Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 9

2643 działek na sprzedaż pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2475) oraz niepowtarzające się oferty agencji (168).

Działka rolna Karwieńskie Błoto Pierwsze Sławoszynko
Karwieńskie Błoto Pierwsze Sławoszynko · Działka rolna · 840 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
43 000 zł
51 zł / m²

Działka Karwieńskie Błoto Pierwsze Sławoszynko na sprzedaż bezpośrednio
Witam Działka narożna jeden sąsiad położona w spokojnej miejscowości Sławoszynko 3km w linii prostej do morza piaszczysta czysta plaża. 5km do Karwii oraz 10 do Władysławowa i 40 do Gdynii. Wokół działki rośnie zboże i kukurydza. Teren ogrodzony płotem typu ranczo z bali i desek oraz 4m bramą wjazd...

Nowy Dwór Gdański Centrum, ul. Sportowa · Działka budowlana · 708 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 000 zł
140 zł / m²

Działka Nowy Dwór Gdański Centrum na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana na ul.sportowej , centrum miasta , blisko przedszkole....

Działka rolna Leźno
Leźno · Działka rolna · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
399 000 zł
80 zł / m²

Działka Leźno na sprzedaż bezpośrednio
Witam , na sprzedaz dzialka rolna o powierzchni 5000m2 . Dzialka polozona w bardzo dobrym miejscu blisko do miasta do gdanska 10min . Wiecej informacji pod nr tel...

Działka budowlana Kaczki
Kaczki · Działka budowlana · 1005 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
65 zł / m²

Działka Kaczki na sprzedaż bezpośrednio
Działka z atrakcyjną ceną w kameralnej lokalizacji . Polecam do sprzedania działkę budowlaną we wsi Kaczki o pow. od 1005 m2 w kształcie prostokąta. Teren płaski .Działka nie jest zabudowana i nieogrodzona oraz nie zadrzewiona. Dostęp do mediów: woda, gaz, prąd, kanaliza. Położona w uroczym, sp...

Działka budowlana Miłoradz
Miłoradz · Działka budowlana · 7200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
252 000 zł
35 zł / m²

Działka Miłoradz na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w centrum Miłoradza o pow. 0,72h cena 35zł/m2 do negocjacji....

Działka budowlana Węsiory
Węsiory · Działka budowlana · 1031 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
42 000 zł
41 zł / m²

Działka Węsiory na sprzedaż bezpośrednio
Zapraszam do kupna działek budowlanych znajdujących się w Węsiorach, w bardzo atrakcyjnym miejscu, z dojazdem od drogi asfaltowej i niewielki odcinek drogą gruntową. Teren suchy, płaski, nie wymaga wkładu finansowego. Metraż działek przedstawia się następująco: 1179 m2, 1019 m2, 1038 m2, 1031 m2. W ...

Chmielno, ul. Garncarska · Działka inwestycyjna · 4800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
52 zł / m²

Działka Chmielno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę z mpzp. pod działalność uciążliwą....

Działka Gdańsk Kiełpino Górne, ul. Lipuska
Gdańsk Kiełpino Górne, ul. Lipuska · 673 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
210 000 zł
312 zł / m²

Działka Gdańsk Kiełpino Górne na sprzedaż
Działka budowlana położona w Gdańsku w dzielnicy Kokoszki na osiedlu Kiełpino Górne. Dojazd do działki: droga gruntowa. Przeznaczenie: budownictwo jednorodzinne. Opis działki: Działka o powierzchni 673 m2 w kształcie prostokąta. Teren: równy. Dostępne media: gaz, prąd, woda, internet, telefo...

Działka budowlana Gołubie
Gołubie · Działka budowlana · 3000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
299 500 zł
100 zł / m²

Działka Gołubie na sprzedaż
Działka położona w Gołubiu. Teren działki płaski, niezalesiony. Dojazd na działkę drogą asfaltową. Przeznaczenie: miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje na tym obszarze teren zabudowy mieszkaniowo usługowej. Opis działki: Działka 3000 m2 prostokątna, media: prąd, woda (w pla...

Działka budowlana Ramleje
Ramleje · Działka budowlana · 1373 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
80 zł / m²

Działka Ramleje na sprzedaż
Działka budowlana położona we wsi Ramleje. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1373 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd, gaz. Okolice działki: Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinna. Tereny rekreacyjne: kąpielisko, Kaszu...

      1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.