Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, śląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 8

3018 działek na sprzedaż śląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2753) oraz niepowtarzające się oferty agencji (265).

Działka budowlana Blachownia
Blachownia · Działka budowlana · 7200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
290 000 zł
40 zł / m²

Działka Blachownia na sprzedaż bezpośrednio
Prostokątna, uzbrojona(woda, prąd), częściowo zalesiona z dogodnym dojazdem z dwóch stron.... 6 dni temu

Chełm Śląski · Działka budowlana · 1300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
156 000 zł
120 zł / m²

Działka Chełm Śląski na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona w spokojnej okolicy przy drodze... 6 dni temu

Działka inwestycyjna Rydułtowy
Rydułtowy · Działka inwestycyjna · 3839 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
538 460 zł
140 zł / m²

Działka Rydułtowy na sprzedaż bezpośrednio
LOKALIZACJA: Rydułtowy, Strefa Gospodarcza - teren położony pomiędzy ul. Strzody, a granicą z miastem Radlin, którą stanowi ul. Głożyńska. Od strony północnej ograniczony doliną cieku, zaś od strony wschodniej terenami leśnymi. NUMER DZIAŁKI: 3613/168 PRZEZNACZENIE W PLANIE ZAGOSPODAROWANIA:... 6 dni temu

Działka budowlana Tarnowskie Góry Repty, ul. ks. Henryka Renka
Tarnowskie Góry Repty, ul. ks. Henryka Renka · Działka budowlana · 991 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
161 zł / m²

Działka Tarnowskie Góry Repty na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Tarnowskich Górach - dzielnica - Repty. Spokojne miejsce: ostatnia działka budowlana w uliczce, położona niedaleko lasu i bardzo blisko Parku Doliny Dramy. Na planie działka nr. 2777 Ogłoszenie prywatne.... 6 dni temu

Działka budowlana Orzesze Zazdrość, ul. Żorska
Orzesze Zazdrość, ul. Żorska · Działka budowlana · 900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
82 800 zł
92 zł / m²

Działka Orzesze Zazdrość na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o powierzchni 900m2 w Orzeszu - Zazdrości zlokalizowanej pomiędzy ulicami: Żorską i Kościelną. Orzesze - Zazdrość otoczona jest dużą powierzchnią lasów w cichej i spokojnej okolicy, gdzie buduje się wiele nowych domków. Atutem jest bardzo dobra lokalizacja: najbliższy sklep 10...

Działka budowlana Bielsko-Biała Komorowice Krakowskie, ul. Aleksandra Fredry 89
Bielsko-Biała Komorowice Krakowskie, ul. Aleksandra Fredry · Działka budowlana · 1800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
225 000 zł
125 zł / m²

Działka Bielsko-Biała Komorowice Krakowskie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam parcele budowlane - 3 sztuki po ok.18 arów każda. Parcele uzbrojone w media. Położenie: Bielsko-Biała ul.Fredry 89 (Komorowice Krakowskie). Istnieje możliwość sprzedaży w całości (0,56 ha) - cena do negocjacji....

Działka inwestycyjna Częstochowa Aniołów, ul. Wały Dwernickiego 253
Częstochowa Aniołów, ul. Wały Dwernickiego · Działka inwestycyjna · 20000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
3 000 000 zł
150 zł / m²

Działka Częstochowa Aniołów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam teren inwestycyjny w Częstochowie - wjazd od ulicy Wały Dwernickiego 253. Dobry dojazd zarówno od miasta i od DK1....

Działka budowlana Mikołów Gniotek, ul. Skośna
Mikołów Gniotek, ul. Skośna · Działka budowlana · 2759 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
480 000 zł
174 zł / m²

Działka Mikołów Gniotek na sprzedaż
Rewelacyjnie położona działka budowlana w Mikołowie, w dzielnicy Gniotek. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna o niskiej intensywności. Opis działki: Działka budowlana o powierzchni 2759 m2 o nieregularnym kształcie, zbliżonym do trapezu. Istnieje możliwo...

Działka budowlana Godów
Godów · Działka budowlana · 862 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
47 500 zł
55 zł / m²

Działka Godów na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Godów. Dojazd do działki: droga asfaltowa. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 862 m2 w kształcie zbliżonym do prostokąta. Teren: równy. Dostępne media: woda prąd, kanalizacja. Opis lokalizacji:...

Działka budowlana Godów, ul. Raszczykowiec
Godów, ul. Raszczykowiec · Działka budowlana · 965 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
53 000 zł
55 zł / m²

Działka Godów na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Godów. Dojazd do działki: droga asfaltowa. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 965 m2 w kształcie zbliżonym do prostokąta. Teren: równy. Dostępne media: kanalizacja, prąd, woda. Opis lokalizacji...

      1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.