Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, śląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 8

2770 działek na sprzedaż śląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2490) oraz niepowtarzające się oferty agencji (280).

Działka inwestycyjna Sławków, ul. Obrońców Westerplatte
Sławków, ul. Obrońców Westerplatte · Działka inwestycyjna · 899 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
153 000 zł
170 zł / m²

Działka Sławków na sprzedaż bezpośrednio
Działka handlowo-usługowa z możliwością zabudowy jednorodzinnej, obok sklepu Dino....

Działka budowlana Lgota Błotna
Lgota Błotna · Działka budowlana · 5500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
18 zł / m²

Działka Lgota Błotna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Lgota Błotna,gmina Lelów.Cicha,spokojna okolica,wokół zieleń.Asfaltowy dojazd do drogi nr 46 (trasa Szczekociny-Częstochowa). Blisko miasteczka Lelów i Janów.Działka o powierzchni 0,5500 ha. szer. 29 m dł. 200 m. działka = 5500 m 2. 80 m dł na całej sz...

Działka budowlana Żywiec Zabłocie, ul. Łęgowa
Żywiec Zabłocie, ul. Łęgowa · Działka budowlana · 1231 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
97 zł / m²

Działka Żywiec Zabłocie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę 1231m2. Położona w Żywcu-Zabłociu przy ul. Łęgowej. Wzdłuż działki jest droga dojazdowa, asfaltowa, w której są wszystkie media. Działka nr 5722....

Działka budowlana Psary, ul. Kolejowa
Psary, ul. Kolejowa · Działka budowlana · 1932 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
261 000 zł
135 zł / m²

Działka Psary na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Psarach przy ulicy kolejowej. Szerokość, długość działki: 22x87. W drodze media: światło, woda i gaz. Cicha i spokojna okolica nieopodal głównej drogi 913 i 86. ...

Działka budowlana Mnich, ul. Reja
Mnich, ul. Reja · Działka budowlana · 1198 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
42 zł / m²

Działka Mnich na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną, uzbrojoną....

Działka inwestycyjna Lubojna
Lubojna · Działka inwestycyjna · 15000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
490 000 zł
33 zł / m²

Działka Lubojna na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Do sprzedania mam działkę o powierzchni 15 tys m2. w miejscowości Lubojna. Działka znajduje się przy drodze asfaltowej. Przy drodze znajdują się media takie jak woda, gaz, kanalizacja i prąd. Działka jest oczyszczona i nie znajdują się na niej drzewa. Cena jest do negocjacji a ogłoszenie od p...

Działka inwestycyjna Strumień, ul. Wspólna
Strumień, ul. Wspólna · Działka inwestycyjna · 2790 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
350 000 zł
125 zł / m²

Działka Strumień na sprzedaż bezpośrednio
Działka przy drodze szybkiego ruchu Katowice-Wisła. Bardzo duże natężenie ruchu. Na działce obecnie jest sklep z basenami kąpielowymi. Na dzialce jest stary dom i budynek gospodarczy....

Działka budowlana Żory Kleszczów
Żory Kleszczów · Działka budowlana · 820 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
61 500 zł
75 zł / m²

Działka Żory Kleszczów na sprzedaż
 oferuje na sprzedaż działkę o powierzchni 820 m2 zlokalizowaną w dzielnicy Kleszczów. Wymiary działki: 29 metrów x 28 metrów. Dojazd do posesji odbywa się drogą gminną. Dostępne media: woda, kanalizacja, prąd w realizacji ...

Działka budowlana Rudziczka
Rudziczka · Działka budowlana · 1280 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
108 800 zł
85 zł / m²

Działka Rudziczka na sprzedaż
 prezentuje piękną działkę na sprzedaż w malowniczej i spokojnej Rudziczce działka o powierzchni 1281 m2 wjazd na działkę jest z drogi gminnej, asfaltowej WSZYSTKIE media znajdują się w drodze przy działce w okolicy działki nie znajdują się szkody górnicze ...

Działka budowlana Orzesze Woszczyce
Orzesze Woszczyce · Działka budowlana · 2320 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
197 200 zł
85 zł / m²

Działka Orzesze Woszczyce na sprzedaż
Oferujemy na sprzedaż piękne działki zlokalizowane w Orzeszu - Woszczycach w pierwszej linii zabudowy. Działki usytuowane są w bardzo dobrej lokalizacji, płaskie w kształcie prostokątów. Dojazd do działki odbywa się drogą asfaltową. Działki znajdują się w luźnej zabudowie domków jednorodzinnyc...

      1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.