Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, śląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 14

3158 działek na sprzedaż śląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2962) oraz niepowtarzające się oferty agencji (196).

Działka budowlana Mikołów, ul. Staropodleska 5
Mikołów, ul. Staropodleska · Działka budowlana · 7472 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 494 400 zł
200 zł / m²

Działka Mikołów na sprzedaż bezpośrednio
Posiadam na sprzedaż działki budowlane o łącznej powierzchni 7.472m2. Działki o nr. 260/44, 257/43, 856/45. Na działce 856 występują zabudowania w postaci hal, ta działka jest ogrodzona z mediami. Działki mieszczą się na ulicy Staropodleskiej w Mikołowie, wjazd z drogi krajowej 44. Dobry doj...

Działka budowlana Wierzchowisko, ul. Słoneczna
Wierzchowisko, ul. Słoneczna · Działka budowlana · 840 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
117 000 zł
139 zł / m²

Działka Wierzchowisko na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana w Wierzchowisku przy ul. Słonecznej o powierzchni 840 m2. Cena za m2 - 140zł....

Działka budowlana Krzyżowice, ul. Śląska
Krzyżowice, ul. Śląska · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
32 zł / m²

Działka Krzyżowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 4 działki budowlane w Krzyżowicach, ul. Śląska (każda o powierzchni 1100m2).Działki w kształcie prostokąta o wymiarach około 25,9 m (szerokość) x 42,33 m (długość). Działki leżą blisko szkoły, w bezpośredniej bliskości miast Żory (ok. 4 km), Jastrzębie-Zdrój (ok. 8 km) i Pawłowice (ok. 5 ...

Działka budowlana Ślemień, ul. Spacerowa
Ślemień, ul. Spacerowa · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
35 zł / m²

Działka Ślemień na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana położona przy strumyku z dojazdem drogą asfaltową.Wokół nowo powstające domy....

Działka budowlana Czeladź Kolonia Małobądz, ul. Łączkowa
Czeladź Kolonia Małobądz, ul. Łączkowa · Działka budowlana · 500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
170 zł / m²

Działka Czeladź Kolonia Małobądz na sprzedaż bezpośrednio
BEZ POŚREDNIKÓW Sprzedam bardzo ładną działkę budowlaną o pow. 500 metrów kw. Woda, prąd, gaz w drodze głównej...

Działka budowlana Czeladź Madera, ul. Łączkowa
Czeladź Madera, ul. Łączkowa · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
170 000 zł
170 zł / m²

Działka Czeladź Madera na sprzedaż bezpośrednio
BEZ POŚREDNIKÓW Sprzedam bardzo ładną działkę budowlaną o pow. 1000 metrów kwadratowych. Media w drodze głównej...

Działka budowlana Psary, ul. Lompy
Psary, ul. Lompy · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
67 zł / m²

Działka Psary na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 15 ar. Działka znajduje się w powiecie lublinieckim, województwo Śląskie. W pobliżu znajduje się: - Stacja Paliw - sklepy - szkoła - rezerwat przyrody "Góra Grojec" ...

Działka budowlana Zwonowice, ul. Rudzka
Zwonowice, ul. Rudzka · Działka budowlana · 753 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
77 000 zł
102 zł / m²

Działka Zwonowice na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Zwonowice. Dojazd do działki: bezpośredni. Przeznaczenie: działka w planie miejscowym jest przeznaczona pod budownictwo indywidualne o niskiej intensywności zabudowy. Opis działki: Działka o powierzchni 754 m2 w kształcie zbliżonym do kwadratu. Teren:...

Działka budowlana Zwonowice, ul. Rudzka
Zwonowice, ul. Rudzka · Działka budowlana · 872 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
86 000 zł
99 zł / m²

Działka Zwonowice na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Zwonowice. Dojazd do działki: bezpośredni. Przeznaczenie: działka w planie miejscowym jest przeznaczona pod budownictwo indywidualne o niskiej intensywności zabudowy. Opis działki: Działka o powierzchni 872 m2 w kształcie zbliżonym do kwadratu. Teren:...

Działka budowlana Zwonowice, ul. Rudzka
Zwonowice, ul. Rudzka · Działka budowlana · 923 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
91 500 zł
99 zł / m²

Działka Zwonowice na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Zwonowice. Dojazd do działki: bezpośredni. Przeznaczenie: działka w planie miejscowym jest przeznaczona pod budownictwo indywidualne o niskiej intensywności zabudowy. Opis działki: Działka o powierzchni 923 m2 w kształcie zbliżonym do kwadratu. Teren:...

      1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.