Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, śląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 11

3163 działek na sprzedaż śląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2899) oraz niepowtarzające się oferty agencji (264).

Działka rekreacyjna Zawiercie Marciszów
Zawiercie Marciszów · Działka rekreacyjna · 293 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
51 zł / m²

Działka Zawiercie Marciszów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o pow. 293m3 z domkiem murowanym Kontakt TYLKO TELEFONICZNY po godzinie 15...

Działka budowlana Mikołów Mokre
Mikołów Mokre · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
300 000 zł
150 zł / m²

Działka Mikołów Mokre na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana Mikołów Mokre, możliwość podziału na mniejsze działki....

Działka budowlana Mikołów Mokre
Mikołów Mokre · Działka budowlana · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
96 000 zł
120 zł / m²

Działka Mikołów Mokre na sprzedaż bezpośrednio
Atrakcyjna działka budowlana z mediami, Mikołów Mokre...

Działka budowlana Krzyżowa, ul. Butorowa 4
Krzyżowa, ul. Butorowa · Działka budowlana · 1524 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
107 000 zł
70 zł / m²

Działka Krzyżowa na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Do sprzedania jest działka budowlana w miejscowości Krzyżowa, przy ulicy Butorowa 4. W odległości 50m od drogi 945. Działka o przeznaczeniu budowlanym. Powierzchnia 1524m2. Wymiar około 20m x 75m. Płaski teren z dojazdem drogą asfaltową. Ogrodzona w 2012. Siatką powlekaną. Na działce są n...

Działka budowlana Bielsko-Biała Hałcnów, ul. Deszczowa
Bielsko-Biała Hałcnów, ul. Deszczowa · Działka budowlana · 2300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
230 000 zł
100 zł / m²

Działka Bielsko-Biała Hałcnów na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana położona w Bielsku-Białej, w dzielnicy Hałcnów, przy ulicy Deszczowej. Teren w połowie przeznaczony w MPZP pod zabudowę jednorodzinną. Działka o kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 34 x78 m . Teren płaski, nieogrodzony. Dojazd do działki drogą asfaltową. Wszystkie med...

Działka budowlana Sosnowiec Sielec, ul. Klimontowska
Sosnowiec Sielec, ul. Klimontowska · Działka budowlana · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
250 zł / m²

Działka Sosnowiec Sielec na sprzedaż bezpośrednio
Działka objęta aktualnym planem zagospodarowania z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną...

Działka budowlana Brenna, ul. Chrobaczy
Brenna, ul. Chrobaczy · Działka budowlana · 662 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
64 876 zł
98 zł / m²

Działka Brenna na sprzedaż bezpośrednio
Oferujemy uroczo położoną działkę w Brennej przy ul.Chrobaczy, w pełni uzbrojoną.Na działce znajduje się woda,prąd,kanalizacja miejska.Gazociąg na sąsiedniej działce.Bardzo spokojna okolica wśród lasów i gór.W granicy działki płynie górski potok w którym latem można zażyć kąpieli.Działka jest położ...

Działka budowlana Lędziny Zamoście, ul. Zakole
Lędziny Zamoście, ul. Zakole · Działka budowlana · 1377 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
165 240 zł
120 zł / m²

Działka Lędziny Zamoście na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Lędziny. Dojazd do działki: drogą asfaltową, 30 metrów polną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1377 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: do przeciągnięcia z drogi około 30 m...

Działka budowlana Tychy Jaroszowice, ul. Turyńska
Tychy Jaroszowice, ul. Turyńska · Działka budowlana · 11350 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 450 000 zł
128 zł / m²

Działka Tychy Jaroszowice na sprzedaż
Działka budowlana położona w Tychach w dzielnicy Jaroszowice. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowo - usługowa. Opis działki: Działka o powierzchni 11350 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, woda, gaz w drodze. Okolice działki:...

Działka budowlana Tychy Wygorzele, ul. Beskidzka
Tychy Wygorzele, ul. Beskidzka · Działka budowlana · 3756 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 126 800 zł
300 zł / m²

Działka Tychy Wygorzele na sprzedaż
Działka budowlana położona w Tychach w dzielnicy Wygorzele. Dojazd do działki: drogą szybkiego ruchu. Przeznaczenie: zabudowa komercyjna. Opis działki: Działka uzbrojona o powierzchni 3756 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: prąd, woda, gaz. Okolice dzi...

      1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.