, 1 km od miejscowości Sarbinowo. Działka o powierzchni ok. 800 m2, położona ok. 80 m od głównej, asfaltowej drogi dojazdowej nad morze. W sąsiedztwie zab...

Działka Nowe Bielice
Nowe Bielice · 1026 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
87 200 zł
85 zł / m²

Działka Nowe Bielice na sprzedaż
Prezentujemy nieruchomość gruntową dla wymagających, położoną w świetnej okolicy ! Atrakcyjnie położona działka w Nowych Bielicach o powierzchni 1026 m2. Działka usytuowana z dala od zatłoczonej miejskiej codzienności a zarazem w niedalekiej odległości od miasta. Teren płaski, suchy, porośn...

Działka budowlana Pękalin
Pękalin · Działka budowlana · 2994 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
129 000 zł
43 zł / m²

Działka Pękalin na sprzedaż
Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w pasie nadmorskim w miejscowości Pękalin, w odległości 1,25 km w linii prostej od morza, 1 km od miejscowości Sarbinowo. Działka, o powierzchni 2994 m2, składająca się z 3-ech działek gruntu, 2 o powierzchni ok. 800 m2, jedna ok. 1300 m2. Be...

      1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.