Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, śląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 11

3197 działek na sprzedaż śląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2986) oraz niepowtarzające się oferty agencji (211).

Działka inwestycyjna Bielsko-Biała Trzy Lipki, ul. Zuchów
Bielsko-Biała Trzy Lipki, ul. Zuchów · Działka inwestycyjna · 6854 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
470 000 zł
69 zł / m²

Działka Bielsko-Biała Trzy Lipki na sprzedaż bezpośrednio
Bielsko-Biała Sprzedam działkę usługową teren UP pod budowę hali (zabudowa usługowo wytwórcza )pow. 6854 m ,pod budowę marketu ,siedzibę firmy ,klinikę, biurowiec lub inne usługi ​​, oraz pod budowę 4 domów .Teren ogrodzony zurbanizowany ,podzielony na mniejsze działki 11 arowe . Prąd ...

Działka inwestycyjna Zwonowice
Zwonowice · Działka inwestycyjna · 3060 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
52 zł / m²

Działka Zwonowice na sprzedaż bezpośrednio
Działka usługowa- budowlana,ogrodzona z dwóch stron, prad i woda w granicy,wzdłóż działki droga gminna. W planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem US-usługi sportu i rekreacji tj: hotele,gastronomia, gabinety Spa,fryzjerstwo, domki rekreacyjne, budynki gospodarcze i inne.Cena do neg...

Działka inwestycyjna Zwonowice
Zwonowice · Działka inwestycyjna · 3060 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
42 zł / m²

Działka Zwonowice na sprzedaż bezpośrednio
Działka usługowa- budowlana, ogrodzona z dwóch stron, prad i woda w granicy, wzdłuż działki droga gminna. W planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem US- usługi sportu i rekreacji tj: gastronomia, hotele, gabinety Spa , fryzjerstwo, budynki gospodarcze, domki rekreacyjne i inne .Cen...

Działka budowlana Malinowice
Malinowice · Działka budowlana · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
170 000 zł
71 zł / m²

Działka Malinowice na sprzedaż bezpośrednio
BEZ POŚREDNIKÓW OD WŁAŚCICIELA Działka budowlana niezabudowana, położona w bliskiej odległości od szkoły, ośrodka zdrowia, urzędu gminy i sklepu. Szybki dojazd do Sosnowca, Katowic i drogi ekspresowej S86 Zapraszam do kontaktu....

Działka rolna Zdrowa
Zdrowa · Działka rolna · 9600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
7 zł / m²

Działka Zdrowa na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolna, z możliwością przekształcenia na budowlana. Wszystkich informacji udzielę telefonicznie....

Działka rekreacyjna Gliwice Wójtowa Wieś, ul. Ku Dołom
Gliwice Wójtowa Wieś, ul. Ku Dołom · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 500 zł
18 zł / m²

Działka Gliwice Wójtowa Wieś na sprzedaż bezpośrednio
Śliczny ogródek działkowy z domkiem, niedaleko od centrum, 300m2 kwiatów i zieleni, z dala od zgiełku miasta. ...

Działka budowlana Korzonek
Korzonek · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
60 zł / m²

Działka Korzonek na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedaży 2 działki obok siebie, (środkowe), w sumie jest tam 6 działek, na jednej jest już dom, piękna lokalizacja, do drogi około 60 m, do szkoły 100 m, z tyłu działki las, wymarzone miejsce do wypoczynku i do zamieszkania...

Działka budowlana Tychy Wartogłowiec
Tychy Wartogłowiec · Działka budowlana · 843 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
214 zł / m²

Działka Tychy Wartogłowiec na sprzedaż
Ładna działka budowlana w Tychach Wartogłowiec . Media; woda,kanalizacja , prąd , ...

Działka budowlana Międzyrzecze
Międzyrzecze · Działka budowlana · 872 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
172 zł / m²

Działka Międzyrzecze na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Międzyrzecze. Dojazd do działki: droga utwardzona. Przeznaczenie: budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 872 m2 w kształcie prostokącie. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd, kanalizacja, gaz. Opis lokalizacji: Komunikacja: autobusy...

Działka budowlana Żory Rogoźna, ul. Łąkowa
Żory Rogoźna, ul. Łąkowa · Działka budowlana · 987 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
86 zł / m²

Działka Żory Rogoźna na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Żory-Rogoźna. Dojazd do działki: pośredni służebność Przeznaczenie: w planie miejscowym działka jest przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe o niskiej intensywności zabudowy. Opis działki: Działka o powierzchni 987 m2 w kształcie prostokąta. Teren: ...

      1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.