Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, śląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 13

3032 działek na sprzedaż śląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2898) oraz niepowtarzające się oferty agencji (134).

Działka budowlana Żywiec Za Łyską, ul. Za Łyską 26
Żywiec Za Łyską, ul. Za Łyską · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
110 zł / m²

Działka Żywiec Za Łyską na sprzedaż bezpośrednio
Witam, Sprzedam dzialkę budowlaną w Żywcu- Za Łyską dawne Koleby. Wielkość działki ok. 18 ar. Działka będzie dzielona przez właściciela więc można wydzielić mniejszą lub większą powierzchnie od 8 do 10 ar. Odległość do centrum Żywca ok. 3 km. Na działce wszystkie media: woda,kana...

Działka budowlana Tarnowskie Góry Rybna, ul. Lwa Tołstoja
Tarnowskie Góry Rybna, ul. Lwa Tołstoja · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
280 000 zł
140 zł / m²

Działka Tarnowskie Góry Rybna na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka naroźna o wym. 50 x 44 usytuowana w Tarn. Górach dzielnica Rybna boczna ul. Tołstoja....

Działka budowlana Międzyrzecze
Międzyrzecze · Działka budowlana · 1015 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
148 zł / m²

Działka Międzyrzecze na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1015 m2 w Międzyrzeczu, gmina Bojszowy. Posiada wszystkie niezbędne warunki przyłącza: prąd, wodę, kanalizację. Działka z aktualnym pozwoleniem na budowę oraz projektem domu jednorodzinnego o powierzchni około 124 m2. Posiada zasypane fundamen...

Działka budowlana Draliny
Draliny · Działka budowlana · 1504 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
53 000 zł
35 zł / m²

Działka Draliny na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana o powierzchni 1504 m2. Działka położona w miejscowości Draliny Ok 3 km od Lublinca. Kontakt tel. ...

Działka budowlana Czaniec Bukowiec
Czaniec Bukowiec · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
102 000 zł
85 zł / m²

Działka Czaniec Bukowiec na sprzedaż bezpośrednio
Witam,sprzedam działkę budowlaną przy ulicy Bukowej w Czańcu. -Powierzchnia 12a -Na działce znajdują się wszystkie media(woda,prąd,gaz,kanalizacja) -Działka umieszczona pod lasem,dojazd do niej gminną drogą asfaltową -Piękny widok z działki W razie pytań proszę dzwonić. Ewentualna zamiana na...

Działka budowlana Kopciowice, ul. Osada
Kopciowice, ul. Osada · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
83 zł / m²

Działka Kopciowice na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana położona w miejscowości Chełm Śl.-Kopciowice. Działka jest położona na ul.Osada....

Działka budowlana Kalna
Kalna · Działka budowlana · 2340 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
169 000 zł
72 zł / m²

Działka Kalna na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w Kalnej z pieknym widokami na Beskidy. Idealna lokalizacja, 3 minuty drogi samochodem do drogi ekspresowej S1 węzeł Łodygowice Kalna kierunek Bielsko-Biała oraz Żywiec. Łatwy dojazd do Szczyrku oraz nad Jezioro Żywieckie. Dojazd drogą asfaltową ostatnie 30 m dojazdu drogą ut...

Działka budowlana Żory Kleszczów
Żory Kleszczów · Działka budowlana · 800 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
66 500 zł
83 zł / m²

Działka Żory Kleszczów na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Żory-Kleszczów. Dojazd do działki: bezpośrednio z. głównej drogą w której jest udział Przeznaczenie: w planie miejscowym działka jest przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową o niskiej intensywności zabudowy. Opis działki: Działka o powierzchni 800 m2 w ...

Działka budowlana Żory Kleszczów
Żory Kleszczów · Działka budowlana · 797 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
66 000 zł
83 zł / m²

Działka Żory Kleszczów na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Żory-Kleszczów. Dojazd do działki: bezpośrednio z. głównej drogą w której jest udział Przeznaczenie: w planie miejscowym działka jest przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową o niskiej intensywności zabudowy. Opis działki: Działka o powierzchni 797 m2 w ...

Działka budowlana Żory Kleszczów, ul. Złota
Żory Kleszczów, ul. Złota · Działka budowlana · 795 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
66 250 zł
83 zł / m²

Działka Żory Kleszczów na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Żory-Kleszczów. Dojazd do działki: bezpośrednio z. głównej drogą w której jest udział Przeznaczenie: w planie miejscowym działka jest przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową o niskiej intensywności zabudowy. Opis działki: Działka o powierzchni 796 m2 w ...

      1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.