Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 9

2779 działek na sprzedaż pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2586) oraz niepowtarzające się oferty agencji (193).

Działka rekreacyjna Gdańsk Owczarnia
Gdańsk Owczarnia · Działka rekreacyjna · 371 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
10 000 zł
27 zł / m²

Działka Gdańsk Owczarnia na sprzedaż bezpośrednio
Tanio sprzedam zagospodarowaną działkę rekreacyjną w Gdańsku Owczarni. Działka ma 371 metrów kwadratowych (drzewka i krzewy owocowe). Kontakt: Maria ...

Działka budowlana Sztutowo
Sztutowo · Działka budowlana · 622 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
115 000 zł
185 zł / m²

Działka Sztutowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlana o powierzchni 622 m2. Zlokalizowana jest przy ulicy Makowej w Sztutowie, gdzie wybudowane są już cztery budynki mieszkalne. Jest w kształcie trapezu (16x48x10), powierzchnia płaska. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona jest symbolem C-7MS, przeznac...

Działka budowlana Zbychowo, ul. Polna
Zbychowo, ul. Polna · Działka budowlana · 1221 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
70 zł / m²

Działka Zbychowo na sprzedaż bezpośrednio
Atrakcyjnie położona działka budowlana na wzniesieniu w północno - wschodniej części wsi w pobliżu lasu. Niedaleko droga do Redy. ...

Działka rekreacyjna Gdańsk Osowa
Gdańsk Osowa · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
26 000 zł
87 zł / m²

Działka Gdańsk Osowa na sprzedaż bezpośrednio
Domek jest murowany posiada prad iwode jest kryta atlanka maly pokoik kuchnia toaleta zapraszam do oglondania...

Działka inwestycyjna Dobrzewino
Dobrzewino · Działka inwestycyjna · 2500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
400 000 zł
160 zł / m²

Działka Dobrzewino na sprzedaż bezpośrednio
Działka do wytyczenia od 2500 do 15000m2 w Dobrzewinie przy głównej drodze prowadzącej z Chwaszczyna do Szemuda w pierwszej lini zabudowy.Działka z uzgodnionym wjazdem i chodnikiem. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy i zagospodarowania przestrzennego. W chwili obecnej posiada status P/U czyl...

Działka rekreacyjna Bytów
Bytów · Działka rekreacyjna · 380 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
13 000 zł
34 zł / m²

Działka Bytów na sprzedaż bezpośrednio
Działka o powierzchni ok. 380 m2. Altanka murowana o wymiarach 4 x 3 m z częściowym podpiwniczeniem. Do domku dostawiony jest WC z osobnym wejściem a z tyłu schowek na narzędzia. Na działce znajduje się szklarnia o wymiarach 5 x 2,7 m, klomby kwiatowe, drzewka owocowe, miejsce na uprawę jak...

Działka rolna Piekło
Piekło · Działka rolna · 6700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
10 500 zł
2 zł / m²

Działka Piekło na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona w Pieklo Gmina Sztum o numerze 184 powierzchnia 0,67 h...

Działka budowlana Kłodawa, ul. Spokojna
Kłodawa, ul. Spokojna · Działka budowlana · 3082 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 100 zł
49 zł / m²

Działka Kłodawa na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Kłodawa. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna, zabudowa wielorodzinna, usługi. Opis działki: Działka o powierzchni 3082 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd i gaz. Opis lokalizacji: ...

Działka budowlana Nadole, ul. Osiedle na Stoku
Nadole, ul. Osiedle na Stoku · Działka budowlana · 5401 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
830 000 zł
154 zł / m²

Działka Nadole na sprzedaż
Nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Nadole, Osiedle Na Stoku nad jeziorem Żarnowieckim, zabudowana budynkiem z pokojami gościnnymi, sklepem i restauracją z zapleczem kuchennym. Dojazd do działki: droga asfaltowa. Przeznaczenie: zabudowa usługowa oraz mieszkalna integralnie związana z p...

Działka budowlana Nadole, ul. Osiedle na Stoku
Nadole, ul. Osiedle na Stoku · Działka budowlana · 3266 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
500 000 zł
153 zł / m²

Działka Nadole na sprzedaż
Nieruchomość gruntowa położona w Nadolu, Osiedle Na Stoku, przy jeziorze Żarnowiec, zabudowana budynkiem z pokojami gościnnymi w zabudowie wolnostojącej. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, usługi nie zakłócające funkcji mieszkaniowe. Opis dz...

      1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.