Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, śląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 12

3163 działek na sprzedaż śląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2899) oraz niepowtarzające się oferty agencji (264).

Działka budowlana Lubliniec Steblów
Lubliniec Steblów · Działka budowlana · 2883 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
230 000 zł
80 zł / m²

Działka Lubliniec Steblów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Steblowie (Lubliniec) ul. Bolesława Leśmiana. 2883m² Więcej informacji pod nr tel. ...

Mysłowice Wesoła, ul. 3 Maja · Działka budowlana · 720 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
82 800 zł
115 zł / m²

Działka Mysłowice Wesoła na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną do wydzielenia około 720 m2 . (18x40) Cena 115zl/m2 do uzgodnienia. Media doprowadzone do działki. Myslowice Wesoła przy ulicy 3 Maja. Bez pośredników właściciel....

Działka budowlana Lubliniec Centrum, ul. Częstochowska
Lubliniec Centrum, ul. Częstochowska · Działka budowlana · 2880 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
172 800 zł
60 zł / m²

Działka Lubliniec Centrum na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dobrze zlokalizowaną działkę na ulicy Częstochowskiej, wjazd bezpośrednio z głównej drogi. Działkę sprzedaje prywatnie, bez pośredników, cena do negocjacji...

Działka rekreacyjna Cieszyn, ul. Dębowa
Cieszyn, ul. Dębowa · Działka rekreacyjna · 398 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
16 000 zł
40 zł / m²

Działka Cieszyn na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ogródek działkowy, rekreacyjny w ROD "CELMA" w Cieszynie przy ul. Dębowej. Działki od strony ulicy ogrodzone, wejście na działkę niezależne przez furtkę. Możliwość parkowania samochodu przed wejściem. Na działce domek murowany o pow. ok. 12m2 (1 pokój + część narzędziowa) z werandą obsadz...

Radziechowy, ul. Dębowa · Działka budowlana · 1150 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
52 zł / m²

Działka Radziechowy na sprzedaż bezpośrednio

Działka budowlana Psary
Psary · Działka budowlana · 1120 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
125 zł / m²

Działka Psary na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ładną zadbana działkę budowlaną,szerokość 52m długość 21. Działka położona w cichej spokojnej i malowniczej okolicy Psar wśród niskiej zabudowy domków jednorodzinnych. Działka ogrodzona zadbana na działce media gaz,woda prąd a w 2018 kanalizacja i nowa nawierzchnia drogi. Na działce znajduj...

Działka budowlana Czechowice-Dziedzice Lipowiec
Czechowice-Dziedzice Lipowiec · Działka budowlana · 2445 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
195 000 zł
80 zł / m²

Działka Czechowice-Dziedzice Lipowiec na sprzedaż bezpośrednio
Czechowice-Dziedzice, Lipowiec. Do sprzedania świetnie położona na Lipowcu działka budowlana o pow. 2445 m. Kw. (24,45 a). Oferta również dla mieszkańców Bielska-Białej - teren położony blisko granic Bielska-B. Wjazd od asfaltowej drogi gminnej, w działce wszystkie media, woda, gaz, prąd. Świetne po...

Działka budowlana Hanusek
Hanusek · Działka budowlana · 1562 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 596 zł
58 zł / m²

Działka Hanusek na sprzedaż
Działka budowlano-inwestycyjna położona w miejscowości Hanusek. Dojazd do działki: drogą polną utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa usługowa. Opis działki: Działka o powierzchni 1 562 m2, w kształcie wielokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd i woda (po drugiej stronie drogi). Opis lok...

Działka budowlana Hanusek
Hanusek · Działka budowlana · 1658 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
96 164 zł
58 zł / m²

Działka Hanusek na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Hanusek. Dojazd do działki: drogą polną utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa usługowa. Opis działki: Działka o powierzchni 1 658 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd i woda (po drugiej stronie drogi). Opis lokalizacji: K...

Działka budowlana Hanusek
Hanusek · Działka budowlana · 1475 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 550 zł
58 zł / m²

Działka Hanusek na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Hanusek. Dojazd do działki: drogą polną utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa usługowa. Opis działki: Działka o powierzchni 1 475 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd i woda (po drugiej stronie drogi). Opis lokalizacji: K...

      1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.