Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, śląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 6

2976 działek na sprzedaż śląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2711) oraz niepowtarzające się oferty agencji (265).

Działka budowlana Bielsko-Biała, ul. Hałcnowska 196
Bielsko-Biała, ul. Hałcnowska · Działka budowlana · 968 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
88 zł / m²

Działka Bielsko-Biała na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Bielsko-Białej przy ulicy Hałcnowskiej 196. Dojazd z głównej ulicy. Działka ogrodzona jest z dwóch stron zaś z jednej strony graniczy z laskiem. Cena wynosi 85 tys(85000 tys.) Powierzchnia działki to 9,68 Ar. Media znajdują się po drugiej stronie drogi. Na zdjęciach nie ...

Działka budowlana Knurów, ul. Niepodległości
Knurów, ul. Niepodległości · Działka budowlana · 1280 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
128 000 zł
100 zł / m²

Działka Knurów na sprzedaż bezpośrednio
Witam, Posiadam do sprzedania działkę budowlaną w drugiej linii zabudowy. Działka zlokalizowana jest w województwie Śląskim w Knurowie przy ul. Niepodległości w spokojnej okolicy. Nie wątpliwym plusem jest bliskość Autostrady A1 i A4 ( około 5 min drogi samochodem). Do działki została wytyczona d...

Działka budowlana Zawiercie Centrum, ul. Stroma
Zawiercie Centrum, ul. Stroma · Działka budowlana · 830 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
133 zł / m²

Działka Zawiercie Centrum na sprzedaż bezpośrednio
Działka ogrodzona, przyłącze wody, dogodna lokalizacja. Zawiercie ul. Stroma...

Myszków Mrzygłód · Działka rolna · 11428 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
11 zł / m²

Działka Myszków Mrzygłód na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działę rolną o powierzchni 11, 428m2 na terenie Myszków- Mrzygłód....

Działka budowlana Pogórze
Pogórze · Działka budowlana · 1115 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
73 000 zł
65 zł / m²

Działka Pogórze na sprzedaż bezpośrednio
Witam serdecznie , Na sprzedaż mam piękną działkę w Pogórzu 1115m2 , w świetnej lokalizacji z drogą dojazdową . Piękne widoki na góry , blisko kościoła. Wjazd od ulicy Skrajnej. Blisko sklep. Działka sprzedawana jest od osoby prywatnej. Zapraszam do kontaktu....

Działka rolno-budowlana Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce Wielkie, ul. Rzeczna
Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce Wielkie, ul. Rzeczna · Działka rolno-budowlana · 1627 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
162 700 zł
100 zł / m²

Działka Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce Wielkie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolno – budowlaną o powierzchni 1627m2 położoną w Strzemieszycach Wielkich przy ul. Rzecznej (nr działki: 2843/2) Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego – teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta o wymiarac...

Działka inwestycyjna Katowice Załęska Hałda
Katowice Załęska Hałda · Działka inwestycyjna · 1999 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
75 zł / m²

Działka Katowice Załęska Hałda na sprzedaż bezpośrednio
Nieruchomość na terenie Katowic Załęska Hałda. Działka od paru lat jest nie zamieszkała i nieuprawiana. Graniczy z Szosą Kochłowicką (A4). W okolicy ogródki, za szosą osiedle Witosa. Można przeznaczyć na rekreację, na działalność gospodarczą....

Działka rolna Piekary Śląskie Dąbrówka Wielka, ul. gen. Jana Sadowskiego
Piekary Śląskie Dąbrówka Wielka, ul. gen. Jana Sadowskiego · Działka rolna · 3405 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
136 200 zł
40 zł / m²

Działka Piekary Śląskie Dąbrówka Wielka na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Piekary Śląskie. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: rolne. Opis działki: Działka o powierzchni 3 405 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Opis lokalizacji: Komunikacja: linie autobusowe miejskie. Odległość od centrum Piekar Śląskich...

Działka budowlana Czekanów, ul. Sadowa
Czekanów, ul. Sadowa · Działka budowlana · 783 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
89 500 zł
114 zł / m²

Działka Czekanów na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Czekanów. Dojazd do działki: bezpośredni. Przeznaczenie: w planie miejscowym działka jest przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe o niskiej intensywności zabudowy uchwała XXXIV/538/06 Gmina Zbrosławice. Opis działki: Działka o powierzchni 783 m2 w ks...

Działka budowlana Częstochowa, ul. św. Kingi
Częstochowa, ul. św. Kingi · Działka budowlana · 5901 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
820 000 zł
139 zł / m²

Działka Częstochowa na sprzedaż
Działka budowlano rolna, położona w Częstochowie przy ulicy Kingi numer 62. Całkowita powierzchnia działki 5901 m.kw. Tereny mieszkaniowe 1443 : m.kw. Grunty orne : 4458 m.kw. Na terenie działki znajduje się budynek przemysłowy o powierzchni 180 m.kw. Przedmiotowy obszar nie jest objęty planem ...

      1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.