Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, śląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 8

3044 działek na sprzedaż śląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2909) oraz niepowtarzające się oferty agencji (135).

Działka rolno-budowlana Pietrzykowice
Pietrzykowice · Działka rolno-budowlana · 2061 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
115 000 zł
56 zł / m²

Działka Pietrzykowice na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działkę (20,61 Ar) rolno-budowlaną położoną w cichej i spokojnej okolicy. 40% działki przeznaczone jest do zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami. Media dostępne w odległości ok 280 metrów....

Działka budowlana Widzów
Widzów · Działka budowlana · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
50 zł / m²

Działka Widzów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę 1600m2 zabudowaną: domek mieszkalny drewniany oraz budynki gospodarcze. CENA DO NEGOCJACJI!!! ...

Działka budowlana Rybnik
Rybnik · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
80 zł / m²

Działka Rybnik na sprzedaż bezpośrednio
Witam, sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1000m2 , cena za m2 jaka mnie interesuje to 80zł.Dojazd do dzialki utwardzony, media w drodze.Wszystkie informacje dotyczące działki udzielę telefonicznie....

Działka budowlana Orzesze Zazdrość
Orzesze Zazdrość · Działka budowlana · 8063 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
490 000 zł
61 zł / m²

Działka Orzesze Zazdrość na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż 5 działek o pow.: 1209 m2 i jedna o pow.: 2018m2...

Działka rolno-budowlana Wisła
Wisła · Działka rolno-budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
360 000 zł
120 zł / m²

Działka Wisła na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną (22ary) wraz z łąką (8arów). Dobra lokalizacja na granicy Wisła-Ustroń. Malownicza okolica z widokiem na Czantorię. W pobliżu: stacja benzynowa, galeria handlowa i wyciągi narciarskie....

Działka budowlana Kobiór
Kobiór · Działka budowlana · 1761 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
295 000 zł
168 zł / m²

Działka Kobiór na sprzedaż bezpośrednio
Jeśli kochasz spokój i lubisz obcować z przyrodą ta oferta jest przeznaczona dla Ciebie. Mamy do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 1761 metrów kwadratowych. Bezpośrednio za ogrodzeniem działki można podziwiać uroki lasu. W pobliży znajduje się zalew co w połączeniu z lasem daje niesamowity ...

Działka budowlana Kozy
Kozy · Działka budowlana · 2900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
275 500 zł
95 zł / m²

Działka Kozy na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana o powierzchni 29a położona w malowniczej części Kóz. Działka jest prostokątna, nasłoneczniona, z pięknym widokiem na góry oraz panoramę Kóz. Cicha, spokojna okolica, idealne miejsce na zabudowę jednorodzinną. Działka dobrze skomunikowana, położona w odległości ok. 1,5 km od szkół i...

Działka inwestycyjna Rybnik
Rybnik · Działka inwestycyjna · 4256 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 900 000 zł
446 zł / m²

Działka Rybnik na sprzedaż
Na sprzedaż działka usługowo - przemysłowa w Rybniku przy jednej z głównych tras wylotowych z Rybnika. Dojazd asfaltem. Teren płaski. ...

Działka budowlana Rybnik Wielopole
Rybnik Wielopole · Działka budowlana · 1422 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
159 000 zł
112 zł / m²

Działka Rybnik Wielopole na sprzedaż
Na sprzedaż działka budowlana w cichej dzielnicy Rybnika. Działka budowlana pod budownictwo jednorodzinne. Zadrzewienie przeznaczone do wycinki. Na działce budynek gospodarczy w trakcie rozbiórki.  Otoczenie: - ponad 2ha lasów państwowych od strony północnej, zachodniej i częściowo przerzedzony la...

Działka inwestycyjna Tworków
Tworków · Działka inwestycyjna · 7650 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
480 000 zł
63 zł / m²

Działka Tworków na sprzedaż
Na sprzedaż działka pod inwestycję. Położona jest przy głównej drodze krajowej nr 45, która prowadzi z Raciborza na Chałupki. Działka w mniejszej części posiada symbol 59 MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna a w większej części jest usługowa i posiada symbol 4 U....

      1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.