Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 11

2498 działek na sprzedaż pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2330) oraz niepowtarzające się oferty agencji (168).

Działka budowlana Kobysewo, ul. Gwiezdna
Kobysewo, ul. Gwiezdna · Działka budowlana · 1766 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 000 zł
56 zł / m²

Działka Kobysewo na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana przy ulicy Gwiezdnej, na szczycie małego wzgórza kilka kilometrów od Kartuz, 25 km od Gdańska, media są przy granicy działki Spokojna okolica. Sklep w odległości 450 m a urząd gminy 3 km od działki. ...

Działka rekreacyjna Krzeszna
Krzeszna · Działka rekreacyjna · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
94 zł / m²

Działka Krzeszna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam uroczą działkę na skraju lasu, w parku krajobrazowym na Kaszubach, gmina Stężyca. Nad jeziorem oraz nieopodal atrakcji turystycznych w Szymbarku i Wieżycy (3km), m.in domek do góry nogami, wyciągi narciarskie. Zachęcam do kontaktu....

Działka budowlana Robakowo, ul. Tulipanowa
Robakowo, ul. Tulipanowa · Działka budowlana · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
88 zł / m²

Działka Robakowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Robakowie, ul Tulipanowa. 800 metrów za 70 tys zł. Piękna okolica, w pobliżu las....

Działka inwestycyjna Gdynia Wiczlino, ul. Wiczlińska
Gdynia Wiczlino, ul. Wiczlińska · Działka inwestycyjna · 991 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
350 000 zł
353 zł / m²

Działka Gdynia Wiczlino na sprzedaż bezpośrednio
Działka usługowo-mieszkalna niezabudowana, 50m od ul. Wiczlińskiej. Możliwość dokupienia części działki sąsiedniej Teren równy, grunt nośny....

Działka budowlana Węsiory
Węsiory · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
42 zł / m²

Działka Węsiory na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1200 m2 położone nieopodal Kręgów Kamiennych w Węsiorach, na pięknym malowniczym terenie, blisko jezior, m.in. J. Długie. Działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy, brak uzbrojenia działki (kwestia dogadania się). Wszystkie niezbędne informację udzielę...

Sobieńczyce · Działka rolna · 24000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
71 000 zł
3 zł / m²

Działka Sobieńczyce na sprzedaż bezpośrednio
Witam sprzedam grunt orny o powierzchni 2,40h cena do małej negocjacji....

Działka budowlana Mieroszyno, ul. Storczykowa
Mieroszyno, ul. Storczykowa · Działka budowlana · 887 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
95 000 zł
107 zł / m²

Działka Mieroszyno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 887 m2. Działka położona jest w miejscowości Mieroszyno. Dokładny adres ul. Storczykowa nr. działki 246/5, 247/5. Działka jest wspaniale usytuowana, w linii prostej znajduje się około 1200 metrów od plaży w Rozewiu oraz około 2500 od plaży w Jastrzębiej G...

Działka budowlana Koleczkowo, ul. Wejherowska
Koleczkowo, ul. Wejherowska · Działka budowlana · 1128 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
89 zł / m²

Działka Koleczkowo na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Koleczkowo. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1128 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd, kanalizacja. Okolice działki: Sąsiedztwo: nowa z...

Działka Egiertowo
Egiertowo · 40000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 200 000 zł
55 zł / m²

Działka Egiertowo na sprzedaż
Działka rolna z linią brzegową jeziora, położona na Kaszubach, w okolicach miejscowości Egiertowo. Dojazd do działki: droga polna. Przeznaczenie: rolno-budowlana Opis działki: Działka o powierzchni 40 000 m2 w kształcie zbliżonym do prostokąta. Na działce znajduje się domek letniskowy z komink...

Działka budowlana Otomino
Otomino · Działka budowlana · 1102 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
73 zł / m²

Działka Otomino na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Otomino. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1102 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd Okolice działki: Sąsiedztwo: nowa zabudowa jednorodz...

      1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.