Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, śląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 15

3218 działek na sprzedaż śląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2997) oraz niepowtarzające się oferty agencji (221).

Działka rekreacyjna Racibórz
Racibórz · Działka rekreacyjna · 236 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
64 zł / m²

Działka Racibórz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekraacyjna w Raciborzu znajdująca się na Rodzinnych ogrodach działkowych Powstańców Śląskich...

Działka budowlana Międzybrodzie Bialskie
Międzybrodzie Bialskie · Działka budowlana · 1800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
252 000 zł
140 zł / m²

Działka Międzybrodzie Bialskie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam wyjątkową działkę budowlaną w ustronnym miejscu na stoku południowo-wschodnim. Działka jest pochyła, od dołu i od góry graniczy z lasem, ma piękny widok na jezioro, który nigdy nie będzie zasłonięty przez np. budującego się sąsiada. Działka ma dojazd z dwóch stron, od dołu i od góry. Dojazd...

Działka budowlana Bielsko-Biała Hałcnów, ul. Helska
Bielsko-Biała Hałcnów, ul. Helska · Działka budowlana · 550 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
71 999 zł
131 zł / m²

Działka Bielsko-Biała Hałcnów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę nr 806/23 o pow. 550 m2, budowlana, położona w Bielsku Białej w Hałcnowie przy ul. Helskiej (boczna od 13 Zakrętów) w terenie zabudowy jednorodzinnej. Ogrodzona, niezabudowana, podłączona do kanalizacji sanitarnej- na terenie działki znajduje się przyłącze....

Działka budowlana Wojsławice, ul. Prosta
Wojsławice, ul. Prosta · Działka budowlana · 950 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
37 000 zł
39 zł / m²

Działka Wojsławice na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana - w planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną, w granicy działki woda i prąd. Dojazd drogą asfaltową, spokojna okolica, 4 km do trasy DK1, 30km do Częstochowy, 50 km do Katowic. Zachęcam do obejrzenia - to nic nie kosztuje!!!...

Działka rolno-budowlana Bestwina
Bestwina · Działka rolno-budowlana · 1880 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
145 000 zł
77 zł / m²

Działka Bestwina na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolno budowlana z dojazdem asfaltowym, położona na granicy Bielska-Białej i Bestwiny. Bardzo cicha okolica z bardzo dobrym i szybkim dojazdem do Bielska. Działka położona jest w pięknej okolicy zaraz nad stawami.Wymiary działki 24.5m x 77m...

Działka budowlana Wojkowice Żychcice, ul. Piaski
Wojkowice Żychcice, ul. Piaski · Działka budowlana · 1064 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
103 zł / m²

Działka Wojkowice Żychcice na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana Nr 493/14 1064 m2 Księga Wieczysta KA1B/00054766/3. Adres Wojkowice - Żychcice Piaski.W celu dokladnych informacji, prosze o kotakt pod nr tel podany w ogłoszeniu. ...

Działka budowlana Częstochowa Grabówka, ul. Gminna
Częstochowa Grabówka, ul. Gminna · Działka budowlana · 920 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
175 000 zł
190 zł / m²

Działka Częstochowa Grabówka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną. Częstochowa - Grabówka. ul. Gminna 920 m2. 175.000 zł ...

Działka budowlana Rybnik Piaski, ul. Studzienna
Rybnik Piaski, ul. Studzienna · Działka budowlana · 984 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
152 zł / m²

Działka Rybnik Piaski na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Rybnik. Dojazd do działki: bezpośredni. Przeznaczenie: w planie miejscowym działki są przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne o niskiej intensywności zabudowy. Opis działki: Działka o powierzchni 986 m2 w kształcie prostokąta. Teren: równy i plaski...

Działka budowlana Wodzisław Śląski, ul. Hoża
Wodzisław Śląski, ul. Hoża · Działka budowlana · 1548 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 500 zł
52 zł / m²

Działka Wodzisław Śląski na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Wodzisław Śląski dzielnica Zawada. Dojazd do działki: droga asfaltowa cicha. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna bliźniacza, zabudowa jednorodzinna wolno stojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 1 548 m2 w kształcie zbliżonym do prostokąta. Tere...

Działka budowlana Wodzisław Śląski, ul. Hoża
Wodzisław Śląski, ul. Hoża · Działka budowlana · 942 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
49 000 zł
52 zł / m²

Działka Wodzisław Śląski na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Wodzisław Śląski dzielnica Zawada. Dojazd do działki: droga asfaltowa cicha. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna bliźniacza, zabudowa jednorodzinna szeregowa, zabudowa jednorodzinna wolno stojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 942 m2 w kształci...

      1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.