Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, śląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 13

3153 działek na sprzedaż śląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2948) oraz niepowtarzające się oferty agencji (205).

Działka budowlana Ostrów, ul. Jurajska
Ostrów, ul. Jurajska · Działka budowlana · 914 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
66 zł / m²

Działka Ostrów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę położoną w pięknej okolicy, w pobliżu zalewu w Poraju i blisko basenu w Żarkach Letnisku. Działka rekreacyjno-budowlana. ...

Działka inwestycyjna Koziegłowy, ul. Topolowa
Koziegłowy, ul. Topolowa · Działka inwestycyjna · 12838 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
870 000 zł
68 zł / m²

Działka Koziegłowy na sprzedaż bezpośrednio
Działka o pow.12 838m2 o wymiarach prostokąta 120,8 m x 100m w Koziegłowach działka nr 7324, woj. śląskie, przy ul. Topolowej. Działka ma prawomocną decyzję o warunkach zabudowy dla zamierzenia inwestycyjnego : budowa pawilonu handlowo- usługowego wraz z niezbędną infrastrukturą , zbiornikiem na ...

Działka inwestycyjna Bytom Górniki
Bytom Górniki · Działka inwestycyjna · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
290 000 zł
242 zł / m²

Działka Bytom Górniki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam lub wynajme działkę inwestycyjną 1200m2 wymiary działki 35mb na 34mb (1200m2) działka z przeznaczeniem na komis samochodowy jak widać na zdjęciach prowadzenie warsztatu -serwis opon w budynku prąd woda kanalizacja budynek murowany 100m2 (5x20m) budynek biurowy 6x4 z płyty warstwowej ...

Działka budowlana Gilowice
Gilowice · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
60 zł / m²

Działka Gilowice na sprzedaż bezpośrednio
Oferta bezpośrednio od właściciela. Wydane warunki zabudowy dla domów jednorodzinnych z garażami. Możliwość zakupu dowolnej powierzchni działki . Media: Woda, Prąd, Gaz, Kanalizacja. Blisko Liceum w Gilowicach....

Działka budowlana Żarki
Żarki · Działka budowlana · 1950 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
51 zł / m²

Działka Żarki na sprzedaż bezpośrednio
Tanio sprzedam działki inwestycyjno - budowlane w Żarkach . Myszkowa (woj. śląskie). W sąsiedzwie 2 ha lasu do sprzedania, cena do negocjacji. ...

Działka budowlana Koszarawa
Koszarawa · Działka budowlana · 1463 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
51 200 zł
35 zł / m²

Działka Koszarawa na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną położoną w koszarawie w odległości 50 m od drogi gminnej,z drogą dojazdową,z dostępem do kanalizacji,elektryczności.działka na bieżąco koszona.działkę można oglądać na geoportal2,pod nr.8815/8 oraz 8815/13.cena do negocjacji....

Działka budowlana Żarki-Letnisko
Żarki-Letnisko · Działka budowlana · 1150 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
115 000 zł
100 zł / m²

Działka Żarki-Letnisko na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki budowlane w Żarkach Letnisku, uzbrojone, zalesione, z prawem do budowy, media w ulicy. Kanalizacja II etap. Działki posiadają zjazd na drogę Jaśminową, lub Prostą. działki są w kształcie prostokąta o długości 48 mb, posiadają powierzchnię 1150 m2 i 2250 m2. Cena za m2 - 100 zł....

Bieruń Bieruń Stary · Działka budowlana · 964 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
135 000 zł
140 zł / m²

Działka Bieruń Bieruń Stary na sprzedaż
Ładna działka budowlana z wszystkimi mediami obok . Okolica dużo zieleni domy jednorodzinne ...

Działka budowlana Tychy Wartogłowiec
Tychy Wartogłowiec · Działka budowlana · 843 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
214 zł / m²

Działka Tychy Wartogłowiec na sprzedaż
Ładna działka budowlana w Tychach Wartogłowiec . Media; woda,kanalizacja , prąd , ...

Działka budowlana Międzyrzecze
Międzyrzecze · Działka budowlana · 872 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
172 zł / m²

Działka Międzyrzecze na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Międzyrzecze. Dojazd do działki: droga utwardzona. Przeznaczenie: budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 872 m2 w kształcie prostokącie. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd, kanalizacja, gaz. Opis lokalizacji: Komunikacja: autobusy...

      1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.