Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 13

2787 działek na sprzedaż pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2596) oraz niepowtarzające się oferty agencji (191).

Działka budowlana Człuchów, ul. Kwiatowa
Człuchów, ul. Kwiatowa · Działka budowlana · 171 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
1462 zł / m²

Działka Człuchów na sprzedaż bezpośrednio
Działka niezabudowana o powierzchni 171m2 pod zabudowę mieszkalno - usługową, w zabudowie szeregowej. Dobry dojazd. W bardzo bliskim sąsiedztwie Urząd Miasta Człuchów, Starostwo, restauracja, hurtownia budowlana, blisko również znajduje się pasaż handlowy. Dobra inwestycja, Miejscowość otoczona lasa...

Działka budowlana Miastko, ul. Koszalińska 3
Miastko, ul. Koszalińska · Działka budowlana · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
220 000 zł
550 zł / m²

Działka Miastko na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Miastku ul. Koszalińska 3, o powierzchni 400m2 z możliwością powiększenia o kolejne 200m2, w centrum miasta, aktualne warunki zabudowy na budynek handlowo biurowy. Bardzo ciekawa lokalizacja, przy Urzędzie Miasta i Gminy, przy Bramie Kaszubskiej, parking na dwadzieści...

Działka rekreacyjna Człuchów
Człuchów · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
32 900 zł
110 zł / m²

Działka Człuchów na sprzedaż bezpośrednio
Działka rekreacyjna sprzedaż z altaną murowaną i nasadzeniemi.Dzialki Promenada w Człuchówie Polecam....

Działka budowlana Gościcino, ul. Chłopska
Gościcino, ul. Chłopska · Działka budowlana · 1179 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
59 zł / m²

Działka Gościcino na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlana w Gościcinie koło Wejherowa narożna teren płaski, media na granicy działki....

Działka budowlana Garcz
Garcz · Działka budowlana · 1352 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
94 640 zł
70 zł / m²

Działka Garcz na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Garcz. działka usytuowana niedaleko jeziora Łapalickiego (300m). Droga dojazdowa utwardzona (gminna). Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. W razie wszelkich pytań proszę pisać bądź dzwonić na podane nr tel. Pozdrawiam...

Działka rolna Reda
Reda · Działka rolna · 7600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
760 000 zł
100 zł / m²

Działka Reda na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę na zapleczu parku wodnego w Redzie z przeznaczeniem na budowę...

Działka inwestycyjna Lublewo Gdańskie, ul.  Ordynacka
Lublewo Gdańskie, ul. Ordynacka · Działka inwestycyjna · 68000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
18 000 000 zł
265 zł / m²

Działka Lublewo Gdańskie na sprzedaż bezpośrednio
Atrakcyjna działka przemysłowo-usługowa w Lublewie Gdańskim. Działka idealna na wybudowanie dużej hali przemysłowej. Możliwość kupna wydzielonej działki. Max zabudowy 70% zabudowy przemysłowo usługowej...

Działka Gdynia Wiczlino, ul. Chwarznieńska
Gdynia Wiczlino, ul. Chwarznieńska · 5997 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 770 000 zł
295 zł / m²

Działka Gdynia Wiczlino na sprzedaż
Działka położona w miejscowości w Gdyni w dzielnicy Wiczlino. Dojazd do działki: płyty jumbo i polna droga. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza. Opis działki: Działka o powierzchni 5997 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, oczyszczony. Dostępne media: brak. Opis l...

Działka budowlana Połęczyno
Połęczyno · Działka budowlana · 943 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
48 zł / m²

Działka Połęczyno na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Połęczyno, gmina Somonino. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 943 m2 w kształcie trapezu. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd. Opis lokalizacji: Komunikac...

Działka budowlana Lipusz
Lipusz · Działka budowlana · 819 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
49 000 zł
60 zł / m²

Działka Lipusz na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Lipusz, powiat kościerski. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 819 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd. Opis lokalizacji: Komuni...

      1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.