Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, śląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 14

2962 działek na sprzedaż śląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2634) oraz niepowtarzające się oferty agencji (328).

Zawiercie Marciszów, ul. Wilcza · Działka budowlana · 2812 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
225 000 zł
80 zł / m²

Działka Zawiercie Marciszów na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana usytuowana nieopodal lasu w spokojnej okolicy, w zabudowie domków jednorodzinnych. Zlokalizowana jest przy drodze wykonanej z asfaltu, do której został doprowadzony prąd i gaz. Dojazd do działki jest również możliwy od strony ulicy Technologicznej. Działka ma wymiary: - długo...

Działka inwestycyjna Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce Wielkie, ul. Aleksandra Puszkina
Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce Wielkie, ul. Aleksandra Puszkina · Działka inwestycyjna · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 000 000 zł
100 zł / m²

Działka Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce Wielkie na sprzedaż bezpośrednio
Działka 10000 m2 (1 ha) niezabudowana, woda, prąd, kanalizacja, telefon. Dobry dojazd....

Działka budowlana Wojkowice Żychcice
Wojkowice Żychcice · Działka budowlana · 902 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
94 zł / m²

Działka Wojkowice Żychcice na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana o pow. 902m, dł. 50m, szer. 18m. dojazd gruntowy utwardzony. Ogrodzona. media: prąd, woda, gaz w granicy działki. działka położona w spokojnej i cichej okolicy (Żychcice) Dostęp od większych miast ok.15km. Katowice (S), Piekary Śl.(W), Będzin (E). Pyrzowice (N)....

Działka rekreacyjna Częstochowa Zawodzie
Częstochowa Zawodzie · Działka rekreacyjna · 705 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
43 zł / m²

Działka Częstochowa Zawodzie na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Mam do sprzedania działkę zadbaną,na działce znajduje się domek murowany,prąd,woda,studnia. Dużo drzewek iglastych.ROD im Narutowicza. Więcej informacji pod telefonem....

Działka budowlana Natolin
Natolin · Działka budowlana · 1610 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
57 000 zł
35 zł / m²

Działka Natolin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę na Natolinie wrazie pytań proszę dzwonić na nr podany w ogłoszeniu....

Działka budowlana Mysłowice, ul. Andrzeja Zielnioka
Mysłowice, ul. Andrzeja Zielnioka · Działka budowlana · 3700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
430 000 zł
116 zł / m²

Działka Mysłowice na sprzedaż bezpośrednio
Witam wszystkich zainteresowanych posiadam dzialke 3700 m2 prostokat o dlugosci ok 150 i szerokosci ok 24 m w super dzielnicy myslowice kosztowy na ulicy andrzeja zielnioka ,do s1 jest 700 m do a4 jest 1200 m ,spokojna dzielnica ,droga utwardzona ,ruch ograniczony do minimum ,fantastycza dzialka ...

Żory Rój · Działka budowlana · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
51 000 zł
64 zł / m²

Działka Żory Rój na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 820m2 i druga o powierzchni 800m2 zlokalizowane w Żorach - Roju. Dobra lokalizacja działki niedaleko sklepów, przedszkola, szkoły podstawowej oraz gimnazjum i kościoła, około 2,5km wjazd na autostradę A1 z węzła Świerklany. Blisko do centrum Żor i...

Działka budowlana Hanusek
Hanusek · Działka budowlana · 1562 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 596 zł
58 zł / m²

Działka Hanusek na sprzedaż
Działka budowlano-inwestycyjna położona w miejscowości Hanusek. Dojazd do działki: drogą polną utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa usługowa. Opis działki: Działka o powierzchni 1 562 m2, w kształcie wielokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd i woda (po drugiej stronie drogi). Opis lok...

Działka budowlana Hanusek
Hanusek · Działka budowlana · 1658 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
96 164 zł
58 zł / m²

Działka Hanusek na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Hanusek. Dojazd do działki: drogą polną utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa usługowa. Opis działki: Działka o powierzchni 1 658 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd i woda (po drugiej stronie drogi). Opis lokalizacji: K...

Działka budowlana Hanusek
Hanusek · Działka budowlana · 1475 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 550 zł
58 zł / m²

Działka Hanusek na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Hanusek. Dojazd do działki: drogą polną utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa usługowa. Opis działki: Działka o powierzchni 1 475 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd i woda (po drugiej stronie drogi). Opis lokalizacji: K...

      1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.