Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 5

2546 działek na sprzedaż pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2389) oraz niepowtarzające się oferty agencji (157).

Bolszewo, ul. Kasztanowa · Działka budowlana · 604 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
199 zł / m²

Działka Bolszewo na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana 604 m2 znajduje się w Bolszewie, ul. Kasztanowa. W okolicy galeria Bolszewo, gimnazjum, kościół,park. Okolica cicha i spokojna, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Niedaleko przystanek autobusowy.... 5 dni temu

Działka budowlana Nowy Dwór Wejherowski
Nowy Dwór Wejherowski · Działka budowlana · 850 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
72 250 zł
85 zł / m²

Działka Nowy Dwór Wejherowski na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana woda i prąd blisko dzialki;położona w pobliżu 3 jezior ;trasa rowerowa prowadząca aż do Sopotu ;kosciol,szkola i przedszkole niedaleko działki ;idealny dojazd do trasy laczacej Gdansk-Chwaszczyno-Wejherowo... 5 dni temu

Swarzewo, ul. Jaśminowa · Działka budowlana · 564 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
151 zł / m²

Działka Swarzewo na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka w Swarzewie przy ul.Jasminowej.... 6 dni temu

Działka budowlana Łąg
Łąg · Działka budowlana · 1067 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
31 000 zł
29 zł / m²

Działka Łąg na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę położoną w Łęgu (Lipki) na granicy Czarnej Wody o pow. 1067 m2, ok. 50 km od autostrady A1, do Gdańska ok. 70 km. Działka znajduje sie ok.100 m od drogi krajowej nr 22. Teren jest równy, z jednej strony jest las. Działka objęta jest przestrzennym planem zagospodarowania, wydane waru... 6 dni temu

Działka budowlana Czarny Młyn
Czarny Młyn · Działka budowlana · 880 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
122 000 zł
139 zł / m²

Działka Czarny Młyn na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w malowniczej okolicy w miejscowości Czarny Młyn 4 km od Jastrzębiej Góry. Teren wyrównany w kształcie ładnego prostokąta, zrobiony plan na przyłącze prądu, skrzynka już stoi .Działka znajduje się blisko lasu, w otulinie Rezerwatu przyrody. Wspaniałe miejsce na wypoczyne... 6 dni temu

Działka rolna Rzeczenica
Rzeczenica · Działka rolna · 46200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
138 600 zł
3 zł / m²

Działka Rzeczenica na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna o pow. 4,62 ha.... 6 dni temu

Działka budowlana Bytów
Bytów · Działka budowlana · 1169 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
125 000 zł
107 zł / m²

Działka Bytów na sprzedaż bezpośrednio
Witam, posiadam do sprzedania atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1 169 m2. Działka położona w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu Leśnym w Bytowie. Nieruchomość usytuowana na wzgórzu z przepięknym widokiem na panoramę Bytowa. Bardzo blisko działki zlokalizowany jest las (osie... 6 dni temu

Działka Gdańsk Kiełpino Górne, ul. Lipuska
Gdańsk Kiełpino Górne, ul. Lipuska · 672 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
210 000 zł
313 zł / m²

Działka Gdańsk Kiełpino Górne na sprzedaż
Działka budowlana położona w Gdańsku w dzielnicy Kokoszki na osiedlu Kiełpino Górne. Dojazd do działki: droga gruntowa. Przeznaczenie: budownictwo jednorodzinne. Opis działki: Działka o powierzchni 672 m2 w kształcie prostokąta. Teren: równy. Dostępne media: gaz, prąd, woda, internet, telefo...

Działka Gdańsk Kiełpino Górne, ul. Lipuska
Gdańsk Kiełpino Górne, ul. Lipuska · 673 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
210 000 zł
312 zł / m²

Działka Gdańsk Kiełpino Górne na sprzedaż
Działka budowlana położona w Gdańsku w dzielnicy Kokoszki na osiedlu Kiełpino Górne. Dojazd do działki: droga gruntowa. Przeznaczenie: budownictwo jednorodzinne. Opis działki: Działka o powierzchni 673 m2 w kształcie prostokąta. Teren: równy. Dostępne media: gaz, prąd, woda, internet, telefo...

Działka budowlana Gołubie
Gołubie · Działka budowlana · 3000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
299 500 zł
100 zł / m²

Działka Gołubie na sprzedaż
Działka położona w Gołubiu. Teren działki płaski, niezalesiony. Dojazd na działkę drogą asfaltową. Przeznaczenie: miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje na tym obszarze teren zabudowy mieszkaniowo usługowej. Opis działki: Działka 3000 m2 prostokątna, media: prąd, woda (w pla...

      1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.