Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, śląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 10

3194 działek na sprzedaż śląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2984) oraz niepowtarzające się oferty agencji (210).

Działka rekreacyjna Ruda Śląska Godula, ul. Lipińska
Ruda Śląska Godula, ul. Lipińska · Działka rekreacyjna · 327 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
38 500 zł
118 zł / m²

Działka Ruda Śląska Godula na sprzedaż bezpośrednio
Ogródek znajduje się na Goduli przy ul. Lipińskiej (koło restauracji Drukarnia) Ogródek bardzo zadbany. Altanka świeżo po remoncie (pokój, kuchnia w pełni wyposazona i przedpokój, ) Można śmiało w niej spać - idealne warunki. Przy altance świeżo postawiony prysznic, oczywiście z ciepłą wodą. Ubika...

Działka budowlana Przezchlebie, ul. Dworcowa
Przezchlebie, ul. Dworcowa · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
100 zł / m²

Działka Przezchlebie na sprzedaż bezpośrednio
Przezchlebie ul. Dworcowa atrakcyjne działki budowlane o pow. od 1000 m2 do 1200 m2. Cena 100 zł/m2 Więcej informacji pod nr telefonu....

Działka inwestycyjna Bielsko-Biała Trzy Lipki, ul. Zuchów
Bielsko-Biała Trzy Lipki, ul. Zuchów · Działka inwestycyjna · 6854 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
470 000 zł
69 zł / m²

Działka Bielsko-Biała Trzy Lipki na sprzedaż bezpośrednio
Bielsko-Biała Sprzedam działkę usługową teren UP pod budowę hali (zabudowa usługowo wytwórcza )pow. 6854 m ,pod budowę marketu ,siedzibę firmy ,klinikę, biurowiec lub inne usługi ​​, oraz pod budowę 4 domów .Teren ogrodzony zurbanizowany ,podzielony na mniejsze działki 11 arowe . Prąd ...

Działka inwestycyjna Zwonowice
Zwonowice · Działka inwestycyjna · 3060 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
52 zł / m²

Działka Zwonowice na sprzedaż bezpośrednio
Działka usługowa- budowlana,ogrodzona z dwóch stron, prad i woda w granicy,wzdłóż działki droga gminna. W planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem US-usługi sportu i rekreacji tj: hotele,gastronomia, gabinety Spa,fryzjerstwo, domki rekreacyjne, budynki gospodarcze i inne.Cena do neg...

Działka inwestycyjna Zwonowice
Zwonowice · Działka inwestycyjna · 3060 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
42 zł / m²

Działka Zwonowice na sprzedaż bezpośrednio
Działka usługowa- budowlana, ogrodzona z dwóch stron, prad i woda w granicy, wzdłuż działki droga gminna. W planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem US- usługi sportu i rekreacji tj: gastronomia, hotele, gabinety Spa , fryzjerstwo, budynki gospodarcze, domki rekreacyjne i inne .Cen...

Działka budowlana Malinowice
Malinowice · Działka budowlana · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
170 000 zł
71 zł / m²

Działka Malinowice na sprzedaż bezpośrednio
BEZ POŚREDNIKÓW OD WŁAŚCICIELA Działka budowlana niezabudowana, położona w bliskiej odległości od szkoły, ośrodka zdrowia, urzędu gminy i sklepu. Szybki dojazd do Sosnowca, Katowic i drogi ekspresowej S86 Zapraszam do kontaktu....

Działka rolna Zdrowa
Zdrowa · Działka rolna · 9600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
7 zł / m²

Działka Zdrowa na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolna, z możliwością przekształcenia na budowlana. Wszystkich informacji udzielę telefonicznie....

Działka budowlana Lędziny Zamoście
Lędziny Zamoście · Działka budowlana · 1700 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
195 000 zł
115 zł / m²

Działka Lędziny Zamoście na sprzedaż
Do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1700mkw położoną w Lędzinach - Zamościu, płaska idealna pod zabudowę jednorodzinną, media -woda , prąd , gaz . ...

Działka budowlana Tychy Mąkołowiec
Tychy Mąkołowiec · Działka budowlana · 686 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
213 000 zł
310 zł / m²

Działka Tychy Mąkołowiec na sprzedaż
Ładna działka budowlana wszystkie media w drodze obok działki cicha spokojna okolica wokół nowe domy jednorodzinne ...

Działka budowlana Tychy Wartogłowiec
Tychy Wartogłowiec · Działka budowlana · 843 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
214 zł / m²

Działka Tychy Wartogłowiec na sprzedaż
Ładna działka budowlana w Tychach Wartogłowiec . Media; woda,kanalizacja , prąd , ...

      1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.