Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 9

2595 działek na sprzedaż pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2438) oraz niepowtarzające się oferty agencji (157).

Jęczniki Wielkie · Działka budowlana · 4000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
35 zł / m²

Działka Jęczniki Wielkie na sprzedaż bezpośrednio
Mam na sprzedaż działkę budowlaną w Jęcznikach wielkich o powierzchni 4000m2. odległość od drogi asfaltowej 1000m możliwość podziału na 4 działki po 10 arów ...

Działka rekreacyjna Karwieńskie Błoto Pierwsze
Karwieńskie Błoto Pierwsze · Działka rekreacyjna · 286 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
42 000 zł
147 zł / m²

Działka Karwieńskie Błoto Pierwsze na sprzedaż bezpośrednio
Witam zainteresowanych , do sprzedania działka znajdująca się w Karwińskie Błota 1. Miejsce idealne do wypoczynku i do zagospodarowania 286m2 , jest możliwość podłączenia prądu co jest bardzo ważne i wygodne, do morza dzieli nas 8-10 min drogi na pieszo, prowadzą nas dwie drogi, jedna po prawej s...

Działka budowlana Bolesławice
Bolesławice · Działka budowlana · 3264 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
40 zł / m²

Działka Bolesławice na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana /nieuzbrojona/ w bolesławicach za obi i centrum handlowym wiatraki nr 168/1 - 2,756 m2 + nr 168/7 - 508 m2 łącznie 3,264 m2 dobry dojazd. ...

Działka rekreacyjna Bytów, ul. Szarych Szeregów
Bytów, ul. Szarych Szeregów · Działka rekreacyjna · 320 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 500 zł
17 zł / m²

Działka Bytów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke ogrododowa na szarych szeregów w bytowie...

Działka budowlana Kamień
Kamień · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
80 zł / m²

Działka Kamień na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż piękna działka na Kaszubach gm. Szemud niedaleko miejscowości Kamień, w zacisznej okolicy, idealna dla osób szukających spokoju i wytchnienia z dala od miejskiego zgiełku. Działka o powierzchni ok. 1000 m2, o kształcie prostokąta, położona jest w atrakcyjnym miejscu wśród drzew. Dojaz...

Miradowo · Działka rolna · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
20 zł / m²

Działka Miradowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną w Miradowie wiecej info pod nr telefonu...

Działka rolno-budowlana Angowice
Angowice · Działka rolno-budowlana · 3500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 999 zł
29 zł / m²

Działka Angowice na sprzedaż bezpośrednio
Witam! sprzedam ładną działkę 41/8 położoną w malowniczej miejscowości Angowice koło Chojnic. Nieruchomość ma wydaną Decyzję o warunkach zabudowy, w pobliżu działki instalacja wod-kan, oraz prąd. Działka znajduje się przy drodze gminnej. Nieruchomość ma kształt czworoboku o wymiarach ok. 50x70m i ...

Działka budowlana Bieszkowice
Bieszkowice · Działka budowlana · 2170 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
350 000 zł
161 zł / m²

Działka Bieszkowice na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Bieszkowice. Dojazd do działki: drogą gruntową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 2170 m2 w kształcie czworokąta. Teren: płaski, ogrodzony. Dostępne media: prąd na działce, woda w drodze. Na działce znajduje ...

Działka rolna Wiślinka
Wiślinka · Działka rolna · 10043 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
351 540 zł
35 zł / m²

Działka Wiślinka na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Wiślinka. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: rolna. Opis działki: Działka o powierzchni 10044 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd. Opis lokalizacji: Komunikacja: transport własny. Odległość od centrum Gdańska:...

Działka budowlana Reda Rekowo Dolne, ul. Kościelna
Reda Rekowo Dolne, ul. Kościelna · Działka budowlana · 5500 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
599 000 zł
109 zł / m²

Działka Reda Rekowo Dolne na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Reda (Rekowo Dolne). Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna (do czterech mieszkań w budynku), zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, budynki zamieszkania zbiorowego i wszelka działalność usługowa wraz z niezbę...

      1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.