Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, śląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 8

3153 działek na sprzedaż śląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2948) oraz niepowtarzające się oferty agencji (205).

Działka budowlana Zwierzyniec Pierwszy
Zwierzyniec Pierwszy · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
15 zł / m²

Działka Zwierzyniec Pierwszy na sprzedaż bezpośrednio
WITAM, Mam do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 30 arów (szer ok 40m dł ok 80m ) w miejscowości Zwierzyniec Pierwszy ( 7 km do Krzepic) . W obrębie 1 km znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, plac zabaw, sklep spożywczy oraz kościół. Media w drodze. Więcej informacji pod nr tel....

Działka budowlana Taciszów
Taciszów · Działka budowlana · 1962 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
127 zł / m²

Działka Taciszów na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana, do jeziora 150m, piękne tereny, dojazd asfaltowy, z przyłączem elektrycznym już na działce, wodociąg w granicy działki, kanalizacja w drodze, w układzie prostokąta, płaska, szerokość 22,5m. Sprzedaż bez pośredników. Dokładna lokalizacja na mapie, zatwierdzony plan zagospodarowania...

Działka rekreacyjna Pilica
Pilica · Działka rekreacyjna · 4900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
51 zł / m²

Działka Pilica na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka 49 arów części gospodarcza i rekreacyjna dom całoroczny parterowy garaz...

Działka rekreacyjna Ruda Śląska Wirek, ul. dr. Józefa Rostka
Ruda Śląska Wirek, ul. dr. Józefa Rostka · Działka rekreacyjna · 441 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
44 900 zł
102 zł / m²

Działka Ruda Śląska Wirek na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ogródek rekreacyjny na ul. Dr Rostka Okopowej (Wirek) Na działce znajduje się; - oczko wodne, - domek murowany z przedsionkiem (zdj) - kostka brukowa pod basen itp. - woda, prąd podstawa. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam do oględzin....

Działka budowlana Jaworzynka
Jaworzynka · Działka budowlana · 1300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
108 zł / m²

Działka Jaworzynka na sprzedaż bezpośrednio
Witam, sprzedam działkę budowlaną z zezwoleniami i projektem domu. Dojazd ... droga gminna z drogi głównej. Działka znajduje się w miejscowości Jaworzynka. Więcej informacji przez telefon ......

Działka budowlana Ożarowice
Ożarowice · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
90 zł / m²

Działka Ożarowice na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działkę w centrum Ożarowic. Więcej informacji pod nr telefonu....

Działka budowlana Żory Rogoźna
Żory Rogoźna · Działka budowlana · 6691 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
368 000 zł
55 zł / m²

Działka Żory Rogoźna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę gruntu o powierzchni 6691m2, usytuowaną w mieście Żory - dzielnica Rogoźna/Rowień/Folwarki. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Dojazd do działki - droga utwardzona (asfaltowa). Działka ...

Działka budowlana Czekanów, ul. Sadowa
Czekanów, ul. Sadowa · Działka budowlana · 933 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
143 000 zł
153 zł / m²

Działka Czekanów na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Czekanów. Dojazd do działki: pośrednio z drogi głównej działką drogowa w której jest udział około 10 m. Przeznaczenie: w planie miejscowym działka jest przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe o niskiej intensywności zabudowy. Opis działki: Działka o ...

Działka budowlana Gliwice Niepaszyce, ul. Leona Wyczółkowskiego
Gliwice Niepaszyce, ul. Leona Wyczółkowskiego · Działka budowlana · 12009 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 360 000 zł
197 zł / m²

Działka Gliwice Niepaszyce na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Gliwice. Dojazd do działki: bezpośredni. Przeznaczenie: w planie miejscowym działki są przeznaczone pod handel, usługi logistyka i znajdują się na terenie Gliwickiej Strefy. Opis działki: Działki o powierzchni 12009 m2 w kształcie zbliżonym do trapezu....

Działka budowlana Dąbrowa Górnicza Tucznawa, ul. Ludwika Idzikowskiego
Dąbrowa Górnicza Tucznawa, ul. Ludwika Idzikowskiego · Działka budowlana · 2950 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
68 zł / m²

Działka Dąbrowa Górnicza Tucznawa na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Dąbrowa Górnicza, w cichej i pełnej zieleni dzielnicy Tucznawa. Dojazd do działki prowadzi prosto z drogi głównej asfaltowej. Przeznaczenie działki do celów inwestycyjnych oraz pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka o powierzchni łącznej 29...

      1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.