Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, śląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 4

2783 działek na sprzedaż śląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2498) oraz niepowtarzające się oferty agencji (285).

Działka budowlana Rudzica, ul. Dębowa
Rudzica, ul. Dębowa · Działka budowlana · 1041 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
113 500 zł
109 zł / m²

Działka Rudzica na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego. Działka położona w Rudzicy / nr dz. 1591/8 / blisko centrum /szkoła, przedszkole, centrum handlowe, ośrodek zdrowia, kościół/, wszystko w obrębie około 500 metrów. Z działki rozpościera się piękny widok na góry i tereny zielo... 5 dni temu

Działka budowlana Milówka Prusów
Milówka Prusów · Działka budowlana · 670 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
75 zł / m²

Działka Milówka Prusów na sprzedaż bezpośrednio
Działka usytowana jest na wzgórzu roztacza się piękny widok na Milówkę i okolicę .... 5 dni temu

Działka inwestycyjna Ustroń Hermanice, ul. Katowicka 199
Ustroń Hermanice, ul. Katowicka · Działka inwestycyjna · 15000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 950 000 zł
130 zł / m²

Działka Ustroń Hermanice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę inwestycyjno - budowlaną 15000 m2 w Ustroniu ze zjazdem z drogi wojewódzkiej 941 (Wiślanka). Działka uzbrojona ( gaz, prąd, woda, szambo). Utwardzony parking 2000 m2.... 5 dni temu

Działka budowlana Zrębice, ul. Rędzinowa
Zrębice, ul. Rędzinowa · Działka budowlana · 3052 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
98 000 zł
32 zł / m²

Działka Zrębice na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana nr 91/3 i 92/3 o powierzchni 3052 m2 w miejscowości Zrębice I, gmina Olsztyn, powiat częstochowski. W otoczeniu domów rodzinnych, w części frontowej usytuowana bezpośrednio przy asfaltowej drodze, w pierwszej linii zabudowy ul. Rędzinowa. Wszystkie media znajdują się w drodze bezpo... 6 dni temu

Działka budowlana Wierzchowisko, ul. Księżycowa
Wierzchowisko, ul. Księżycowa · Działka budowlana · 1440 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
280 000 zł
194 zł / m²

Działka Wierzchowisko na sprzedaż bezpośrednio
SPRZEDAM ATRAKCYJNĄ DZIAŁKĘ W WIERZCHOWISKU. DZIAŁKA NAROŻNA W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI. WSZYSTKIE MEDIA W DRODZE....

Działka budowlana Żywiec Za Górą, ul. Za Górą 1
Żywiec Za Górą, ul. Za Górą · Działka budowlana · 2700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
190 000 zł
70 zł / m²

Działka Żywiec Za Górą na sprzedaż bezpośrednio
Dwie dzialki w Zywcu, obok siebie-2700m2,polozone obok os.Widok. 1 dzialka-1154m2/ 80m2 tereny lasow pozostala czesc zabudowa jednorodzinna, 2 dzialka-1534m2/ 340m2 teren zabudowy mieszkaniowej pozostala czesc teren zielony,rolny. Okolo 200m od zabudowan jednorodzinnych os. Widok. Strefa sieci e...

Działka budowlana Jasienica Farzyna Wschodnia
Jasienica Farzyna Wschodnia · Działka budowlana · 842 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
178 zł / m²

Działka Jasienica Farzyna Wschodnia na sprzedaż bezpośrednio
Słoneczna, cicha, w osiedlu nowych domów jednorodzinnych, bardzo łatwy dojazd - 3 km do Bielska, pomieszczenie gospodarcze-20m2, wiata na samochód...

Działka budowlana Rudziczka
Rudziczka · Działka budowlana · 872 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
74 120 zł
85 zł / m²

Działka Rudziczka na sprzedaż
Prezentujemy piękną działkę na sprzedaż w Rudziczce!!! Działka płaska o powierzchni 872 m2 położona w bardzo cichej i spokojnej okolicy!!! wjazd na działkę jest z drogi gminnej, asfaltowej WSZYSTKIE media znajdują się w drodze przy działce. w okolicy działki nie występują sz... 3 dni temu

Działka budowlana Żory Rój
Żory Rój · Działka budowlana · 1004 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
100 zł / m²

Działka Żory Rój na sprzedaż
 Oferujemy: piękną, działkę w Żorach w dzielnicy Rój o powierzchni 1004m2 Media: gaz, światłowody znajdują się w drodze, woda i prąd znajdują się na działce obok Cicha i spokojna lokalizacja, idealne miejsce na budowę Twojego domu!!! ... 3 dni temu

Działka budowlana Rudziczka
Rudziczka · Działka budowlana · 1114 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
94 690 zł
85 zł / m²

Działka Rudziczka na sprzedaż
Prezentujemy na sprzedaż piękną działkę w Rudziczce!!! działka o powierzchni 1114 m2 znajduje się w cichej i spokojnej okolicy WSZYSTKIE media znajdują się w drodze przy działce !!! wjazd na działkę jest z drogi gminnej, asfaltowej Idealne miejsce na budowę wymarzonego domu !... 3 dni temu

      1 ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.