Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 5

2783 działek na sprzedaż pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2596) oraz niepowtarzające się oferty agencji (187).

Działka rekreacyjna Kartuzy, ul. Chmieleńska
Kartuzy, ul. Chmieleńska · Działka rekreacyjna · 280 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
20 000 zł
71 zł / m²

Działka Kartuzy na sprzedaż bezpośrednio
Działka ogrodnicza w kartuzach ul chmieleńska ROD "KASZUBIANKA" działka 280m² domek drewniany ocieplony styropianem,okna plastikowe,dach kryty blachą działka przylega bezpośrednio do jeziora.Wspaniała działka na wypoczynek dla dzieci jak i dla wędkarzy.Polecam Cena 20000 ... 4 dni temu

Działka budowlana Kobylnica
Kobylnica · Działka budowlana · 1900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
135 000 zł
71 zł / m²

Działka Kobylnica na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam atrakcyjną działkę usługowo-budowlana w miejscowości Kobylnica. Działka 1900m2 , usytuowana praktycznie na granicy Słupska. Wszystkie media doprowadzone . Możliwość zamiany na mieszkanie w Słupsku . W razie jakichkolwiek informacji proszę dzwonić.... 4 dni temu

Działka budowlana Łebno
Łebno · Działka budowlana · 2600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
78 000 zł
30 zł / m²

Działka Łebno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Łebno. Działka o powierzchni 2600m blisko lasu , idealna dla ludzi ceniących spokój. 1 km od głównej ulicy, szkoła, sklep i kościół 2,5 km. Najbliższy ośrodek zdrowia w miejscowości Szemud oddalonym 3 km. Więcej informacji udzielę telefonicznie... 4 dni temu

Działka budowlana Gromadzin
Gromadzin · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
60 zł / m²

Działka Gromadzin na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w Gromadzinie, 2 km od Przywidza. Piękna zróżnicowana krajobrazowo okolica, co częściowo widać na zdjęciach. Zdjęcia przedwiosenne, ale piękne widoki są zarówno wiosną, latem, jesienią jak i zimą. W cenie własność drogi. Woda i prąd. Bardzo cicha okolica, dużo ptaków i zwierząt leś... 4 dni temu

Działka rolno-budowlana Luzino
Luzino · Działka rolno-budowlana · 3500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
280 000 zł
80 zł / m²

Działka Luzino na sprzedaż bezpośrednio
Atrakcyjna działka o powierzchni 3500 metrów kwadratowych , położona w samym centrum Luzina w pobliżu ulicy Starowiejskiej. Przeznaczenie- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i usługowa. Cena 80zl za metr kwadratowy... 4 dni temu

Działka siedliskowa Zblewo, ul. Sportowa
Zblewo, ul. Sportowa · Działka siedliskowa · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
11 zł / m²

Działka Zblewo na sprzedaż bezpośrednio
Działka siedliskowa zadbana przy ulicy sportowej w miejscowosci Zblewo z warunkami zabudowy ... 4 dni temu

Działka rolno-budowlana Mikołajki Pomorskie, ul. Kościuszki
Mikołajki Pomorskie, ul. Kościuszki · Działka rolno-budowlana · 6460 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
226 100 zł
35 zł / m²

Działka Mikołajki Pomorskie na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna ogrodzona o powierzchni 0,646 ha kl. R V z warunkami zabudowy.... 4 dni temu

Działka budowlana Błotnia
Błotnia · Działka budowlana · 3000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
135 000 zł
45 zł / m²

Działka Błotnia na sprzedaż
OKAZJA Atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Błotnia. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa. Opis działki: Działka o powierzchni 3000 m2 w kształcie prostokąta. Cała działka o powierzchni 2,1020 ha, podzielona na 7 działek każda o powierz...

Działka budowlana Straszyn
Straszyn · Działka budowlana · 1001 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
199 000 zł
199 zł / m²

Działka Straszyn na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Straszyn. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa. Opis działki: Działka o powierzchni 1001 m2 w kształcie prostokąta. Teren: lekkie wzniesienie. Dostępne media: prąd, woda , gaz. Opis lokalizacji: Komunikacja: ...

Działka rolna Wiślinka
Wiślinka · Działka rolna · 10045 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
351 575 zł
35 zł / m²

Działka Wiślinka na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Wiślinka. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: rolna. Opis działki: Działka o powierzchni 10045 m2 w kształcie wieloboku. Teren: płaski. Dostępne media: prąd. Opis lokalizacji: Komunikacja: transport własny. Odległość od centrum Gdańska: ...

      1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.