Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 11

2653 działek na sprzedaż pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2485) oraz niepowtarzające się oferty agencji (168).

Działka rolna Leźno
Leźno · Działka rolna · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
399 000 zł
80 zł / m²

Działka Leźno na sprzedaż bezpośrednio
Witam , na sprzedaz dzialka rolna o powierzchni 5000m2 . Dzialka polozona w bardzo dobrym miejscu blisko do miasta do gdanska 10min . Wiecej informacji pod nr tel...

Działka budowlana Kaczki
Kaczki · Działka budowlana · 1005 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
65 zł / m²

Działka Kaczki na sprzedaż bezpośrednio
Działka z atrakcyjną ceną w kameralnej lokalizacji . Polecam do sprzedania działkę budowlaną we wsi Kaczki o pow. od 1005 m2 w kształcie prostokąta. Teren płaski .Działka nie jest zabudowana i nieogrodzona oraz nie zadrzewiona. Dostęp do mediów: woda, gaz, prąd, kanaliza. Położona w uroczym, sp...

Działka budowlana Miłoradz
Miłoradz · Działka budowlana · 7200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
252 000 zł
35 zł / m²

Działka Miłoradz na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w centrum Miłoradza o pow. 0,72h cena 35zł/m2 do negocjacji....

Działka budowlana Węsiory
Węsiory · Działka budowlana · 1031 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
42 000 zł
41 zł / m²

Działka Węsiory na sprzedaż bezpośrednio
Zapraszam do kupna działek budowlanych znajdujących się w Węsiorach, w bardzo atrakcyjnym miejscu, z dojazdem od drogi asfaltowej i niewielki odcinek drogą gruntową. Teren suchy, płaski, nie wymaga wkładu finansowego. Metraż działek przedstawia się następująco: 1179 m2, 1019 m2, 1038 m2, 1031 m2. W ...

Chmielno, ul. Garncarska · Działka inwestycyjna · 4800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
52 zł / m²

Działka Chmielno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę z mpzp. pod działalność uciążliwą....

Dobrzewino Dębowa, ul. Bojańska · Działka budowlana · 675 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
163 zł / m²

Działka Dobrzewino Dębowa na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam lub zamienię działki na mieszkanie w trójmieście. 2 działki sąsiadujące zamienię 675m2=1350 m2. Bardzo dobry dojazd do Gdyni i obwodnicy trójmiasta. 70 m do ulicy wojewódzkiej . Piękne tereny. ...

Wysin, ul. Wiejska · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
90 zł / m²

Działka Wysin na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam na sprzedaż działkę z budynkiem w centrum Wysina...

Działka budowlana Ramleje
Ramleje · Działka budowlana · 1162 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
86 zł / m²

Działka Ramleje na sprzedaż
Działka budowlana położona we wsi Ramleje. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1162 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd, gaz. Okolice działki: Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinna. Tereny rekreacyjne: kąpielisko, Kaszu...

Działka budowlana Rumia Lotnisko, ul. Makowa
Rumia Lotnisko, ul. Makowa · Działka budowlana · 536 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
350 000 zł
653 zł / m²

Działka Rumia Lotnisko na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Rumia. Dojazd do działki: drogą z płyt. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 536 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, ogrodzony. Dostępne media: wszystkie. Okolice działki: Sąsiedztwo: nowa zabudowa jedn...

Działka rolna Kleszczewo, ul. Brzozowa
Kleszczewo, ul. Brzozowa · Działka rolna · 4400 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
149 500 zł
34 zł / m²

Działka Kleszczewo na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Kleszczewo. Dojazd do działki: droga utwardzona. Przeznaczenie: rolna z możliwością przekształcenia. Opis działki: Działka o powierzchni 4400 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd. Okolice działki: Sąsiedztwo: zabudowa j...

      1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.