Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, śląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 15

2960 działek na sprzedaż śląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2632) oraz niepowtarzające się oferty agencji (328).

Działka budowlana Żory Rój
Żory Rój · Działka budowlana · 820 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
52 500 zł
64 zł / m²

Działka Żory Rój na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 820m2 zlokalizowana w Żorach - Roju. Dobra lokalizacja działki niedaleko sklepów, przedszkola, szkoły podstawowej oraz gimnazjum i kościoła, około 2,5km wjazd na autostradę A1 z węzła Świerklany. Blisko do centrum Żor i niedaleko do Rybnika. W są...

Działka budowlana Wierzchowisko
Wierzchowisko · Działka budowlana · 1400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
100 zł / m²

Działka Wierzchowisko na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną na Wierzchowisku. Cena do negocjacji....

Rzerzęczyce · Działka rolno-budowlana · 8300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
10 zł / m²

Działka Rzerzęczyce na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolno-budowlaną o pow. 0.83 ha, z możliwością zabudowy, działka położona jest przy głównej drodze asfaltowej Skrzydlów - Rzerzęczyce gm. Kłomnice, media w ulicy, szerokość działki 23 m. Działka rozciąga się między główną drogą asfaltową a drogą polną., cena 85.000 zł....

Działka budowlana Szczekociny
Szczekociny · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
27 900 zł
28 zł / m²

Działka Szczekociny na sprzedaż bezpośrednio
BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCYCH Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną pod lasem, bardzo nasłonecznioną , w dobrej cenie o powierzchni 1000m2 , znajdująca się na terenie Jury Krakowsko Częstochowskiej. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 36 m* 28m , płaska. Dostępne media ...

Gliwice Szobiszowice · Działka rolno-budowlana · 45700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
2 zł / m²

Działka Gliwice Szobiszowice na sprzedaż bezpośrednio
Pole uprawne 4,5 ha + działka budowlana 700 m z zabudowaniami w woj. świętokrzyskim sprzedam. Klasa ziemi - 5,4, 3....

Działka budowlana Milówka, ul. Aleja Dobrej Matki
Milówka, ul. Aleja Dobrej Matki · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
78 000 zł
65 zł / m²

Działka Milówka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1200 w malowniczym miejscu. Znajduje sie w Milowce przy ulicy Aleji Dobrej Matki. Cena do negocjacji....

Działka budowlana Borowe
Borowe · Działka budowlana · 2331 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
69 zł / m²

Działka Borowe na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania dwie działki budowlane w miejscowości Borowe, gmina Wręczyca Wielka. Działka 310/2 o obszarze 1302 m2 Działka 310/3 o obszarze 1030 m2 Parcela o ładnej szerokości - pozwala na wybudowanie dowolnego domu jednorodzinnego. Dużym atutem działki jest usytuowanie, w sąsiedztwie pięknych...

Działka budowlana Hanusek
Hanusek · Działka budowlana · 1680 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
97 440 zł
58 zł / m²

Działka Hanusek na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Hanusek. Dojazd do działki: drogą polną utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa usługowa. Opis działki: Działka o powierzchni 1 680 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd i woda (po drugiej stronie drogi). Opis lokalizacji: K...

Działka budowlana Hanusek
Hanusek · Działka budowlana · 1461 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
84 738 zł
58 zł / m²

Działka Hanusek na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Hanusek. Dojazd do działki: drogą polną utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa usługowa . Opis działki: Działka o powierzchni 1 461 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd i woda (po drugiej stronie drogi). Opis lokalizacji: ...

Działka budowlana Hanusek
Hanusek · Działka budowlana · 1262 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
73 196 zł
58 zł / m²

Działka Hanusek na sprzedaż
Działka budowlana w miejscowości Hanusek. Dojazd do działki: drogą polną utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa usługowa. Opis działki: Działka o powierzchni 1 262 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd i woda (po drugiej stronie drogi). Opis lokalizacji: Komunikacj...

      1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.