Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, śląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 4

3088 działek na sprzedaż śląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2823) oraz niepowtarzające się oferty agencji (265).

Działka budowlana Bielsko-Biała Wapienica
Bielsko-Biała Wapienica · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
200 zł / m²

Działka Bielsko-Biała Wapienica na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Sprzedam działkę w centrum Wapienicy. W kształcie prostokąta w całości ogrodzona i zagospodarowana o łącznej pow 10a. Prąd, woda, kanalizacja w granicach działki. Na jej terenie znajduję się prosperujący pawilon handlowy oraz mniejszy domek gospodarczy. Dodatkowo projekt budowy + zgoda na bud...

Działka rekreacyjna Lipnik
Lipnik · Działka rekreacyjna · 306 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
11 000 zł
36 zł / m²

Działka Lipnik na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną na ogródkach działkowych w Lipniku. Powierzchnia działki 3ar (306m2) Na działce znajduje się murowana altana z dwoma pomieszczeniami i niewielką piwniczką. W domku została wykonana całkiem nowa podłoga Na działce jest prąd a studnia znajduje się praktycznie za bramk...

Koziegłowy, ul. Jagodowa · Działka budowlana · 3150 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
29 zł / m²

Działka Koziegłowy na sprzedaż bezpośrednio
Działka znajduje się w Koziegłowach na nowo powstającym osiedlu przy ulicy Jagodowej o pow.3150m2 szerokość 60 m długość 50 m. Znajduje się na terenie wyżynnym i suchym. Cena do uzgodnienia....

Działka rekreacyjna Knurów
Knurów · Działka rekreacyjna · 222 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
158 zł / m²

Działka Knurów na sprzedaż bezpośrednio
Wszystkie informacje pod tel. ...

Działka rekreacyjna Tychy Żwaków
Tychy Żwaków · Działka rekreacyjna · 249 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
141 zł / m²

Działka Tychy Żwaków na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam atrakcyjna działkę rekreacyjna w dzielnicy ZWAKOW na ogródkach działkowych XXXV-lecia ogrodzona ZADBANA z murowanym domkiem 2 piętrowym na dole łazienka pokój i kuchnia- piętro do zagospodarowania, mała piaskownica, miejsce na posadzenie rożnego typu warzyw, murowany grill, drzewa owocowe,p...

Działka rekreacyjna Zabrze Zaborze
Zabrze Zaborze · Działka rekreacyjna · 538 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
65 zł / m²

Działka Zabrze Zaborze na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Mam do sprzedania bardzo ładną i dużą działkę rekreacyjną w Zabrzu - Zaborze przy, nr 159 parcela pomnik, POD "Biała Róża" Na działce znajduje się duża murowana altana (duży pokój z aneksem kuchennym, oddzielne pomieszczenie gospodarcze oraz WC), 16 drzew owocowych. Na działce jest prąd ...

Jaworzno Koźmin · Działka budowlana · 3700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
27 zł / m²

Działka Jaworzno Koźmin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Jaworznie Koźminie. woj. śląskie. Sprzedaż bezpośrednia. Kontakt tylko telefoniczny....

Działka budowlana Międzyrzecze Górne
Międzyrzecze Górne · Działka budowlana · 916 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
164 zł / m²

Działka Międzyrzecze Górne na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Międzyrzecze Górne. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 916 m2 w kształcie kwadratu. Teren: płaski, wyrównany. Dostępne media: gaz, prąd, woda, kanalizacja - w granicy działki...

Działka budowlana Częstochowa Mirów, ul. Głogowa
Częstochowa Mirów, ul. Głogowa · Działka budowlana · 4000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
450 000 zł
113 zł / m²

Działka Częstochowa Mirów na sprzedaż
Działka budowlana położona w Mirowie Dojazd do działki: droga asfaltowa Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowo-usługowa Opis działki: Działka o powierzchni 4000 m2 w kształcie prostokąta Teren: płaski Opis lokalizacji: Komunikacja: linie autobusowe miejskie Odległość od centrum Częstoc...

Działka budowlana Dankowice, ul. Aleja Lipowa
Dankowice, ul. Aleja Lipowa · Działka budowlana · 1100 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
50 zł / m²

Działka Dankowice na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Dankowice. Dojazd do działki: droga nieutwardzona. Przeznaczenie: budowlana Opis działki: Działka o powierzchni 1332 m2 w kształcie kwadratu. Teren: płaski. Dostępne media: gaz, prąd, kanalizacja, woda. Opis lokalizacji: Komunikacja: transport ...

      1 ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.