Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 7

2597 działek na sprzedaż pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2440) oraz niepowtarzające się oferty agencji (157).

Działka rekreacyjna Rębiechowo
Rębiechowo · Działka rekreacyjna · 320 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
47 zł / m²

Działka Rębiechowo na sprzedaż bezpośrednio
Działka ogrodowa z małym murowanym domkiem i dwoma szklarniami....

Działka rekreacyjna Rębiechowo
Rębiechowo · Działka rekreacyjna · 376 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
40 zł / m²

Działka Rębiechowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę ogrodniczą z małą drewnianą altanką, wodnym oczkiem i drewnianym małym mostkiem....

Działka budowlana Luzino, ul. Szafirowa
Luzino, ul. Szafirowa · Działka budowlana · 937 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
89 000 zł
95 zł / m²

Działka Luzino na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana na obszarze Luzina, przy ulicy Szafirowej. Spokojna, przyjemna okolica. Samochodem do ulicy asfaltowej (Ofiar Stutthofu) są 2 minuty drogi. W okolicy kościół, sklepy, do centrum pieszo 10/15 min, samochodem 5 min. Wymiary działki: 41x23m. Więcej informacji udzielę pod nr tel....

Działka budowlana Lubiszewo Tczewskie, ul. Leśna
Lubiszewo Tczewskie, ul. Leśna · Działka budowlana · 1292 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
155 000 zł
120 zł / m²

Działka Lubiszewo Tczewskie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam bardzo atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1292m2 w miejscowości Lubiszewo Tczewskie. Do działki doprowadzony jest prąd, woda i gaz. Nieruchomość graniczy z pięknymi terenami rekreacyjnymi (lasy, jezioro), jednocześnie jest bardzo dobrze skomunikowana z Tczewem i Trójmiastem. Do dzia...

Koleczkowo, ul. Ferdynanda Bieszke · Działka budowlana · 1589 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
310 000 zł
195 zł / m²

Działka Koleczkowo na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego: MN; dostępne media: prąd, woda, kanaliza, gaz; dojazd drogą utwardzoną; działka lekko pochylona, sucha, kwadrat. Bardzo dobra lokalizacja....

Działka rekreacyjna Zbychowo
Zbychowo · Działka rekreacyjna · 272 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
294 zł / m²

Działka Zbychowo na sprzedaż bezpośrednio
Działka w słonecznym miejscu, 20m od ściany lasu, własny prąd i woda, blisko do jeziora, prysznic, toaleta, ciepła woda, działka ogrodzona z bramą wjazdową. za domkiem kantorek, Sprzedaje z wyposażeniem RTV, AGD, meble więcej informacji udzielam telefonicznie....

Działka rekreacyjna Gdańsk Krakowiec
Gdańsk Krakowiec · Działka rekreacyjna · 500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
18 500 zł
37 zł / m²

Działka Gdańsk Krakowiec na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam prawo do działki na Gdańskim Krakowcu. Działka usytuowana jest w ROD Waryński. Dojazd do Centrum Gdańska komunikacją miejską w około 30 minut, do plaży ok. 20 minut (pięknym lasem) na piechotę. Do działki doprowadzone jest prąd i woda. Roczny koszt utrzymania działki wynosi około 350 z...

Działka budowlana Przezmark
Przezmark · Działka budowlana · 1200 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
38 zł / m²

Działka Przezmark na sprzedaż
Na sprzedaż działka budowlana w gminie Stary Dzierzgoń w miejscowości Przezmark w województwie pomorskim. Nieruchomość o powierzchni 1200m2 w niedalekiej odległości od jeziora Motława Wielka. Działka znajduje się na małym osiedlu domków jednorodzinnych(docelowo 10 domów). Niewątpliwym atutem jest o...

Działka budowlana Ramleje
Ramleje · Działka budowlana · 1162 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
86 zł / m²

Działka Ramleje na sprzedaż
Działka budowlana położona we wsi Ramleje. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1162 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd, gaz. Okolice działki: Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinna. Tereny rekreacyjne: kąpielisko, Kaszu...

Działka budowlana Rumia Lotnisko, ul. Makowa
Rumia Lotnisko, ul. Makowa · Działka budowlana · 536 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
350 000 zł
653 zł / m²

Działka Rumia Lotnisko na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Rumia. Dojazd do działki: drogą z płyt. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 536 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, ogrodzony. Dostępne media: wszystkie. Okolice działki: Sąsiedztwo: nowa zabudowa jedn...

      1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.