Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, śląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 7

3013 działek na sprzedaż śląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2748) oraz niepowtarzające się oferty agencji (265).

Działka rekreacyjna Tychy
Tychy · Działka rekreacyjna · 330 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
24 000 zł
73 zł / m²

Działka Tychy na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam do sprzedania ogródek działkowy położony na terenie Rrodzinnych Ogrodów Działkowych "Konwalia" Działka ma 330m2, posiada domek murowany. Wiecej informacji udziele telefonicznie.... 4 dni temu

Dąbrowa Górnicza Laski, ul. Laski · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
600 000 zł
300 zł / m²

Działka Dąbrowa Górnicza Laski na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki budowlane ul laski... 4 dni temu

Działka budowlana Blachownia
Blachownia · Działka budowlana · 7200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
290 000 zł
40 zł / m²

Działka Blachownia na sprzedaż bezpośrednio
Prostokątna, uzbrojona(woda, prąd), częściowo zalesiona z dogodnym dojazdem z dwóch stron.... 4 dni temu

Chełm Śląski · Działka budowlana · 1300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
156 000 zł
120 zł / m²

Działka Chełm Śląski na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona w spokojnej okolicy przy drodze... 4 dni temu

Działka inwestycyjna Rydułtowy
Rydułtowy · Działka inwestycyjna · 3839 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
538 460 zł
140 zł / m²

Działka Rydułtowy na sprzedaż bezpośrednio
LOKALIZACJA: Rydułtowy, Strefa Gospodarcza - teren położony pomiędzy ul. Strzody, a granicą z miastem Radlin, którą stanowi ul. Głożyńska. Od strony północnej ograniczony doliną cieku, zaś od strony wschodniej terenami leśnymi. NUMER DZIAŁKI: 3613/168 PRZEZNACZENIE W PLANIE ZAGOSPODAROWANIA:... 4 dni temu

Działka budowlana Tarnowskie Góry Repty, ul. ks. Henryka Renka
Tarnowskie Góry Repty, ul. ks. Henryka Renka · Działka budowlana · 991 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
161 zł / m²

Działka Tarnowskie Góry Repty na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Tarnowskich Górach - dzielnica - Repty. Spokojne miejsce: ostatnia działka budowlana w uliczce, położona niedaleko lasu i bardzo blisko Parku Doliny Dramy. Na planie działka nr. 2777 Ogłoszenie prywatne.... 4 dni temu

Działka budowlana Orzesze Zazdrość, ul. Żorska
Orzesze Zazdrość, ul. Żorska · Działka budowlana · 900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
82 800 zł
92 zł / m²

Działka Orzesze Zazdrość na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o powierzchni 900m2 w Orzeszu - Zazdrości zlokalizowanej pomiędzy ulicami: Żorską i Kościelną. Orzesze - Zazdrość otoczona jest dużą powierzchnią lasów w cichej i spokojnej okolicy, gdzie buduje się wiele nowych domków. Atutem jest bardzo dobra lokalizacja: najbliższy sklep 10... 4 dni temu

Działka budowlana Stanica
Stanica · Działka budowlana · 947 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 230 zł
90 zł / m²

Działka Stanica na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Stanica. Dojazd do działki: drogą żwirową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca, zabudowa usługowa. Opis działki: Działka o powierzchni 947 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd i woda (w drodze). Opis lokali...

Działka budowlana Harbułtowice
Harbułtowice · Działka budowlana · 954 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
42 930 zł
45 zł / m²

Działka Harbułtowice na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Harbułtowice. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna, zabudowa usługowa. Opis działki: Działka o powierzchni 954 m2 w kształcie kwadratu. Teren: płaski. Dostępne media: kanalizacja (w drodze), prąd (w linii drogi(, woda...

Działka budowlana Harbułtowice
Harbułtowice · Działka budowlana · 1020 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 900 zł
45 zł / m²

Działka Harbułtowice na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Harbułtowice. Dojazd do działki: polną drogą. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna, zabudowa usługowa. Opis działki: Działka o powierzchni 1 020 m2 w kształcie kwadratu. Teren: płaski. Dostępne media: kanalizacja (w drodze), prąd (w linii drogi), wo...

      1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.